Тепличная• 03 апреля в 17:01

Сколько уходить времени на выпечку Пасочек?

С самого начала замеса и до выпечки
Ну плюс минус
Если готовить на 250 мл молока
БезВзяток• 03 апреля в 17:03
Смотря какой рецепт. От двух часов, наверное

Семенівни сусідка• 03 апреля в 17:05
У меня все это долгий процесс, готовлю правда на 500 мл молока. Все равно нужно выделить целый день, с 10 до 19 примерно, это с выпечкой, украшением и уборкой посуды. Так что не оставляю на субботу, стараюсь печь в четверг
Стильна штучка• 03 апреля в 17:05
півдня, замішати, вистояти, ще раз перемішати і вистояти. Спекти
Seehund• 03 апреля в 17:06
Я сегодня опару в 12 часов замесила, последняя порция ещё печется. У меня на 600 мл молока.
Цвірінь• 03 апреля в 17:05
У мене чомусь завжди цілий день. Опара, потім чекати доки кілька разів підніметься, потім пекти, прикрашати. Це з перервами звісно.
ЛижТолько• 03 апреля в 17:07
Как когда в прошлом году я, по-моему, годовую норму приседаний сделала)
Яжбоматусяблін• 03 апреля в 17:09
Смотря какой рецепт. По рецепту панеттоне долго, там в 3 этапа замес плюс расстойка плюс расстойка в форме

Красавица писяная• 03 апреля в 17:11
весь день
Кров з молоком• 03 апреля в 17:16
6-12 часов
БезВзяток• 03 апреля в 17:17
Ладно вам, не пугайте автора, она по ходу новенькая.
Автор, реально зависит от рецепта
Усатая полосатая• 03 апреля в 17:22
Я тільки минулого року самостійно паски пекла. Довго це. Заміс більше півгодини, тісто підходить два рази по годині, потім ще у формочках, печеться, холоне, прикрашати, мити посуд. І це одне деко пасочок. Ти ніби не прив´язана тих 5-6 годин повністю, але треба наглядати. А хто пече великі партії, то точно до ночі процес
Ангелок з ріжками• 03 апреля в 17:25
Ответ дляЦвірінь
У мене теж цілий день, але більшість часу це коли підходить тісто, тому в цей час можна займатися своїми справами. Минулого року почала миску з тістом ставити в теплу воду, і швидше піднімається тісто.
Птица секретарь• 03 апреля в 17:25
Ответ дляСеменівни сусідка
Согласна мороки на целый день
Сижу_и_плачу• 03 апреля в 17:31
Десь 6 годин і це безопарні, для тих ще накинути пару годин треба.
Теща дочки• 03 апреля в 17:32
Ответ дляПтица секретарь
Согласна мороки на целый день
У автора всього на склянку молока заміс. Це я собі день звільняю, бо цілий день чаклую на кухні з ними, роблю два великих заміси окремо, за чотири заходи їх печу (кожен по 40-45хв), потім вистигають, потім прикрашаю, потім прибираю, мию все це - це реально довго (але я дуже люблю цей процес раз еа рік). У автора мудохні буде менше набагато (не більше, ніж зі звичайними булочками чи сінабонами). На склянку молока взагалі можна міксерлм чи тістомісом все зробити.
Червона рута• 03 апреля в 17:37
Я в цьому році хочу спробувати сирні, то по відео ніби швидко
Теща дочки• 03 апреля в 17:37
В середньому, якщо дуже грубо: зробили опару (30хв), заміс (30хв), розстойка (2години), обминка, начинка, формовка (15), розстойка (1-1,5години), випічка (45), остудить (1), прикрасити (15-30хв).
Фізичної роботи як такої не аж багато у вас буде, але часу багатенько, бо треба чекати між усіма процесами
Кили и Манджаро• 03 апреля в 17:42
Від рецепту залежить.
В мене рецепт на 300 мл молока, час від початку процесу, коли нагріла молоко на опару до моменту, коли витягнула останню паску з духовки - десь 16-17 годин, бо в рецепті холодна ферментація, тобто тісто підходить 12 годин в холодильнику.
Печу в 2 заходи, бо порція тіста велика - 5.5 кг, 11 пасок по 500 грамів)
АБВГДэшница• 03 апреля в 17:44
я в последнее время пеку из теста, которое ночь бродит в холодильнике. На утро домесить тесто, разложить в формы и дать подойти тесту в формах. Т.е. к обеду уже все сделано

Патика-мотика• 03 апреля в 19:05
Ответ дляАБВГДэшница
Рецепт в студію, пліз)