Готові? Трамп від ірана отримає мощний ляпас. І чергову світову кризу
Польша уже будує стіну від напливу одічалих, упроваджує систему дозволів на в´їзд, а не біометричних паспортів, єс шукає приводи шоб не давати нам гроші, і бачить проблеми які раніше їх чогось не смущали.
Бундесвер готується до війни і разом з поляками буде патрулювати кордони до жовтня місяця. Європа замикається сама в собі. Ви вже вирішили по який бік стіни лишитися?
Коник-стрибунець• 04 апреля в 00:12
Ответ дляЯ шалунья
В усьому. Польща це держава і інше відношення до армії та людей. За багато років я це відчула на собі в усіх інших аспектах.
С первых месяцев, особенно, что касается школ, я это тоже почувствовала)
Коник-стрибунець• 04 апреля в 00:14
Ответ дляБорисфенка
❗️У мережі поширюють інформацію про «заборону на виїзд для чоловіків у Німеччині»
Німецькі і українські ЗМІ розповсюдили інформацію про заборону та дозволи на виїзд німецьких чоловіків! Також мої підписники питають з цього приводу!
Розповідаю!
📌 Журналісти посилаються на §3 закону про військовий обов’язок (Wehrpflichtgesetz) — там дійсно є норма про необхідність дозволу на виїзд
⚠️ Але важливий момент, який опускають:
👉 §2 цього ж закону прямо встановлює:
§§ 3–52 застосовуються лише у випадку Spannungsfall або Verteidigungsfall (стан напруженості або воєнний стан)
📌 У §3 Wehrpflichtgesetz дійсно передбачено обов’язок отримання дозволу на виїзд понад 3 місяці
⚖️ Водночас §2 цього ж закону встановлює порядок застосування цієї норми:
раніше §§3–52 діяли лише у випадку Spannungs- або Verteidigungsfall, однак після змін з 2026 року §3 застосовується також у мирний час як виняток із загального правила
⚠️ При цьому сам §3 прямо передбачає, що дозвіл підлягає наданню
➡️ Тобто йдеться не про заборону виїзду, а про формальну процедуру в межах військового обліку
❗️Тобто:
➡️ ця норма про заборону НЕ діє у звичайний час
➡️ вона передбачена тільки як механізм на випадок війни
📉 Висновок:
інформація подається у викривленому вигляді без пояснення умов застосування закону
Розповідаю!
⚠️ Але важливий момент, який опускають:
👉 §2 цього ж закону прямо встановлює:
❗️Тобто:
📉 Висновок:
Сама поправка в 2026 уже настораживает
Ответ дляРву и мечу
Вы не готовились, а люди готовились. Или вы думаете, что границы случайно закрылись 24.02.2022 в 17:00? Блокпосты в Тернопольской области тоже случайно появились? Причем слону было понятно, что речь изначально шла не про борьбу с диверсантами.
Странно удивляться тому, что через 12 часов после нападения, ввели военное положение, закрылись границы и появились блокпосты
Борисфенка• 04 апреля в 00:16
Ответ дляКоник-стрибунець
Сама поправка в 2026 уже настораживает
Живуть з розплющеними очима, готуються.
Пару років вже розповідають, щоб продукти і воду на місяць заготовили. Щось тихцем копають і будують.
Рву и мечу• 04 апреля в 00:19
Ответ дляvecya
И все очень быстро поняли, для чего нужны эти блокпосты.
Границы закрыли, когда поняли, что в военкомат ломанулась лишь малая часть, в десятки раз меньше, чем к польской границе
Нога на ногу• 04 апреля в 00:39
Я концентрируюсь на своей жизни.
На обстоятельства, на которые я не могу повлиять, не обращаю внимания
Чудовий каламбур• 04 апреля в 00:54
Ответ дляvecya
На официальных порталах правительства Германии этой информации нет, но наши, конечно, лучше знают
Есть, в официальных СМИ
Внесли изменения в закон о воинской службе
Невгамовна сила• 04 апреля в 00:57
Відкрила карту Ірана. Вони більше нас значно ОАЄ манюні взагалі. І уявіть, якщо Україна стільки років то тримається, то той Іран з їх грошима ті Дубаї реально зметуть і Ізраїль. І їх надовго вистачить
Гидроусилитель руля• 04 апреля в 01:12
Ответ дляЛапка
У польській армії помирати легше від орків, ніж в українській? У чому різниця?
Наверное в том, что воевать на стороне НАТО есть хоть какой-то шанс победы и окончания войны. К тому же, может у них можновладці не так, как наши наживаться на войне будут и все таки есть шанс, что финансирование на военные нужды пойдет в нужном направлении, а не в карманы королю и приближенным к нему
Гидроусилитель руля• 04 апреля в 01:15
Ответ дляСмешнюча
Удалено администрацией...
Как хорошо, что вы особенная украинка и генетический когд этой страны вас обошел. Повезло вам
Ужгород• 04 апреля в 01:26
Ответ дляvecya
так и мы в Украине не готовились
Как не готовились? Заводы вывозили, подходы к городам разминировали. Менты и прокуроры из прифронтовых даже мебель из своих домов вывозили. Все очень подготовлено было.
Ужгород• 04 апреля в 01:29
Ответ дляlilul990
Є певні тенденції. Я про це. Мене цікавлять чисто бабки. Якшо єс не дасть грошей, буде біда. Але вони рішили їх притримати для себе
Дали уже несколько миллиардов, вы не успеваете за новостями.
Варена цибуля• 04 апреля в 01:38
Ответ дляМалая еще та
За країну, де самі поляки вважають вас другосортними
Так хоч поляки, а тут українці ділять своїх же. Ніякої укрармії, ні.
Злюка-закусюка• 04 апреля в 02:30
Ответ дляШалена красуня
Мені в Європі добре і ніхто ні до чого не готується
То понятно, шо вам добре
Вам война на руку, не выпрут из Европы
Зам. зав. Анонима• 04 апреля в 02:30
Ответ дляЯ шалунья
Ви помиляєтесь, ковід в Європі бачили? Ви ще не знаєте що там може бути і у армії тим більше без бойового досвіду. У нас хлопці ще з 14 були задіяні в ато, а в Європі нуль
Вишневий цвіт• 04 апреля в 02:30
Ответ дляЛапка
Как минимум в наличии большего количества оружия, мы у них помощь просим, не они у нас.
Шкала Радощів• 04 апреля в 02:35
Як мене бісить оте ,,Європа,, А ви самі хто? Може азіати, африканці чи австралійці? Що за дибільна звичка від´єднувати Україну від Європи?
Жена миллионера• 04 апреля в 07:10
Я в Києві, нікуди не їхала і їхати не збираюся, а ви ´одічалі´ рятуйте себе, гостріть лижі з Польщі кудись в Австралію чи у Папуа Нову Гвінею
Жена миллионера• 04 апреля в 07:20
Ответ дляСмешнюча
Удалено администрацией...
Ота 15 купа лайна - це такі, як ви, псевдо українці на форумах
Голубая фишка• 04 апреля в 08:15
Ответ дляБорисфенка
Розповідаю!
⚠️ Але важливий момент, який опускають:
👉 §2 цього ж закону прямо встановлює:
❗️Тобто:
📉 Висновок:
Розповідаю!
⚠️ Але важливий момент, який опускають:
👉 §2 цього ж закону прямо встановлює:
❗️Тобто:
📉 Висновок:
Навіщо це формальна процедура? Навіщо всіх чоловіків Німеччини змусять оце проходити і на це виділяти ресурс і гроші, тобто повідомляти про ті поїздки?
Голубая фишка• 04 апреля в 08:20
Ответ дляГидроусилитель руля
Нато готове до минулих війн
Новітнє Нато неготове ні до чого. Діло не в крейсерах, і бомбардувальниках, діло с політиках.
Вишневий цвіт• 04 апреля в 08:21
Я не в Европе, в Украине, в прифронтовой области, к чему ещё я должна готовиться?
Шалена красуня• 04 апреля в 09:35
Ответ дляЗлюка-закусюка
То понятно, шо вам добре
Вам война на руку, не выпрут из Европы
Мій статус до війни не привʼязаний
Чудовий каламбур• 04 апреля в 10:13
Ответ дляШкала Радощів
Это просто безграмотность)
Люди называют ЕС просто Европой))) и типа Украина ж в ЕС не входит, значит она не Европа по их логике