Нагайна• 04 апреля в 10:13
Існує якась бухгалтерська група де всі спілкуються і допомагають?
Діляться досвідом і тд
Акукарача• 04 апреля в 10:14
Такое чудо только у Свидетелей иеговы и других подобных организаций может быть.
Ленне-Рейма• 04 апреля в 10:17
Да, есть. Но это тесное сообщество и туда можно попасть только через курсы. Но реально очень помогают.
Фима Собак• 04 апреля в 10:18
Ответ дляКусачая Я
Хочете допомогати іншим?
Це автор тієї теми, де писала, що платить бухгалтеру аж тисячу
Кусачая Я• 04 апреля в 10:20
Ответ дляФима Собак
а может это ее бух в поисках ответов на вопросы, заданные автором той темы
Пік Антна• 04 апреля в 10:21
Ответ дляКусачая Я
вАлнуюся сильнА• 04 апреля в 10:21
Ответ дляКусачая Я
Бух знайде, де шукати відповіді на питання.
Кусачая Я• 04 апреля в 10:21
Ответ длявАлнуюся сильнА
ага, щас
Пік Антна• 04 апреля в 10:25
Ответ длявАлнуюся сильнА
В групі психологічної підтримки і ще таро можна
А я кумедна• 04 апреля в 10:26
ого, тераріум...накинулися на таке безневинне питання.
автор яка мета групи?
зараз безкоштовно ніхто нікому допомогати не буде як в далекі нульові на тому ж форумі бухгалтер 911. зараз кожен цінує свій час. тому молоді спеціалісти зараз шукають консультанта, який буде допомогати(пояснювати і вчити) в питаннях, які не зрозумілі чи поки що важкі в роботі.
автор яка мета групи?
Библиотекарь• 04 апреля в 10:32
Да, группа ’Клуб бухгалтерів ’Дебет-Кредит’ на Фейсбуке. Ещё у них есть группы в Вайбере, там именно общаются между собой бухгалтера. И на ФБ отвечают тоже обычные бухгалтера из своего опыта.
Мульйонерша• 04 апреля в 18:15
А який сенс таких груп? З досвіду скажу, набіжить повно чайників з простими ідіотськими питаннями, що зникає бажання взагалі перечитувати такий чат.
Нагайна
• 13 апреля в 21:01
Ответ дляEwuschka
Група в вайбері- ФОП ЧАТ 7eminar
Реальная допомога, усі спілкуються
А як додатись туди