Може ще третю?• 04 апреля в 16:39
Щасливі люди що виїхали зразу в 22 році
Вони виграли лотерейний білет. Виїхали з цієї жопи, вільні, працюють за нормальну зарплату , подорожують, безпека. Гарні квартири можуть орендувати, їсти овочі круглий рік. Харчування там достойне і на нього вистачає.
А ми у прірві, жалко дітей..
Злюсь до кипіння• 04 апреля в 17:01
Ответ дляГруппа крови
Пример из Ирландии и Австрии.
Особенно недовольны те, что в Ирландии.
Женщина работает в супермаркете. В зале расставляет продукты м убирает. На кассу не сажают. До работы ехать 20 км. Часто ставят мало часов в смену , поэтому и заработок небольшой.
Особенно недовольны те, что в Ирландии.
Не смешите. Я в Ирландии. Все тут хорошо. 20 км не расстояние по местным меркам. Подружки ездят 60 км в одну сторону утром и домой 60. Супермаркетов тьма, меняй как перчатки. Выбирай сразу фул тайм, а не парт тайм работу
Группа крови• 04 апреля в 17:01
Ответ дляМоже ще третю?
Зате в безпеці, без ТЦК і всією сім´єю. На дві зарплати на простих роботах можна добре жити
Да, но при условии, что жилье оплачивает государство.
Климат влажный. Дом старый и его надо все время продавливать. Даже летом от сырости.
Пургену мне• 04 апреля в 17:02
Ответ дляМоже ще третю?
Повністю згодна, авторе. Якби знала, що все так затягнеться і людей винищувати свої ж будуть, при цьому загрібаючи бабло шарове- наполягла б чоловікові виїжджати ще на моменті нагнітання. А так, тепер сидиш тут і чекаєш своєї участі, яка рано чи пізно прийде до кожного, хто лишився тут(((
Кусачая Я• 04 апреля в 17:03
Ответ дляБольшой секретик
Сьогодні біля Ашану припаркуватися неможливо, оце щасливі люди,які дома готуються до свята всією родиною
До какого свята? Праздник через неделю
Злюсь до кипіння• 04 апреля в 17:03
Ответ дляГруппа крови
При каком условии ? А то местные не живут на 2 простые зарплаты? Живут и на все хватает.
Вы пишите какой то бред со слов какой то знакомой.
Если ей так плохо, так кто ее держит ? Стран много.
Може ще третю?
• 04 апреля в 17:03
Ответ дляАнчо Ус
Звідки ви знаєте?
Всі це знають що в Європі прості робочі можуть і житло зняти і харчуватися одягатися нормально. А в Україні ні. Саме тому у нас заробітчани ще до війни їздили бо таких грошей на простих роботах тут не заробиш
Кусачая Я• 04 апреля в 17:03
Ответ дляБорисфенка
Все є, документи довго були у всі часи.
Я чоловіка на фронт відправила, вивезти дійсно не зможете. Але ви ж тут про діточок наче побиваєтеся?
Так вы отправили или сам пошел?
Крошечка-хаврошечка• 04 апреля в 17:04
Ответ дляМоже ще третю?
То вже немає того всього. Документи довго оформляють, прикрутили все скрізь. А чоловіка як вивезти?
Ну так вы сидели дома, а люди срывались с чемоданом, толкались на границе ( лично я ночь при -1 C провела с грудником на руках в ожидании перехода), а затем жизнь с нуля в неизвестности) и муж невыездной, и решение вопроса,как его вывезти. Вы ж не захотели такого лотерейного билета? И даже сейчас в не в состоянии поднять опу. Ну так не нойте!
Группа крови• 04 апреля в 17:05
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я рада, что вам нравится.
Много же зависит и от самих людей, их оценки.
У меня опыта нет, но слышу недовольство подруги. До переезда она лет 10 не работала.
Если человек привычный к тяжелой жизни, то ему проще переступить через себя/ перестроиться.
Непонятно• 04 апреля в 17:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого всього? Щоб добре жити будь де треба єбашити так що вам і не снилося.
Пахати як раб на галерах? Чи як Максимка?
Кусачая Я• 04 апреля в 17:06
Ответ дляБорисфенка
Та що ви кажете! Я коли приїхала, ще взагалі Євросоюз ніяких законів не прийняв, сиділи чекали невідомо чого.
А зараз все давно напрацьовано.
Волонтерів нема, треба самому доїхати до табора, чи й не подвиг.
А зараз все давно напрацьовано.
Вы приехали к брату, поэтому вам было спокойно сидеть на жопе ровно и ждать. И вас было кому за руку отвести. Не сравнивайте себя с другими.
СКИБИДЫШь• 04 апреля в 17:06
Ответ дляКусачая Я
До какого свята? Праздник через неделю
У католиків завтра.
Борисфенка• 04 апреля в 17:06
Ответ дляКусачая Я
Так вы отправили или сам пошел?
Сам пішов. Хотів ще в 2016 році йти, а я якраз ногу поламала, і дитині 4 роки. Кричав, що мусив через це під спідницею сидіти, всі друзі воюють.
А тут 2022-й рік, довіз до кордону, запихнув в евакуаційний потяг і бігом воювати.
Може ще третю?
• 04 апреля в 17:07
Ответ дляКусачая Я
Опа... Нові факти про Борисфенку. Виявляється в брата жила. Он як
Смурфик• 04 апреля в 17:07
Ответ дляБольшой секретик
І повні візки ? Да ?
Группа крови• 04 апреля в 17:07
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Когда человек родился и вырос в стране, он зачастую имеет тут жилье и не боится остаться на улице , потеряв работу.
Есть знакомые, друзья, родня, которые поддержат.
Есть кредитная история. Есть опыт жизни и понимание, куда идти за решением своей проблемы.
Кусачая Я• 04 апреля в 17:07
Ответ дляСКИБИДЫШь
У католиків завтра.
Ага, вся парковка у Ашана сплошные католики
Khmelnichanka• 04 апреля в 17:07
Ответ дляКусачая Я
До какого свята? Праздник через неделю
Ну, в Україні ж не всі православні.
Борисфенка• 04 апреля в 17:08
Ответ дляКусачая Я
Я приїхала до брата, але у невідомість, що буде далі, ніхто не знав. Потім вже дали тимчасовий статус.
А зараз все відомо, процедури накатані, в таборах все працює, як годинник, всіх розселяють і забезпечують.
Кусачая Я• 04 апреля в 17:08
Ответ дляБорисфенка
Ну понятно ))
Смурфик• 04 апреля в 17:09
Ответ дляГоловнаЯ
я счастлива что не рванула в бомжотуры.не нюхаю чужие унитазы.никто не отобрал моих детей..не батрачу на аренду а живу в своем прекрасном большом доме
Маня
СКИБИДЫШь• 04 апреля в 17:09
Ответ дляБорисфенка
Та шо ви ті ноги без кінця ламаєте? Стан кісток перевіряли?
Злюсь до кипіння• 04 апреля в 17:09
Ответ дляГруппа крови
Я рада, что вам нравится.
Знаете, у меня в окружении разные люди с разными профессии в Украине - бухгалтер, нотариус, бармен, менеджер. И тут они нормально работают - продавец, маникюр, хаузкипер и т.д...и все не самые лёгкие тут. Но в Украине все были офисными работниками.
И вам выше правильно написали - пусть учит язык, а не ноет.
Love_Love_Love_• 04 апреля в 17:09
Ответ дляНепонятно
Ви знаєте як пашуть раби і Максимки, я не маю з чим порівнювати 🤷🏼♀️
Кусачая Я• 04 апреля в 17:10
Ответ дляБорисфенка
Вот поэтому я и говорю - не сравнивайте. У вас другие условия изначально были
Оновлена версія• 04 апреля в 17:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Про унітази де ви берете ці історії?
Ви більше крім унітазу ні на що не здатна?
Это же манька))
Може ще третю?
• 04 апреля в 17:11
Ответ дляБорисфенка
Це не невідомість. Бо до брата. Ясно що ходили з вами і переводили і закони пояснювали вам. Це підтримка. І в таборі ви ясно що не були
Борисфенка• 04 апреля в 17:12
Ответ дляСКИБИДЫШь
Та один раз я поламала, але вщент. Зробили три операції, вистачило на 10 років. Почався артроз, торік знову операцію зробили,вже в Німеччині, поставили імплант гомілковостопного суглобу. Ще й дали паспорт ноги
То я це до того, що я в біженстві сама з підлітком неходяча, і ще й виявляється, щаслива. А авторка біля чоловіка геть нещасна.
ДлинноНожка• 04 апреля в 17:13
Ответ дляБулькаю
Згодна, шкодую що залишилась
Тоже . Не думала,что так все затянется...