Може ще третю?• 04 апреля в 16:39
Щасливі люди що виїхали зразу в 22 році
Вони виграли лотерейний білет. Виїхали з цієї жопи, вільні, працюють за нормальну зарплату , подорожують, безпека. Гарні квартири можуть орендувати, їсти овочі круглий рік. Харчування там достойне і на нього вистачає.
А ми у прірві, жалко дітей..
Ответ дляБорисфенка
Сам пішов. Хотів ще в 2016 році йти, а я якраз ногу поламала, і дитині 4 роки. Кричав, що мусив через це під спідницею сидіти, всі друзі воюють.
А тут 2022-й рік, довіз до кордону, запихнув в евакуаційний потяг і бігом воювати.
Так є багато хто також воює, по документах, по факту штурмовик Монако?
Злюсь до кипіння• 04 апреля в 17:16
Ответ дляГруппа крови
Когда человек родился и вырос в стране, он зачастую имеет тут жилье и не боится остаться на улице , потеряв работу.
Есть знакомые, друзья, родня, которые поддержат.
Есть кредитная история. Есть опыт жизни и понимание, куда идти за решением своей проблемы.
Это все сейчас слишком зыбко. Вчера было жилье, работа, друзья, семья.....а сегодня жилье разрушено, друзья и семья разбросаны по свету, работа прекратила свое существование в первый день войны...и вот тот, кто это прошел, тот понимает что тут и сейчас это и есть жизнь.
Ваша знакомая ничего не потеряла и ей куда вернуться. С этого и начинайте
Може ще третю?
• 04 апреля в 17:14
Ответ дляБорисфенка
Та один раз я поламала, але вщент. Зробили три операції, вистачило на 10 років. Почався артроз, торік знову операцію зробили,вже в Німеччині, поставили імплант гомілковостопного суглобу. Ще й дали паспорт ноги
То я це до того, що я в біженстві сама з підлітком неходяча, і ще й виявляється, щаслива. А авторка біля чоловіка геть нещасна.
Ви скрізь позиціонуєте себе як щасливу що ви в Німеччині. По всім темам ви є і пишете що все там супер. Тому робим висновки що ви витягли лотерейний білет
Борисфенка• 04 апреля в 17:15
Ответ дляМоже ще третю?
Це не невідомість. Бо до брата. Ясно що ходили з вами і переводили і закони пояснювали вам. Це підтримка. І в таборі ви ясно що не були
В таборі так само всіх водять за руку і оформлюють документи, але значно швидше, чим мені. Бо я була перша українка в місцевому банку, де вони відкривали німецький рахунок по українському внутрішньому паспорту. Пару годин тривали палкі дебати, дякую племінниці, звісно, все зробили.
А вам зараз відкриють рахунок за 10 хвилин. На мільйоні біженців вже напрактикувалися.
Ответ дляБорисфенка
Я приїхала до брата, але у невідомість, що буде далі, ніхто не знав. Потім вже дали тимчасовий статус.
А зараз все відомо, процедури накатані, в таборах все працює, як годинник, всіх розселяють і забезпечують.
Підкажіть табір, де розселять тимчасово й через місяць житло нададуть?
Борисфенка• 04 апреля в 17:16
Ответ дляjabka ya
Ноймюнстер.
Дрібка щастя• 04 апреля в 17:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого всього? Щоб добре жити будь де треба єбашити так що вам і не снилося.
Аг,что вы и делаете,на форуме сутками в каждой теме затычка
Дрібка щастя• 04 апреля в 17:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Как именно еба#@ит Борисфенка и Анька ост?
Може ще третю?
• 04 апреля в 17:17
Ответ дляБорисфенка
Не відкривають вже по паспорту ніде. Треба чекати документ тимчасовий і тільки тоді
Хомо_сапиенс• 04 апреля в 17:17
Ответ дляГруппа крови
Если теряешь работу, то есть социальная помощь
Выплаты для безработных
К знакомым редко кто обратится, так как нет в этом нужды
Выплаты для безработных
Борисфенка• 04 апреля в 17:18
Ответ дляМоже ще третю?
Тримайте мене десятеро. Я себе позиціоную як біженку, якій не дадуть померти з голоду і на вулиці не залишуся.
Так, все супер, якщо ви про матеріальну сторону питання.
Але мій чоловік воював, Україну бомблять, бути при цьому щасливою якось дивно, вам не здається?
Ответ дляБорисфенка
Але ж вам, були й інші плюшки яких зараз не має, й житло видвали, яке вже роздали й не вистачить іншим. Якщо, що - я не пртиндую, я вам пояснюю чому автор так пише
Може ще третю?
• 04 апреля в 17:19
Ответ дляДрібка щастя
Борисфенка інвалід у візку, в неї причина є
А Анька тільки пише самостверджується, не факт що десь вона працює
Khmelnichanka• 04 апреля в 17:19
Ответ дляjabka ya
Автор напевно має на увазі, що було багато допомоги -в тому числі волонтери зустрічали на вокзалах і допомогали розселити, і на першй час адаптація. В мене наприклад знайомі всі в соц жилі, яке наразі отримати також реалльно за місяць-два? Підкажіть де
Німеччина.
Земля Саксонія.
Житло після таборів цілком реально знайти.
Навіть якщо доведеться побути в таборах трохи довше, ніж пару місяців, потім - буде окреме житло.
Земля Саксонія.
Борисфенка• 04 апреля в 17:19
Ответ дляМоже ще третю?
Так сядете і почекаєте, чи й не печаль на триразовому харчуванні на березі моря. Я півроку документи чекала, ви за пару місяців вправитеся.
Хомо_сапиенс• 04 апреля в 17:20
Ответ дляjabka ya
Сандхольм
Велком
Love_Love_Love_• 04 апреля в 17:20
Ответ дляДрібка щастя
Поняття не маю, потрібно мову вчити як мінімум, дипломи підтверджувати, помимо всього побутового і звичайної тимчасової роботи а то і двох
Дрібка щастя• 04 апреля в 17:21
Ответ дляМоже ще третю?
Борисфенка гуляет по Гамбургу своими ногами
Хомо_сапиенс• 04 апреля в 17:22
Ответ дляjabka ya
То чому ж стільки людей шукають то житло? чи то іпсо вже?
У меня нет таких знакомых
Всё прошли через через лагерь
Первый этап буквально недяля, потом второй лагерь уже на чуток дольше
И жильё
Социальное или просто аренда+субсидия, но депозит вносит коммуна, его потом по возможности нужно выплачивать
Всё прошли через через лагерь
И жильё
Борисфенка• 04 апреля в 17:22
Ответ дляjabka ya
Бо мізків у автора нема.
Про житло - кожен собі знаходить звичайну квартиру в оренду, і за неї платить Джоб-центр.
Ви колись бачили, щоб у Києві чи Одесі не було об´яв про здачу житла в оренду? То у Гамбурзі і Мюнхені все так само, пропозицій про оренду тисячами.
Цей плач про ’не вистачить’ - тупа москальська дурня. Всім всього вистачає.
Квитка на автобус купити треба, це найважчче, як бачите.
Хомо_сапиенс• 04 апреля в 17:24
Ответ дляБорисфенка
Бо мізків у автора нема.
Плюс миллион
Купить билет
Сейчас перевозчики прям до лагеря и довезут, но, но)))))
Купить билет
Khmelnichanka• 04 апреля в 17:25
Ответ дляjabka ya
То чому ж стільки людей шукають соц житло? чи то іпсо вже?
Бо всі рвуться в багаті землі і у великі міста.
І що Ви маєте на увазі під «соцжитлом»?
Житло від Ратхаусу?
Так його завжди було мало скрізь, і воно - тимчасове.
А я саме про звичайну оренду, яку безробітним оплачує Джобцентр.
Це трохи інше, ніж соцжитло.
В наших краях знайти квартиру в невеликому містечку - цілком реально.
В нашому місті взагалі половина будинків пустує
Бо всі рвуться в Баварію і т.п.
І що Ви маєте на увазі під «соцжитлом»?
Житло від Ратхаусу?
Це трохи інше, ніж соцжитло.
Бо всі рвуться в Баварію і т.п.
ЯспАкойнаЯ• 04 апреля в 17:24
Я выехала в 2022. Несмотря на то, что в Украине я всё потеряла, очень довольна, что уже 4 года здесь живу . Всё сложилось отлично.
Диверсификация• 04 апреля в 17:25
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так надо было сразу страну нормальную выбирать. Вроде вас силком тащили в одну из самых бедных стран Евросоюза.
А теперь вы еще и злитесь на тех, кто нормально устроился. А устроился потому, что сразу включил голову.
Я ехала туда где ребенку будет легче учиться , а не на пособия. В итоге дочка в идеале знает словацкий, учится в гимназии и друзья местные., а не кучкуются и не шляется с украинцами в депрессии. Тут одни темы как подроскам плохо и ничего не хотят. Врядли она за два года добилась таких успехов с немецким
Банка з медом• 04 апреля в 17:25
Ответ дляГоловнаЯ
я счастлива что не рванула в бомжотуры.не нюхаю чужие унитазы.никто не отобрал моих детей..не батрачу на аренду а живу в своем прекрасном большом доме
Кто вам загадил мозг?
Нагайна• 04 апреля в 17:27
Ответ дляАнчо Ус
І чого ви не виїхали тоді і не виїздите зараз?
Нє, ну як нить потім??
Оце у вас не серце, в камінь)
Злюсь до кипіння• 04 апреля в 17:27
Ответ дляДиверсификация
У нас тоже на тот момент ребёнок учился в Словакии. Это вообще ничего не значит.