Анонимба• 05 апреля в 00:18
Ну, як ви, дівчатка?
Я - їм😅
Анонимба
• 05 апреля в 16:54
Ответ дляБанка з медом
Дівчата, а як ви спите після цього? І коли лягаєте спати?))
Я в 22 вже сплю глибоким сном і в 8 встаю
Чи ви пізно встаєте і зранку не снідаєте?
Як шось летить і виє сирена - не засну((
Обнимашкина• 05 апреля в 17:43
Ответ дляНепереможна
Це поширена думкв, але я не згодна.
Можливо це якось з інсуліном пов´язано.
Після 4 год голоду запускається процес метаболізму. І треба, щоб розрив був максимсльний. Тому чудово працює інтервальне голодування також.
В усі часи відомі гімнастки, балерини, артисти користувались схемою не їсти після 18 год і це працювало. А от тепер стали казати не працює.
Я на кількох прикладах особисто знаю, що працює. На своєму також.
Можливо це якось з інсуліном пов´язано.
На своєму скажу, що не працює.
Люди працюють тільки до 18. Тому порада не їсти така собі. Потрібно їсти, але не все підряд.
Крем для арбуза• 05 апреля в 20:03
Ответ дляАнонимба
Ага
Ночью. Гренки. И майонез.
Наверное, вы не следите за фигурой? Или у вас хороший обмен веществ?
Непереможна• 05 апреля в 23:19
Ответ дляОбнимашкина
На своєму скажу, що не працює.
Не всі працюють до 18 год, чи не так?
Ясно, що не всім підійде.
Тим, хто пізно їсть треба максимально уникати перевищення калорій і на вечерю лишати сам білок
Ясно, що не всім підійде.
Обнимашкина• 06 апреля в 00:25
Ответ дляНепереможна
Не всі працюють до 18 год, чи не так?
Ясно, що не всім підійде.
То все понятно, що білок.
Правило «не їсти після 18» — застарілий міф.
Схуднення залежить від загального добового калоражу.
Непереможна• 06 апреля в 08:23
Ответ дляОбнимашкина
То все понятно, що білок.
І все таки дієтологи, які в свої 50 років виглядають як цукерочки все одно рекомендують хоча б після 19 ні крихти.
Не згодна, що міф. Метаболізм запускається тільки пімля 4-5 год голоду (тобто тіло починає спалювать запаси, а не їжу), то чим більший проміжок аутофагії, тим ефективніше піде вага. А ще скачки інсуліну приборкуються. Це не тільки сприяє схудненню, а і для здоров´я добре.
Я не наполягаю.
У мене це працює і я себе чудово почуваю
Я не наполягаю.