Директриссимо• 05 апреля в 17:37
За які гріхи я тут народилася?
Я не можу жити вже в війні. Я втомилася психологічно не виводу. Це жахливо, я до цього не можна звикнути.
Я страждаю сильно.
Ну чому? Чому я народилася в цій країні?
Я страждаю сильно.
Прагматик флегма• 05 апреля в 18:29
Ответ дляДиректриссимо
Ключове на канікулах. Якби ви там жили і бачили як колять свиню, як рубають курку, забивають кроля.
Як дорослі не носяться з тваринами
Бачила все.
Директриссимо
• 05 апреля в 18:30
Ответ дляБалаболка
Причина?
Мене виламує що я живу тут. Мене тошнить від цієї реальності
Весела бджілка• 05 апреля в 18:30
Ответ дляСоображалочка
Ви теж її впізнали 😁
Та вже примількалася!
Весела бджілка• 05 апреля в 18:30
Ответ дляДиректриссимо
Отож. Це не моя країна. Я її не хотіла. Ну чому я не на заході народилася в нормальній країні?
Іди спитай в батьків, хвора!
Директриссимо
• 05 апреля в 18:31
Ответ дляВесела бджілка
Іди спитай в батьків, хвора!
Це вони хворі люди. Вони головою не думали коли зачинали дитину в ніщету в розваленій країні. Бо так треба, для галочки. Бо у всіх діти, бо як всі
Крихітка на всі• 05 апреля в 18:32
Ответ дляДиректриссимо
Автор, вас и в Германии выламывало. Вы постоянно об этом темы создавали.
Весела бджілка• 05 апреля в 18:32
Ответ дляДиректриссимо
А ти?! Така ж сама ’розумна’!
Директриссимо
• 05 апреля в 18:34
Ответ дляКрихітка на всі
Ні, там рай. Я вже порівняла коли повернулася. Як змінилася країна, тільки в гірше сторону
Редиска Я• 05 апреля в 18:41
Ответ дляДиректриссимо
Коли? Їм всім вигідно воювати роками? Я ще перші роки вірила. Зараз ні
Удалено администрацией...
СКИБИДЫШь• 05 апреля в 18:41
Ответ дляЦибулька зла
Інколи я теж про це думаю. Є країни, люди живуть собі спокійно, безтурботно.
А ми. Я народилася ще в СРСР. Потім розвал, постійно якісь трабли. Батьки все втратили, всі заощадження. Інфляція, революцїї, майдани, долар скаче, все росте. Більш меньш стали норм жити, знов якась жопа.
Зараз взагалі вже 5 й рік війни. Стрес за стресом.
як коротко і по ділу ви все написали, і додати нічого
СКИБИДЫШь• 05 апреля в 18:47
Ответ дляВиправлялочка
Так зібрали валізку, купили квиточок і гей в щасливе життя. В е залежить від вас
коли це бути бомжом за кордоном стало називатися щасливим життям?
Редиска Я• 05 апреля в 18:44
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Редиска Я• 05 апреля в 18:45
Ответ дляДиректриссимо
Мені вже в могилу треба. Щоб закінчилися мої муки. В мене душа болить за моє просране життя
Удалено администрацией...
60 метрів сметани• 05 апреля в 18:46
Ответ дляДиректриссимо
Я не бачу майбутнього. Тільки суцільна темрява.
Та ти вже тут задрала своїм ниттям, тупа лінива тролятина!!! Згинь звідси!!!!
СКИБИДЫШь• 05 апреля в 18:46
Ответ длямладокошкина
Ндс вводят для тех,у кого заработок в год свыше 4 млн
не заработок, а выручка
Директриссимо
• 05 апреля в 18:49
Ответ дляРедиска Я
Удалено администрацией...
В кацапії добре що не народилася
Директриссимо
• 05 апреля в 18:50
Ответ дляСКИБИДЫШь
А скільки людей бомжі в Україні.? Що в Коростень он робиться? Люди без допомоги. Меру міста насрати
СКИБИДЫШь• 05 апреля в 18:51
Ответ дляДиректриссимо
всім на всіх насрати, можна було вже до цього звикнути, наче колись було по іншому
Виправлялочка• 05 апреля в 19:06
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я не знаю, мені подобається в Україні, це автору тут нестерпно жити і саме вона тут не бачить щасливого життя і скорбить, що не народилася у Європі
Люблю_смаколики• 05 апреля в 19:07
Ответ длямладокошкина
Когда-то война закончится
Чи будемо ми, колиивона закінчиться? Чи будуть а нас сили жити далі, кращі роки пройшли на паузі
Директриссимо
• 05 апреля в 19:07
Ответ дляВиправлялочка
Може ви в Ужгороді живете де все спокійно
Директриссимо
• 05 апреля в 19:08
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так отож. Всім ясно що війна на руку Європі, бо ми буферна зона
Виправлялочка• 05 апреля в 19:09
Ответ дляДиректриссимо
Я не знаю,,як там в Ужгороді,я в Києві
ТигрЛьвович• 05 апреля в 19:09
Ответ дляСаджу все зарання
Тоді вибір був або націоналістичний шлях (як Польща) або «зрозумілий дядько» з рукою кремля в дупі. Ця вилка все й вирішила.
Шо один шо другой — пути в пропасть. Не вижу разницы между фашистами и коммунистами
ТигрЛьвович• 05 апреля в 19:13
Ответ дляРедиска Я
Удалено администрацией...
Может она и тупая, но страна действительно ненормальная. Но таким чучелам как ты — это не понять.
Все будет, но потом• 05 апреля в 19:23
Ответ для100pudov
Так она постоянно что-то пишет и ноет
Это вторая Анастасия - та тоже не принимает никаких советов и ничего не хочет менять, а только ноет
Анастасия действительно в почти в .опе, одной без поддержки в Англии сложно с арендой жилья и работой, моя подруга чудом умудрилась устроиться админом в медклинике ( выучив миллион специфических медтерминов и болячек), но все равно вернулась в Украину, одной там не вариант...
БершкомангоЗар• 05 апреля в 19:46
Ответ дляДиректриссимо
Я постійно нещасна відколи це все почалося, постійно плачу.
Попейте антидепрессанты, мне очень помогли
Директриссимо
• 05 апреля в 19:49
Ответ дляБершкомангоЗар
Пила есциоатопрам. Не помагає
Ламборджини• 05 апреля в 19:49
Ми ж вам говорили, що треба лікувати нерви, а не повертатися в Україну, що треба приїхати на три тижні, а потім вирішити треба воно вам чи ні. Що вже тепер нити? Пийте антидепресанти і якось пристосовуєтесь. Ну або їдьте назад