Спасу мир• 06 апреля в 01:16

Чоловік бетон

Коротше історія. Надихнула тема про «коли секс вперше можна, бо боюся хлопець потім зникне»

А я зх коли. Якось я зустрічалася з афігєнним мужиком. Но не дуже довго)) (бетон, бо бувший чоловік тої ковальської).
Він так цілувася, боже. І у нас не кілька зустрічей було. Думаю десь міс 2-3 протянули. Я була як раз як автор тої теми по віку (25). І от ми гарно гуляли, їздили за місто, в караоке різні (як же він співає😍), друзів звав, знайомив. Ну пригощав, ясно. Коротше суть в тому що як для початкового етапу - все було прийнятно, навіть добре; і плюс мені він ну максимально зайшов. Погано було одне: не «запрошував». Ні до себе, ні хоч би кудись. Хоча боже, які були поцілунки. Мені 34, досі такого не було, і перед ним - не було. Ну і потім , ясно, взяв і зник. Що не так було, я довго не розуміла.
І лише згодом я зрозуміла. Він кілька разів брав каву чи що там, і ми виїзджали до моря. В укромне місце, думаю. І там він видно в машині і хотів. Але! На той момент перший секс в машині - для мене це було фе і фу, я не така, і я навіть уявити не могла що - так, він мене привіз туди саме зайнятися сексом. В моїй свідомості такого «контакту» не існувало! Я чесне слово, думала людина хоче на море подивитися і спокійно відпочити від шуму. І коли він розтібав моб сорочку, чи руки више ніж треба запускав, я якось з‘їзджала і переводила тему з поцілунків на розмови.
Але клянуся, не доходило! Я думала він просто «увльокся» а не на повному серйозі зібрався мене любити тут же в авто.
Ну і, відповідно, він це все закінчив і припинив.
Хоча я досі гарно його пам‘ятаю, і побачення пам‘ятаю, і можу вже згідно досвіду все провналізувати - ну нормально все було. Да, не свадьби-переїзди, да, є сумнів чи розведений справді був яи ні. це все так. Тут мова не про «серйозні» стосунки, а просто про нормальні. Коли люди знайомляться, і ніхто не знає піде чи не піде.
Ну просто такої тормознутої видно він не схотів)))
Хоча цікаво все одно. Якщо подобалася, то чому не запідозрив шо раптом я машину не признаю…я ж не його морозила, я справді тупила. Чому не спробував щось інше, навіть якщо не прям до нього (ну бо розумію що про розлучення він міг мені сбрехати спокійно) то кудись в прийнятні умови. Ах, мені шкода що не дійшло. У мене двічі зносило башню від поцілунків. Але першого - я саме «кохала» типу (в юності), а з цим - це було без почуттєвого забарвлення, суто пристрасть і фізіологічне. Аж до мурашок.
Ну от як так?!
Маю декілька думок• 06 апреля в 01:25
У него не снесло крышу, вот и не стал напрягаться
Вы легко отделались, было бы очень грустно быть в игноре после траха у моря в машине

автор Спасу мир • 06 апреля в 01:28
Ответ дляМаю декілька думок
А мені злається я йому подобалася. Іеиж не разове машинне паті було. Не злиняв ж прям після разу-двох
Маю декілька думок• 06 апреля в 01:29
Ответ дляСпасу мир
Ну где же нравилась, если дальше ’укромного местечка’ не дошло? Вы же уже взрослая женщина и видели, наверное, в своей жизни действительно заинтересованых мужчин
Сравните
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:31
Ответ дляМаю декілька думок
Ну а я шкодую. По перше не факт що не склалося би. А по-друге я думаю мені би сподобалося. (Під «не склалося» я маю на увазі не обов‘язково прям весілля. Бо я і сама тоді не нареченого шукала, бо це я тоді була після важких чотирирічних стосунків , причому в умовах іншої країни, не вдома). Хотілося гулять) розважаться. І от такий тупік відбувся. Як - я хз
Бритоножка• 06 апреля в 01:32
Так он после этой ситуации в машине пропал?
Маю декілька думок• 06 апреля в 01:34
Ответ дляСпасу мир
Да какие отношения получились бы? Трах с женатиком в машине? У друзей ’на хате’?
Бог Вас уберег
Изначально тупиковая ситуация
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:34
Ответ дляМаю декілька думок
Сравните
Частково Ви маєте рацію. Інтерес до мене був такий, поверхрвий. Тобто гарна дівчина, розумна весела, але якщо не клеїться, то бігать на той момент - не схотів. Ну бо він і старший був, ітд. Я ж не кажу про любові) коли чоловік і те, і се. Це приємне знайомство, яке мало шанс, але яке я прощолкала.

Маю декілька думок• 06 апреля в 01:35
Ответ дляСпасу мир
Автор, дорогая, Вы абсолютно ничего не потеряли, ну
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:35
Ответ дляБритоножка
Ні, не прям очевидно щоб після цієї. Машинна зустріч - була не одна ! І на кожній я морозилася, виходить.
Я описала просто єдину на мою думку причину, чого він потім злився
Бритоножка• 06 апреля в 01:38
Ответ дляСпасу мир
Видимо у него не было денег на то чтобы что то снять. А я правильно поняла, что до него секса ни с кем не было? Или просто не считали за приличие это сделать в машине?
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:38
Ответ дляБритоножка
Ну, зрозуміли? Ми то гуляли , то їздили тусить, то ходили в ресторани з його друзями і однією навіть парою. По різному проводили час. І починаючи з якогось прийнятного проміжку часу від знайомства, він мене от возив на ці машинні вечірки. Де я сиділа і валяла ваньку
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:39
Ответ дляМаю декілька думок
Бог Вас уберег
Изначально тупиковая ситуация
Так не було і мети «жениха» знайти) цікавив він. І щось легке і приємне. Просте. Без женітьб
ША! я прийшла!• 06 апреля в 01:39
Чоловік Ковальської? Ви нічого не втратили! Нема про шо балакати, повірте мені)
Агент Пинкертона• 06 апреля в 01:40
Ответ дляСпасу мир
2-3 месяца мужика подинамили и что вы ждали? Он должен был жениться?
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:41
Ответ дляБритоножка
Ні, звичайно був секс до нього, і не раз. Просто я думала тоді, що в машинах дрзволяють щоб їх ахали - тільки якісь шалави. Ну от таке було щось в голові
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:41
Ответ дляША! я прийшла!
А як же цілування??? Не може такого бутииии
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:42
Ответ дляАгент Пинкертона
Та просто розказую)) що було от таке чорті шо
Агент Пинкертона• 06 апреля в 01:42
Ответ дляСпасу мир
Наверное, не вы одна были его любовницей)
Бритоножка• 06 апреля в 01:42
Ответ дляСпасу мир
Так по поводу денег что? Он был тогда бедным или мог позволить себе?

Агент Пинкертона• 06 апреля в 01:43
Ответ дляСпасу мир
Надоело ему просто целоваться и по ресторанам вас кружить
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:43
Ответ дляАгент Пинкертона
Всяке можливо. Це було 9-10 років тому
За ствльки часу думаю мав він когось ж) і до - теж
ША! я прийшла!• 06 апреля в 01:45
Ответ дляСпасу мир
Ото смоктатися тільки й міг. А далі - печаль і сум, ще й розмір Хоча гроші давав, багато, не скупився.
А в ресторан у Вишгороді хоч возив?
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:45
Ответ дляБритоножка
Ну на вигляд начебто міг, звісно. Міг орендувати хоч разово, хоч прям «для зустрічей» щось більш тривалого призначеня.
Агент Пинкертона• 06 апреля в 01:45
Ответ дляСпасу мир
Всяке можливо. Це було 9-10 років тому
Наверное, другие знают про него больше, чем вы и поэтому советуют не расстраиваться
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:45
Ответ дляАгент Пинкертона
Звичайно) плюс недопоняв, чого це я так. Цаца прийшла, машина їй не вгодила
автор Спасу мир • 06 апреля в 01:47
Ответ дляША! я прийшла!
А в ресторан у Вишгороді хоч возив?
Ой мляя😅
В вишгород може но не точно. Але це постійно був не київ. Щось під києвом завжди, но недалко
Бритоножка• 06 апреля в 01:47
Ответ дляСпасу мир
Значит радуйтесь, что профукали, потому что он видимо расчитывал на одноразовый секс..
Агент Пинкертона• 06 апреля в 01:47
Ответ дляСпасу мир
Жалеете? Какая хоть машина была?
Бритоножка• 06 апреля в 01:47
Ответ дляАгент Пинкертона
А кто это? Его можно в инете найти?
Маю декілька думок• 06 апреля в 01:48
Ответ дляСпасу мир
Правильно думали! Секс в машине ок, если вы уже в отношениях
Но для первого контакта - фу)