Спасу мир• 06 апреля в 01:16

Чоловік бетон

Коротше історія. Надихнула тема про «коли секс вперше можна, бо боюся хлопець потім зникне»

А я зх коли. Якось я зустрічалася з афігєнним мужиком. Но не дуже довго)) (бетон, бо бувший чоловік тої ковальської).
Він так цілувася, боже. І у нас не кілька зустрічей було. Думаю десь міс 2-3 протянули. Я була як раз як автор тої теми по віку (25). І от ми гарно гуляли, їздили за місто, в караоке різні (як же він співає😍), друзів звав, знайомив. Ну пригощав, ясно. Коротше суть в тому що як для початкового етапу - все було прийнятно, навіть добре; і плюс мені він ну максимально зайшов. Погано було одне: не «запрошував». Ні до себе, ні хоч би кудись. Хоча боже, які були поцілунки. Мені 34, досі такого не було, і перед ним - не було. Ну і потім , ясно, взяв і зник. Що не так було, я довго не розуміла.
І лише згодом я зрозуміла. Він кілька разів брав каву чи що там, і ми виїзджали до моря. В укромне місце, думаю. І там він видно в машині і хотів. Але! На той момент перший секс в машині - для мене це було фе і фу, я не така, і я навіть уявити не могла що - так, він мене привіз туди саме зайнятися сексом. В моїй свідомості такого «контакту» не існувало! Я чесне слово, думала людина хоче на море подивитися і спокійно відпочити від шуму. І коли він розтібав моб сорочку, чи руки више ніж треба запускав, я якось з‘їзджала і переводила тему з поцілунків на розмови.
Але клянуся, не доходило! Я думала він просто «увльокся» а не на повному серйозі зібрався мене любити тут же в авто.
Ну і, відповідно, він це все закінчив і припинив.
Хоча я досі гарно його пам‘ятаю, і побачення пам‘ятаю, і можу вже згідно досвіду все провналізувати - ну нормально все було. Да, не свадьби-переїзди, да, є сумнів чи розведений справді був яи ні. це все так. Тут мова не про «серйозні» стосунки, а просто про нормальні. Коли люди знайомляться, і ніхто не знає піде чи не піде.
Ну просто такої тормознутої видно він не схотів)))
Хоча цікаво все одно. Якщо подобалася, то чому не запідозрив шо раптом я машину не признаю…я ж не його морозила, я справді тупила. Чому не спробував щось інше, навіть якщо не прям до нього (ну бо розумію що про розлучення він міг мені сбрехати спокійно) то кудись в прийнятні умови. Ах, мені шкода що не дійшло. У мене двічі зносило башню від поцілунків. Але першого - я саме «кохала» типу (в юності), а з цим - це було без почуттєвого забарвлення, суто пристрасть і фізіологічне. Аж до мурашок.
Ну от як так?!
Мозговая пилочка• 06 апреля в 07:45
Дуже просто, окрім секса його в вас більше нічого не цікавило. Коли його не сталось він втратив інтерес. Вас Бог милував. Запали б надовго і тяжко.

Мозговая пилочка• 06 апреля в 07:46
Ответ дляСпасу мир
Частково Ви маєте рацію. Інтерес до мене був такий, поверхрвий. Тобто гарна дівчина, розумна весела, але якщо не клеїться, то бігать на той момент - не схотів. Ну бо він і старший був, ітд. Я ж не кажу про любові) коли чоловік і те, і се. Це приємне знайомство, яке мало шанс, але яке я прощолкала.
Ні ви не прощолкали. Лише зберегли себе і свою нервову систему
Сусановна• 06 апреля в 08:32
Одружений, вклався, наскільки зміг, але не залип, щоб вкластися, наскільки вам потрібно. Знову-таки молодість... думаю, зараз би ви вже могли відкрити рота і сказати - таке буду, тут не буду, це не можу, а давай отак.
Але , видно, сильно ви запали, якщо і досі емоційно згадуєте.
Sgreen• 06 апреля в 08:37
Перейменуйте тему на ’’чоловік шлак’’, ’’чоловік щєбєнь’’
сама себе прекрасная• 06 апреля в 08:49
Ответ дляСпасу мир
Ой, я і сама не знаю точно. Вона або виробник бетону, або може уже забудовник
Фантазерка.
Ковальська померла у 1993 році у віці 53 років, та на її честь згодом була названа група компаній, що займається бетоном.
У неї, до речі, донька відомий хірург онколог.
Фрикаделька• 06 апреля в 08:59
Ответ дляЕленка14
А при чому бетон? Лінь читати той весь брєд
для привлечения просмотров троллячьей темы. Там вначале опуса вообще бред несвязный
автор Спасу мир • 06 апреля в 09:38
Ответ дляСусановна
З другої сторони да, зараз би сказала, та і тоді могла теоретично теж все сказать, щоб якось для розуміння. Но🤷‍♀️
Ну я драми-мелодрами не відчувала, все ок. Просто кажу типу шо буває всіляке яке хочеш, іколи той секс перший має настати, щоб не «злиняв» не знає навіть сам чоловік 😅

автор Спасу мир • 06 апреля в 09:41
Ответ длясама себе прекрасная
Фантазерка.
Ну🤷‍♀️ може інша, може мені так сказав (просто нафіга)
автор Спасу мир • 06 апреля в 09:42
Ответ дляФрикаделька
Бля. Розповіла смішну історію, гуляйте лісом.
Аноним_1859• 06 апреля в 11:12
Автор, якої саме Ковальської? Імені якої названо завод?
Новопоштинская• 06 апреля в 12:08
Ответ длясама себе прекрасная
Фантазерка.
Новопоштинская• 06 апреля в 12:11
Ответ дляАноним_1859
Угу))))
Світлана Ковальська

(1938–1993).
Автор ’трохи’ не попала)
автор Спасу мир • 06 апреля в 15:17
Ответ дляАноним_1859
Та я почитала, я хз
А що? Я просто розповіла, що за манічка досліджувати-то? Суть в тому, як злився мужик, а не в тому хто його дружина, хоспадє
автор Спасу мир • 06 апреля в 15:18
Ответ дляАноним_1859
Но якщо то женщіна з минулого сторіччя, то ясно що не про неї ж