іронічна антитеза• 06 апреля в 13:42
Как отмечаете ДР на работе и при какой зп?
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:46
Ми приносимо в кожен відділ по коробці цукерок, а в свій тортик. Алкоголь на роботі заборонений
іронічна антитеза
• 06 апреля в 13:51
Ответ длярукиЖимолости
Це з якою зп? Мінімалка?
іронічна антитеза
• 06 апреля в 13:51
Ответ дляMs. Скромность
Сегодня коллега торт принесла, в пятницу я принесу.
На скількох?
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:52
Ответ дляіронічна антитеза
Це з якою зп? Мінімалка?
Чому мінімалка? Ні, далеко не мінімалка. А взагалі це ваше рішення, пригощати чимось, чи ні, брати участь в загальному поздоровленні, чи відмовитися
іронічна антитеза
• 06 апреля в 13:53
А коли ковбаса, сир, цукерки, спиртне, фрукти. Це яка зп повинна бути?
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:54
Ответ дляіронічна антитеза
Та ніяка. Ви така дивна. Не хочете взагалі нічого не приносите
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:56
Ответ дляіронічна антитеза
Півзарплати на стіл на др це норма?
Ви скажіть. В нас ще гроші збирають на поховання, на лікування в серйозних випадках. У нас в відділі є дівчина,яка не вважає за потрібне здавати на поховання (не через брак грошей) - не здає.
іронічна антитеза
• 06 апреля в 14:00
Ответ длярукиЖимолости
Це з якої зп?
рукиЖимолости• 06 апреля в 14:01
Ответ дляіронічна антитеза
Це з якої зп?
Та не важливо зарплата. У нас у співробітників геть різна зп. Це тут до чого. Я вам вже кілька разів написала, що пригощати чи ні, як саме пригощати вирішуєте виключно ви. Якщо вам це накладної, то не пригощайте
Смайликівна• 06 апреля в 14:03
Ответ дляіронічна антитеза
Півзарплати на стіл на др це норма?
Якщо хтось хоче свої пів зп витратити на стіл,то чому ні.В мене такого бажання не виникало і в моїх колег також.В офісі працює 5 людей,на др приносимо торт або якісь тістечка,усе
Колгоспниця• 06 апреля в 14:06
Кто то коробки с Вечерним Киевом носит по 4 отделам, кто то как я просто накупает разных конфет на 1500-2000грн,делит на 4 части и разносит по отделам
Кто то торты.Алкоголь по желанию.У нас он всегда есть, желающих почти нет.
Вишнёвая Леди• 06 апреля в 17:48
О, я как-то написала про дни рождения на работе, так из моего коллектива бог знает что сделали(( зато сейчас у нас будет реорганизация, а никто уходить не хочет! Так что просто тортик не у всех))