іронічна антитеза• 06 апреля в 13:42

Как отмечаете ДР на работе и при какой зп?

рукиЖимолости• 06 апреля в 13:46
Ми приносимо в кожен відділ по коробці цукерок, а в свій тортик. Алкоголь на роботі заборонений

Ms. Скромность• 06 апреля в 13:46
Сегодня коллега торт принесла, в пятницу я принесу.
КонФФетОшка• 06 апреля в 13:47
По куску торта грм 200 на 30 человек.
Всех анонимов аноним• 06 апреля в 13:48
У нас только торт принято. Исключение юбилей
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:48
Але у нас від усіх дарують ще конверт на ДН 2000
автор іронічна антитеза • 06 апреля в 13:51
Ответ длярукиЖимолости
Це з якою зп? Мінімалка?
Черпак_для_фантазий• 06 апреля в 13:51
Стол около 5 тыс. Дарят чуть больше, зп 95.

Ответ дляMs. Скромность
На скількох?
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:52
Ответ дляіронічна антитеза
Це з якою зп? Мінімалка?
Чому мінімалка? Ні, далеко не мінімалка. А взагалі це ваше рішення, пригощати чимось, чи ні, брати участь в загальному поздоровленні, чи відмовитися
автор іронічна антитеза • 06 апреля в 13:53
А коли ковбаса, сир, цукерки, спиртне, фрукти. Це яка зп повинна бути?
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:54
Ответ дляіронічна антитеза
Та ніяка. Ви така дивна. Не хочете взагалі нічого не приносите
Кукарачка• 06 апреля в 13:54
Начальник відділу, взагалі не відмічаю на роботі
автор іронічна антитеза • 06 апреля в 13:54
Півзарплати на стіл на др це норма?
рукиЖимолости• 06 апреля в 13:56
Ответ дляіронічна антитеза
Півзарплати на стіл на др це норма?
Ви скажіть. В нас ще гроші збирають на поховання, на лікування в серйозних випадках. У нас в відділі є дівчина,яка не вважає за потрібне здавати на поховання (не через брак грошей) - не здає.
автор іронічна антитеза • 06 апреля в 14:00
Ответ длярукиЖимолости
Це з якої зп?
рукиЖимолости• 06 апреля в 14:01
Ответ дляіронічна антитеза
Це з якої зп?
Та не важливо зарплата. У нас у співробітників геть різна зп. Це тут до чого. Я вам вже кілька разів написала, що пригощати чи ні, як саме пригощати вирішуєте виключно ви. Якщо вам це накладної, то не пригощайте
Смайликівна• 06 апреля в 14:03
Ответ дляіронічна антитеза
Півзарплати на стіл на др це норма?
Якщо хтось хоче свої пів зп витратити на стіл,то чому ні.В мене такого бажання не виникало і в моїх колег також.В офісі працює 5 людей,на др приносимо торт або якісь тістечка,усе
Колгоспниця• 06 апреля в 14:06
Кто то коробки с Вечерним Киевом носит по 4 отделам, кто то как я просто накупает разных конфет на 1500-2000грн,делит на 4 части и разносит по отделам
Кто то торты.Алкоголь по желанию.У нас он всегда есть, желающих почти нет.
За ким я буду?• 06 апреля в 14:09
Тортик, тортик і тортик, тортик і піца; сік, кола

Вишнёвая Леди• 06 апреля в 17:48
О, я как-то написала про дни рождения на работе, так из моего коллектива бог знает что сделали(( зато сейчас у нас будет реорганизация, а никто уходить не хочет! Так что просто тортик не у всех))