Тримаю свічку• 06 апреля в 14:06

С каким приводом лучше брать машинку

Прямой или ременной?
Ластоноша• 06 апреля в 14:07
Ручной. Света не будет, то не прогадаете

В курсі діла• 06 апреля в 14:07
Швейную?
автор Тримаю свічку • 06 апреля в 14:08
Ответ дляВ курсі діла
Швейную?
Стиралку)
Губи до вух• 06 апреля в 14:08
У меня на ремне, все ок.
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:08
Прямий однозначно.
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:11
Прямий це сучасніша розробка, на нього більше гарантія, він працює тихіше. Ремінь це вчорашній день. Саме тому пралки з ременем дешевші. Прямий зустрічала в LG
автор Тримаю свічку • 06 апреля в 14:11
Ответ дляЛастоноша
Можно в реке стирать тогда

автор Тримаю свічку • 06 апреля в 14:11
Ответ дляГуби до вух
У меня на ремне, все ок.
Давно покупали?
Губи до вух• 06 апреля в 14:13
Ответ дляТримаю свічку
Давно покупали?
Одну 17 лет назад, вторую 6 лет. Обе работают.
Губи до вух• 06 апреля в 14:15
Ответ дляЗапароленое одеяло
А ШІ пише таке .

Пральні машини з прямим приводом (Direct Drive) мають вищу ціну, складний і дорогий ремонт електронних модулів та двигуна, а також схильні до швидшого зносу підшипників через високе навантаження. Близьке розташування двигуна до бака підвищує ризик його пошкодження водою при виході з ладу сальника.

Основні недоліки прямого приводу:
Висока вартість: Як самі машини, так і комплектуючі до них значно дорожчі, ніж моделі з ремінним приводом.
Складність ремонту: Через складну конструкцію електронних модулів управління та двигуна, ремонт вимагає високої кваліфікації та значних коштів.
Навантаження на підшипники: Оскільки двигун встановлено безпосередньо на валу барабана (без ремінної передачі), підшипники приймають на себе значно більше навантаження, що призводить до їх швидшого зносу.
Ризик попадання води: При зносі сальника вода може потрапити на двигун, що найчастіше не є гарантійним випадком і призводить до дорогої заміни двигуна.
Чутливість до електромережі: Прямий привід чутливий до стрибків напруги, що вимагає використання стабілізаторів.
Отже хоча двигуни з прямим приводом вважаються надійнішими, їх ремонт у разі поломки є суттєвим мінусом.
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:21
Ответ дляГуби до вух
А ШІ пише таке .

Основні недоліки прямого приводу:
Поломка в данному випадку може настати на багато пізніше, гарантія на двигун 10 років. У випадку ременя значно менша.Перепаду напруги бояться всі машини які містять електроніку. Але хто я така сперечатись з вашим ШІ? можна взагалі взяти малютку і не паритись, там нема що ремонтувати. Якщо порівнювати радянські авто та іномарки, перші значно дешевші в ремонті ви ще на Жигулях?
Алина-1240• 06 апреля в 14:24
Без разницы)
Алина-1240• 06 апреля в 14:25
Но прямой дороже чинить😃
Алина-1240• 06 апреля в 14:26
Ответ дляЗапароленое одеяло
В машинке нет чувствительных особо элементов)) от 160 до 310 выдержит легонько😃
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:28
Ответ дляАлина-1240
Но прямой дороже чинить😃
Все що йде вище класом, будь що, дорожче ремонтувати. Я не беру техніку на все життя. Я її продаю до того як вона починає ламатися
Алина-1240• 06 апреля в 14:28
Ответ дляЗапароленое одеяло
По факту, он средняк л джи на прямом за 17) пто пусть берет прямой😂
Алина-1240• 06 апреля в 14:28
Ответ дляЗапароленое одеяло
Выработка и той и той 5-6 лет и кладбище старых вещей😂
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:29
Ответ дляАлина-1240
У вас був досвід з пралкою з прямим приводом?
Губи до вух• 06 апреля в 14:30
Ответ дляЗапароленое одеяло
Гарантія на двигун, це маркетинговий хід.Бо ламаються не двигуни.Двигун буде цілий.
І ШІ не мій,він генерує інфу зі всього інтернету,і викладає вам в скороченому вигляді.

Якщо порівняти з авто,то потрібно обирати за своїми потребами і гаманцем.В мене Октавія,а в сусіда Вольво.Я вже втомилася слухати про вартість ремонту від нього.Також і Жигулі досі є,але в селі.Продавати жалко було за 2000,а так в район дід їздить,чоловік на рибалку чи ще куди.І ремонтувати дійсно копійки.
Тому купувати дорогу машинку з купою електроніки,може тільки той хто не буде потім шукати гроші на її ремонт.

Алина-1240• 06 апреля в 14:30
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ща стоит) побдим скок протянет😃
Алина-1240• 06 апреля в 14:30
Ответ дляЗапароленое одеяло
Прошлая идеально работала 4) вроде и поломок нет, а бзикует😃
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:34
Ответ дляГуби до вух

Дорога машинка це міллі і двигун доречі в ній гірше ніж в LG. Ніхто не забороняє вам купувати найдешевші пралки з ременями, навіть бу, за вашою логікою це має бути ще вигідніше. Але в мене інший погляд. Поки я буду користуватись однієї, ви можете купити 5 бу дешевих. Справа лише у виборі.
Губи до вух• 06 апреля в 14:34
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене дві посадки з ременями. З найдорожчої серії Електролюкс на той момент. 17 років, жодного ремонту, крім самостійної заміни амортизаторів. Інша вже з більш дешевої, також з ременями. Ніяких питань.
Запароленое одеяло• 06 апреля в 14:38
Ответ дляГуби до вух
То ваша справа. В мене з прямим приводом. На ремені навіть поруч не стояла. По 17 років нізащо не буду користуватись однією пралкою, не бачу в цьому сенсу. Я люблю нові речі, сучасніші. Якщо ту що 17років ви прали розберете, там вже мох поріс в середині. Хоча може у вас на вході зворотній осмос і все як нове, хто знає?
Смішнючка• 06 апреля в 14:43
С прямым только лыжа
Смішнючка• 06 апреля в 14:44
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну кст новые ременные вполне ок. С прямым искала после войны не нашла
Невісточка ж• 06 апреля в 15:04
С прямым приводом, покупала LG лет 15 назад, всё отлично, работает без проблем.
автор Тримаю свічку • 06 апреля в 15:10
Ответ дляСмішнючка
С прямым только лыжа
Только у этой марки прямой привод? У других не бывает?
автор Тримаю свічку • 06 апреля в 15:10
Ответ дляНевісточка ж
Ого я думала они только недавно появились
Невісточка ж• 06 апреля в 15:11
Ответ дляТримаю свічку
Давно, мы тогда ещё думали что дороговато но купили, и себе в новую квартиру тоже такую же купили а ту родителям оставили.