Головний кошак• 25 апреля в 20:51

Юристи є? Як зараз в законний спосіб організувати мітинг в Києві?

Борисфенка• 26 апреля в 00:24
Ответ дляMary_40
Во первых бомбы нет и нам не дадут партнёры ничего если мы решим ее где то взять.
Потом почему они против? Ну в ответ Путин тоже атомной бомбарданет
Бо за свої шкури бояться і на долю України їм насрати. Їх влаштовує буфер від москалів, Дике поле на десятиріччя.

Соседка Маши• 26 апреля в 00:25
Ответ дляMary_40
Во время войны да нужно быть за свою власть как бы ьаммни было. Иначе погибнешь. Вон немцы не суть за или против были,как проиграли они же и получили
Да продажные всегда в почете :) вдруг что переобуются.
Вы считаете что незаслуженно получили?
Реверанс• 26 апреля в 00:39
Ответ дляСоседка Маши
Странно что подвиги этого Робингуда знаете только вы.
Должен быть результат, но его нет :( нет может конечно не было, но вот ни вот...Туапсе..затмило события в Днепре :(
Були би українкою то знали би.
nabludatel• 26 апреля в 07:07
Ответ дляГоловний кошак
Думаю, многие присоединяться и дай Бог, это движение превратится в лавину, которая снесёт к едреной матери то, что терпеть уже невозможно!
руських знесе?
Ви теж співчуваєте жертвам війни?
LediBlac• 26 апреля в 07:20
Ответ дляГуляю босоніж
і на сусідній вулиці - про ротацію і демобілізацію))
Скажіть, а у вас є рецепт, як проводити мобілізацію, щоб вона всім подобалась?
Якщо що, то незаконні дії ТЦК засуджую, і було б правильно щоб хоч когось показово засудити і позбавили награбованого.

Але якщо добровольці закінчились, то де брати нових військових? Чи після мітингу якщо ТЦК будуть ввічливими, то чоловіку табунами побіжуть за повістками? Тобто ховались-тікали, а тут підуть?
Ну де тут вихід?
Ну начать можно с тараканов-бусификаторов, потом добавить к ним тех, кто ’не создан для войны’- Жека, Юзик, Валерий З. и иже с ними. Только отправить их на ноль, а не в тыл ’на тепленькое’.
Соседка Маши• 26 апреля в 07:50
Ответ дляРеверанс
Були би українкою то знали би.
Я Украинка! А у вас реально двойные стандарты, ругаете Зеленскоко и власть и прославляете тех кто за них воюет :(
Nata2907• 26 апреля в 07:54
Ответ дляГуляю босоніж

Ну де тут вихід?
Є вихід. Закінчити цю безглузду війну. За що вона можете відповісти ? За свободу ? Так немає її давно. За землі? Жодна земля не варта таких людських втрат. А війна ця за гроші і за інтереси Європи, хто ще не зрозумів. Ти за що мають гинути наші люди і спалювати б наші домівки ?
Nata2907• 26 апреля в 07:56
Ответ дляЦирк на дроті
а чи багато людей вийде на вулиці? мені здається, що прсто побояться
А я думаю вийде і багато. Якщо на майдан вийшли, не всі безкоштовно звісно))). Але тоді й не було такої ситуації а так, екшина мабуть хотілось. То зараз люди до відчаю доведені. То вийдуть аж бігом
Маска-0b9f• 26 апреля в 07:57
Ответ дляРеверанс
Серйозно.
І багато хто йшов з власними заповітами на війну. Молоді, але розуміли що білет в один кінець. Вища ступінь самопожертви.
Цель этой самопожертвы?

Маска-0b9f• 26 апреля в 08:02
Ответ дляБорисфенка
Ви справді не в курсі, що ми на Титанику і айсбергу похер, як звати капітана корабля???
А тому треба в´їпати атомною бомбою по айсбергу і спокійно попливемо далі.
Все, набридло вам банальні речі пояснювати, пішла дивитися серіал.
Удалено администрацией...
чаревна• 26 апреля в 08:29
После снятия анонимов, автор не появлялся. Какой митинг, кому вы написываете очередному боту
Vesy• 26 апреля в 09:54
Ответ дляРеверанс
На тисячу км в тили заходила група Юри Святоші. І громила російські заводи військові бази та ін.
Зараз я думаю можливостей побільшало й технічний прогрес не стоїть на місці.
При чем тут это все, если та мадам хочет именно так победу - атомную на Москву? Я об этом ей писала
Реверанс• 26 апреля в 15:47
Ответ дляNata2907
Екшна не хотілося. Хотілося цивілізованної країни з діючими законами.
Про гроші Ви вже конкретно задовбали, Вас там не було !!!
Навіщо БРЕШЕТЕ людям?
Реверанс• 26 апреля в 15:47
Ответ дляМаска-0b9f
Цель этой самопожертвы?
Зрозумієте коли хтось вдереться в вашу квартиру.
Nata2907• 26 апреля в 16:53
Ответ дляРеверанс
Навіщо БРЕШЕТЕ людям?
Конешно мене там не було, хоч за це мені не соромно. А за гроші то всі знають що вони там були, проте не для всіх. А лише для організаторів. Так що не треба тут втирати. Ось зараз ніхто не фінансує і далі побурчати в інста чи на совєтчиці справа не доходить. А що ж так ?? Бо ситуація в країні зовсім жахлива всі незадоволені і сидять тихенько
Реверанс• 26 апреля в 16:57
Ответ дляNata2907
Тоді мені соромно за таких, як Ви.
З чиїх слів Ви ту оплату ПРИДУМАЛИ і для чого? Ви не участник подій. Звичайний перебріхувач одна бабка сказала.
Зараз Ви чекаєте, що знов хтось піде і за Вас щось зробить.
Те, що мали би самі робити.
Хочете змін на краще?
Починайте з себе.
эстик• 28 апреля в 19:58
Автор, ну що? У Вас вийшло написати листа? Може допомогти потрібно щось - пишіть обов´язково
эстик• 28 апреля в 22:39
Автор, если что - пишите в личку