Головний кошак• 25 апреля в 20:51
Юристи є? Як зараз в законний спосіб організувати мітинг в Києві?
Борисфенка• 26 апреля в 00:24
Ответ дляMary_40
Во первых бомбы нет и нам не дадут партнёры ничего если мы решим ее где то взять.
Потом почему они против? Ну в ответ Путин тоже атомной бомбарданет
Бо за свої шкури бояться і на долю України їм насрати. Їх влаштовує буфер від москалів, Дике поле на десятиріччя.
Соседка Маши• 26 апреля в 00:25
Ответ дляMary_40
Во время войны да нужно быть за свою власть как бы ьаммни было. Иначе погибнешь. Вон немцы не суть за или против были,как проиграли они же и получили
Да продажные всегда в почете :) вдруг что переобуются.
Вы считаете что незаслуженно получили?
nabludatel• 26 апреля в 07:07
Ответ дляГоловний кошак
Думаю, многие присоединяться и дай Бог, это движение превратится в лавину, которая снесёт к едреной матери то, что терпеть уже невозможно!
руських знесе?
Ви теж співчуваєте жертвам війни?
Ответ дляГуляю босоніж
і на сусідній вулиці - про ротацію і демобілізацію))
Скажіть, а у вас є рецепт, як проводити мобілізацію, щоб вона всім подобалась?
Якщо що, то незаконні дії ТЦК засуджую, і було б правильно щоб хоч когось показово засудити і позбавили награбованого.
Але якщо добровольці закінчились, то де брати нових військових? Чи після мітингу якщо ТЦК будуть ввічливими, то чоловіку табунами побіжуть за повістками? Тобто ховались-тікали, а тут підуть?
Ну де тут вихід?
Ну начать можно с тараканов-бусификаторов, потом добавить к ним тех, кто ’не создан для войны’- Жека, Юзик, Валерий З. и иже с ними. Только отправить их на ноль, а не в тыл ’на тепленькое’.
Соседка Маши• 26 апреля в 07:50
Ответ дляРеверанс
Були би українкою то знали би.
Я Украинка! А у вас реально двойные стандарты, ругаете Зеленскоко и власть и прославляете тех кто за них воюет :(
Ответ дляГуляю босоніж
Ну де тут вихід?
Є вихід. Закінчити цю безглузду війну. За що вона можете відповісти ? За свободу ? Так немає її давно. За землі? Жодна земля не варта таких людських втрат. А війна ця за гроші і за інтереси Європи, хто ще не зрозумів. Ти за що мають гинути наші люди і спалювати б наші домівки ?
Ответ дляЦирк на дроті
а чи багато людей вийде на вулиці? мені здається, що прсто побояться
А я думаю вийде і багато. Якщо на майдан вийшли, не всі безкоштовно звісно))). Але тоді й не було такої ситуації а так, екшина мабуть хотілось. То зараз люди до відчаю доведені. То вийдуть аж бігом
Маска-0b9f• 26 апреля в 07:57
Ответ дляРеверанс
Серйозно.
І багато хто йшов з власними заповітами на війну. Молоді, але розуміли що білет в один кінець. Вища ступінь самопожертви.
Цель этой самопожертвы?
Маска-0b9f• 26 апреля в 08:02
Ответ дляБорисфенка
Ви справді не в курсі, що ми на Титанику і айсбергу похер, як звати капітана корабля???
А тому треба в´їпати атомною бомбою по айсбергу і спокійно попливемо далі.
Все, набридло вам банальні речі пояснювати, пішла дивитися серіал.
Удалено администрацией...
Ответ дляРеверанс
На тисячу км в тили заходила група Юри Святоші. І громила російські заводи військові бази та ін.
Зараз я думаю можливостей побільшало й технічний прогрес не стоїть на місці.
При чем тут это все, если та мадам хочет именно так победу - атомную на Москву? Я об этом ей писала
Ответ дляNata2907
Екшна не хотілося. Хотілося цивілізованної країни з діючими законами.
Про гроші Ви вже конкретно задовбали, Вас там не було !!!
Навіщо БРЕШЕТЕ людям?
Ответ дляРеверанс
Навіщо БРЕШЕТЕ людям?
Конешно мене там не було, хоч за це мені не соромно. А за гроші то всі знають що вони там були, проте не для всіх. А лише для організаторів. Так що не треба тут втирати. Ось зараз ніхто не фінансує і далі побурчати в інста чи на совєтчиці справа не доходить. А що ж так ?? Бо ситуація в країні зовсім жахлива всі незадоволені і сидять тихенько
Ответ дляNata2907
Тоді мені соромно за таких, як Ви.
З чиїх слів Ви ту оплату ПРИДУМАЛИ і для чого? Ви не участник подій. Звичайний перебріхувач одна бабка сказала.
Зараз Ви чекаєте, що знов хтось піде і за Вас щось зробить.
Те, що мали би самі робити.
Хочете змін на краще?
Починайте з себе.
Те, що мали би самі робити.
Хочете змін на краще?
Починайте з себе.