Нушо поїдете на море? чи фігня?
Україна працює над запуском нового міжнародного потягу до болгарської Варни. Після перемовин із партнерами вже погодили маршрут і графік руху у найвигіднішому для України форматі.
Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад і територій України.
’Поїзд курсуватиме через Київ, Львів, Чернівці, Сучаву та Бухарест до Варни’, — йдеться в повідомленні.
У відомстві додали, що орієнтовний час у дорозі — менше 29 годин. Це майже стільки ж, як автобусом, але значно комфортніше.
Чудовий каламбур• 06 апреля в 14:08
Взагалі дуже класна ідея. Реально.
Бажано щоб в ньому було вагонів 20 а не 10. Бо місць не вистачить
Кривая спроса• 06 апреля в 14:09
Чого фігня? В потязі набагато зручніше ніж маршрутка чи автобус.
Ще і 2 аеропорти по дорозі).
Білетів не візьмеш.
Ще і 2 аеропорти по дорозі).
Білетів не візьмеш.
Чудовий каламбур• 06 апреля в 14:12
Ответ длянеДоЖиру
С тревогами стоять в поле... Ну так себе перспектива
В автобусі теж норм але якщо б не 5 годин на кордоні
Мальовнича даль• 06 апреля в 14:15
Ответ дляЧудовий каламбур
Взагалі дуже класна ідея. Реально.
50, чтоб люди спокойно ездили.
Звезда в шоке• 06 апреля в 14:32
Я представляю какая там цена будет. Если до Бухареста 4 тис, а это еще дальше.
Кавуся• 06 апреля в 14:33
Ответ дляГЛЮкоза
Ехать будет долго
Цены ахтунг
Думаю у многих автобус так и останется
Цены ахтунг
Думаю у многих автобус так и останется
Ага, буде як вагони до Відня, наче вони є, але з ними весь час якісь трабли, а ще дорого.