Карапулька• Изменено 07 апреля в 10:06
Медицинская страховка для поездки в Европу.
Хочу поехать к сестре на 2 недели. Нужна ли страховка здоровья?
Подскажите, где оформить и цену
Еду бусом через Польшу.
Далее хотим посетить на авто ряд европейских стран: Чехия, Австрия, Германия, Угорщина.
Подскажите, где оформить и цену
Еду бусом через Польшу.
Пасхальний тролік• 07 апреля в 10:12
Так, потрібна для вас.
Щось трапиться - грошей не вистачить оплатити.
При чому оформлюйте у всіх країнах. Там є такі види де кілька країн.
Страховка не дорога взагг, порівняно з вартістю лікування
Борода• 07 апреля в 10:19
Ну, якщо ви безсмертна або без фінансових лімітів, то можете, звичайно, зекономити 300 гривень, і не купувати туристичну страховку.
В якщо ні, то ідіть хоча би на hotline finance, і обирайте там з десятків варіантів.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 апреля в 10:31
я завжди купляю з максимальним покриттям, стамотологією і репатріацією тіла, якщо що...
ОбережнаЯ• 07 апреля в 10:43
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
репатріація тіла - дуже дороге задоволення для родичів якщо що, все вірно робите ! теж такі берем.
Блиск думки• 07 апреля в 11:30
Я зараз буду брати Пзу преміум, що теж зі стоматологіей і тощо. Один раз вже зуб ломала в Польщі, слава б. була така страховка
ПП-шница• 07 апреля в 13:40
Ответ дляПані_Халепа
А я эту тему рекомендую почитать:(
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3831236