NaNaNatasenka• 07 апреля в 15:24

Пологи в Лелека чи перший пологовий?

Думаю Лелека (пакет стандарт) чи сімейна палата підвищеного комфорту в 1 пологовому і домовленість з лікарем?
Хто народжував в 1 пологовому і в приватному? Як вам різниця?
Brita• 07 апреля в 15:29
Я за седьмой)

Milkis• 07 апреля в 15:34
Про Лелеку багато поганих відгуків і судових справ. В державних теж є гарні палати.
Краще обирати лікаря, а не клініку. У вас в першу чергу має бути емоційний комфорт.
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 15:37
исида надежнее как по мне.
Реалістка• 07 апреля в 15:51
Платна палата в 1му, 5му або 7му пологовому + домовленість з лікарем.
Florisia• 08 апреля в 15:33
Ну очень показательно то, что дочка владельца Лелеки рожала в 7м вроде роддоме

Я рожала в 5м, семейная палата. Условия отличные. Но мне было важно врач больше чем условия
Это всего на 3 дня и то пока придёшь в себя, то уже ехать домой)