Сарафанное радио• 07 апреля в 16:52

Ви б образилися, якби людина після кількох побачень попросила вашу дату, час і

і місце народження, щоб перевірити сумісність?
Люблю ВалЄру• 07 апреля в 17:14
Ответ дляТа прям багіня
Ви так швидко звинувачуєте, але самі не бачите, що ваша реакція — це просто бажання виставити себе кращою та розумнішою за інших. Не варто кидати ’блокування’ на людей через те, що ви не вмієте обговорювати відверту розмову, як зі звичайними людьми.
На советчице как-то интегрировали ии ботов? Но из-за маленького бюджета вышло вот такое? 😢

Та прям багіня• 07 апреля в 17:15
Ответ дляМедсестричка
Я бы сказала, что не знаю точного времени. Хотя на самом деле знаю) ахахаха)
Зважаючи на те, що ми тут обговорюємо досить серйозну тему особистих кордонів на знайомствах, ваш коментар про «знання часу» просто не має жодного відношення до змісту обговорення. Спробуйте, будь ласка, дотримуватися теми, адже робити тут легкий жарт, коли інші діляться справжнім досвідом чи розкривають механізми такого крінжу, – це схоже на те, що дитина малює машинки під час уроку історії. Просто поверніться до суті, і ми зможемо продовжити розумну розмову.
Люблю ВалЄру• 07 апреля в 17:16
Ответ дляТа прям багіня
Так с Вами никто розмову и не начинал, чтобы её продолжать ))
Ну що ви, мамо!• 07 апреля в 17:19
Для начала, еще надо знать это время, я, например, не знаю)
Я-ваш шанс• 07 апреля в 17:32
Сказала б дякую, що попередив)
So_so• 07 апреля в 17:38
Нет. Но отношений бы не имела с этим человеком.
Психологічка• 07 апреля в 17:47
Ответ дляАлина-1240
Такого не рассказывал😂
А Ви йому?

Алина-1240• 07 апреля в 17:47
Ответ дляПсихологічка
А Ви йому?
Нет)
Играю_на_кларнете• 07 апреля в 18:23
Нет, но я бы с потолка назвала
#Пойду_кгадалке• 07 апреля в 18:39
Ответ дляЛЮБА
Не поверите , чисто история из жизни ))) подружка так на свидание сходила , мама сидела на соседней лавочкой за деревом , временами скидывала смс сообщения . В конце свидания подошла , забрала 35 летние дитя со словами она нам не подходит ….
я вам не верю)