Я_и_моя_собака• 08 апреля в 01:06
У вас теж вночі з’являється бажання різко змінити життя?
Лежу зараз і думаю, що треба все міняти. І харчування, і режим, і роботу, і взагалі себе якось зібрати в купу. Прямо такий настрій, ніби от завтра прокинусь і почну нове життя. А потім проходить ніч, настає ранок і все як завжди ))
Птиця Говорун• 08 апреля в 01:12
У меня такое среди ночи , если валерьянку сразу не выпью и не усну , то буду до утра себя накручивать и день следующий похерян
Кидстаффовка• 08 апреля в 01:26
Я его уже изменила. А теперь думаю, что пора менять работу, среду, меньше жрать и наконец дойти до спортзала за который я плачу год но ни разу там не была. И каждый день я об этом думаю... и только)
Якось так і живу• 08 апреля в 01:33
Да, хочется сразу выучить 5 языков, больше читать, развиваться, заниматься спортом, ну и т.п.
Упругая попка• 08 апреля в 01:36
Те саме, мене завжди вночі тягне на подорожі, я так путівку в Єгипет купила, а коли цей день настав, казала чоловіку, може нікуди не приїдемо?!
Княгиня пітьми• 08 апреля в 02:26
Буває, особливо після алкоголю, іноді класні інсайти приходять.