Мальовнича даль• 08 апреля в 13:24

Навіщо вони це шлють? Хтось може мені пояснити?

Звідки така поведінка у чоловіків?
Ладно один такий, але ж ні.
З одним спілкувалася десь місяць і все ніяк не могли зустрітися.
Хотів, щоб я з одного кінця Києва приїхала в інший кінець Києва до нього погуляти.
Якщо їхати на своєму авто, чому я маю витрачати гроші на бензин, щоб він мене пригостив кавою за 70 грн? Щодо зустрічі на нейтральній території він мені морочив голову.
Таксі викликати не пропонував. Навіть якщо їхати своїм ходом, це купа часу на дорогу.

Вчора мені скидає фото, де він із дівчиною, цитую: «трахал ее 2 дня, пока ты не хотела приехать, другие ездят». Так і не зрозуміла, для чого мені ця інфо.

Перед цим був схожий випадок з іншим, але з тим було два побачення, я летіти в ліжко не прагнула. І теж прислав фото з дівчиною, яка на ньому лежить. З таким посилом: поки я думаю, інші діють.
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 13:25
Если 3 раза бьют по роже - виновата рожа. Подумайте над этим

Хома з пастою• 08 апреля в 13:25
Пытаются поднять свою упавшую самооценку
Тень льва• 08 апреля в 13:26
в каких кругах вы вертитесь
и за кого вас держат
А я нівроку• 08 апреля в 13:26
Тешат свое жалкое «эго». Блокируйте таких, зачем вы время на них тратите? Для вас «приезжай ко мне» - уже должно быть красным флагом. А вы что-то еще думаете
Хома з пастою• 08 апреля в 13:26
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Господи, да это контингент такой на СЗ
через одного пара

Вам такое не шлют, потому что сразу бежите и даете
автор Мальовнича даль • 08 апреля в 13:27
Ответ дляХома з пастою
Господи, да это контингент такой на СЗ
через одного пара

Ага, СЗ
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 13:27
Ответ дляХома з пастою
Господи, да это контингент такой на СЗ
через одного пара

Свой опыт на меня нечего переносить, с автором поделись лучше

СМСница• 08 апреля в 13:28
У вас прекрасна інтуіція, користуйтеся нею
Сяду на шию, дорого!• 08 апреля в 13:28
Ответ дляХома з пастою
Господи, да это контингент такой на СЗ
через одного пара

Скорее, это вам такое шлют, потому что рассматриваете такой вариант поведения 😉
Хома з пастою• 08 апреля в 13:28
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
а зачем вы мне тыкаете? я свиней с вами не пасла
автор Мальовнича даль • 08 апреля в 13:29
Ответ дляА я нівроку
Та заблокувала. Просто один по спілкування був наче норм. І ми в одній сфері працюємо, ділились досвідом один з одним. Але виявився Г
Братья Капли• 08 апреля в 13:29
Потому что там осталось одно отребье
неДоЖиру• 08 апреля в 13:29
ЖЫрно
Сяду на шию, дорого!• 08 апреля в 13:30
Ответ дляМальовнича даль
А чого ви з ним продовжували спілкування після запрошення додому і відмови зустрітись на нейтральній території? Миші плакали кололись...
А я нівроку• 08 апреля в 13:30
Ответ дляМальовнича даль
Поверьте моему жизненному опыту. Многие мужики вообще редкие кобели. Работала в мужских коллективах много, знаю о чем говорю
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 13:30
Ответ дляХома з пастою
Еще раз, твой опыт не касается никого, кроме тебя. Иди паси свиней и учись читать и понимать написанное параллельно. Явно будет очень трудно, но справишься, верю. На этом
Хома з пастою• 08 апреля в 13:31
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
быдловочка какая-то
игнор
ДА да да• 08 апреля в 13:31
Переступайте через це сміття і йдіть далі.
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 13:31
Ответ дляХома з пастою
быдловочка какая-то
игнор
Я с тобой не знакомлюсь, представляться не надо. Еще раз - прочитай то сообщение по буквам и прощай

Працівниця року• 08 апреля в 13:32
Вы их не оценили, не бежали за ними, поэтому они шлют чтобы вы поняли, какой приз вы упустили, и кусали локти.
Усатая полосатая• 08 апреля в 13:33
«Яке їхало, таке й здибало»
Заместитель Анонима• 08 апреля в 13:33
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Напевно ви б уже усім 3м дали не по рожі не рівняйте всіх по собі
Підмітайло• 08 апреля в 13:33
Відповідайте, що у вас дуже хороша чуйка на лайно і подякуйте, що своїм повідомленням він цей факт підтвердив.
За ким я буду?• 08 апреля в 13:33
Дрочив і про вас згадав.
Якби він когось трахав, то йому б не до переписок. Закомплексований бичара, правильно зробили, що не дали.
Заблокуйте.
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 13:34
Ответ дляЗаместитель Анонима
Логика вышла из чата 🤡
Почемучечка• 08 апреля в 13:34
Зачем Вам это понимать?, чтобы принять?
За ким я буду?• 08 апреля в 13:36
Ответ дляМальовнича даль
Таке буває. Чим більше будете спілкуватися, тим спокійніше будете сприймати наявеість на світі таких екземплярчиків
Сплюшка• 08 апреля в 13:41
Ответ дляХома з пастою
Господи, да это контингент такой на СЗ
через одного пара

Не даём, а берем. А те, кто хотят ’дать’ повыгоднее, желательно, прямо чтобы замуж взяли, так и сидят строчат темы на Советчице про свою невероятную, но невостребованную ценность
Сплюшка• 08 апреля в 13:40
Ответ длянеДоЖиру
ЖЫрно
Мало платят
Соседушка• 08 апреля в 13:42
Ждут такого ответа наверное:

Ой нет, нет!!! На ее месте должна была быть я!!!! Скажи как мне все исправить?!