ніколи такого не було• 08 апреля в 13:58

Хто здає квартири, кому краще здавати?

У кого є відповідний досвід. Цікавить, звісно, щоб бережно ставились до майна, були адекватні, щоб виконували домовленості та були платоспроможними. Яких орендарів краще вибрати? Так, усі люди різні, розумію, але є ж і загальні характеристики.
Отже:
Перший варіант - жінка з дівчинкою підлітком 16 років.
Другий варіант - молода пара 22 роки.
Зробіть вибір:
вже голосів: 54
Мамі з підлітком
Молодій парі
Мне без сахара• 08 апреля в 14:51
Ответ дляБулку Дай
Бачу ви така ж)
да - порядок - развешаны ли мои вещи по цветам и тканям - мое личное дело и за границами интересов хазяев квартиры

фрау Гітта• 08 апреля в 14:56
в нас багато років знімала родина - батьки + дитина, виїхали все чисто, аккуратно, жили з 2 котами. Жила молода пара - то триндець повний, засрали все що тільки можна і не можна було, диван виносили потім на смітник після них - чи вони на нього що виливали, чи пісялись під себе... Але він майже згнив.
В сусідів (приватний будинок) були і одинока віруюча жінка - ідеальна, молоді пари - то ми вішались, крик, гам, музика до ночі, постійні компанії, завели кота та собаку - просцяли все в хаті. Був хлопець з 2 котами - ідеально три роки прожив. Родина з двома маленькими дітьми - то єноти-полускуни ) Постійно мили, прали, прибирали і хаті і в дворі. Родина з дітьми - билися майже кожного дня, ще й фредку тримали як домашню тваринку.
Тут мабуть не вгадаєш хто кращий. І всі не наркомани, в деяких свої маленькі бізнеси були, зовні адекватні...
автор ніколи такого не було • 08 апреля в 14:56
Ответ дляКвітка Миру
Та ні, не завжди дорогі. А впізнати по манері спілкування, зовнішньому вигляду, жестах, поведінці. Не знаю як описати, в мене це на рівні відчуттів, напевно через досвід
Так а що їх видає? Якісь слова специфічні, жести, стиль одягу?
Гага Газу• 08 апреля в 15:10
Выбрала бы платежеспособных
Гага Газу• 08 апреля в 15:15
А вообще обычно сдаю или айтишникам/паре айтишников или госслужащим (им проблемы не нужны, обычно ведут себя адекватно). А коты-собаки -дети дело десятое
Лепешечка• 08 апреля в 15:34
Звісно залежить від людей, з досвіду:

- перші - домовлялися 2 подруги, на заселення попросили що іноді буде ночувати брат, спойлер - жив постійно, речі висіли на дверях шаф, квіти стояли на меблях, відповідно псували при поливі(підвіконня широкі якщо що), після від´їзду срач і купа їжі в холодильнику

2 -родина з дитиною, після того як з´їхали переробляла ремонт повністю, лиш плитку вдалося відмити, жили багато років, мій прорахунок що останні 2 роки не заходила, бо ніби ж давно знайомі а квартирант залишився один з початку війни і був геть не привчений прибирати і, мабуть, депресував, залишив борг і ключ в скриньці + останні роки постійно були затримки оплати

3 -Зараз супер дівчина з офісним графіком роботи і повернута на чистоті
Оченьценная• 08 апреля в 18:52
Ответ дляМне без сахара
сейчас нарики ездят на бмв одеты в версаче и способны на грамотную речь это вам не 90-е
При чем тут версаче и бмв?
Как это относится к интеллигентности?)) Если вы таких вещей не понимаете, то неудивительно, что путаетесь.

Почемучка• 09 апреля в 10:43
Ответ дляСКИБИДЫШь
Знаете, хоть и не популярное мнение, но лучше всего было, когда одиночка. Либо парень либо девушка
да конечно,заселила такого одиночку, два месяца выгребала за ним овно, увезли родители- он ушел в запой. уххх
СКИБИДЫШь• 09 апреля в 13:43
Ответ дляПочемучка
Таких, к счастью мало