Їжак в панчохах• Изменено 26 марта в 18:37

Про оренду. Як часто перевіряють стан квартири?

Хто орендує чи здає в оренду житло довгий термін, як часто перевіряєте стан житла чи буваєте в квартирі?
А хто орендує, чи до вас приходять власники?
Цікаво чи потрібно перевіряти і ваше ставлення по власному досвіду до цього питання.
Дякую.
Зробіть вибір:
вже голосів: 46
1 раз на міс
1 раз на рік
1 раз на півроку
Раз на пару місяців
Ніколи, оренда більше 1.5р
Тиц
Сіточка• 26 марта в 18:39
Пару месяцев заходила раз в месяц и перестала. Но у меня бабушатник, особо там нечему пострадать. ну и опыт прошлых сдач такой, что чудесного отношения я не жду, но эти квартиранты вменяемые. если что надо- сами поменяли, потом чек при растете раз в месяц на то- то и то- то. ну за три года пару раз такое было, не каждый месяц же
Неновая почта• 26 марта в 18:39
Перевіряю 1 раз на рік обидві квартири.
Вважаю достатнім.
Сама знімаю закордоном.
Після першого місяця, коли власник приходив без попередження, мотивуючи побутовими питаннями, більше не ходить.
Ходить раз на рік, коли я готую святкову вечерю і запрошую його з дружиною і нашими спільними друзями.
Вважаю, що ок.
Якби ходив часто, то мене б дратувало
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:40
Мій взяв і без дозволу присверлив карніз на шторку в ванній. Міг би і мене запитити( Перша здача новобудова…
Я нічого не сказала але якось думаю не гарно він зробив . Це як приклад) випадково дізналась коли через півроку прийшла😅
Любимка-анонимка• 26 марта в 18:41
В усіх квартирах що винаймали поточний стан чистіший і кращий ніж при заселенні. Тому власники коли це бачать після 2-3 приходів від початку оренди потім ходили раз на півроку-рік. Але ми пара 45+, без тварин (діти дорослі живуть окремо). Ідеальні орендарі.
Манкоголік• 26 марта в 18:41
Не перевіряю, просто приходжу за грошима і показниками лічильників, завжди чисто, живуть переселенці три роки.
Неновая почта• 26 марта в 18:42
Ответ дляЇжак в панчохах
Негарно.
Але здаючи квартиру, ідеально стану не буде.
До цього треба бути готовим.
Ми бережемо квартиру, але все одно амортизація мілка є.
Неможливо за 3,5 роки нічого не пошкрябати хоча б)
Любимка-анонимка• 26 марта в 18:43
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви волшєбна...
А як він на ваш думку повинен був шторку причепити? на жвачку? ЧИ нехай вода ллється сусідам вниз?
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:43
Ответ дляНеновая почта
Негарно.
До цього треба бути готовим.
Я здаю іншу років 7 ніколи ніяких сюрпризів небуло. Не перевіряю ніколи, а тут трохи здивована
Сіточка• 26 марта в 18:44
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви волшєбна...
есть раздвижная планка, устанавливается без сверления, стойкость хз. кстати дальние знакомые тоже просверлили при сьеме, не спросив
Неновая почта• 26 марта в 18:46
Ответ дляЇжак в панчохах
Людина платить вам за те, що там живе і користується квартирою.
Ви хочете, щоб він платив і не користувався в ідеалі))
Так не буде.
Щоб мати ідеальний стан в квартирі її не
треба здавати.
Зрозуміло, що в новобудові з новим ремонтом - це болісно.
В мене жильці вилили відро води і вздувся ламінат.
Думаю, що залог у 10 000 я їм не віддам.
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:45
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви волшєбна...
Не істеріть.
Я- власник, він мав як мінімум запитати мене.у мене наприклад скло перегородка- шторка- минулий вік
Кондиціонер попросив же, я поставила, міг же теж сам поставити йому ж жарко😂
Любимка-анонимка• 26 марта в 18:45
Ответ дляСіточка
Оооо ось в нас в орнедованій квартирі як раз саме так раздвижна -скільки разів воно падало на голову не перерахувати... Не тримається. Щоправда ми свердлити не стали -ліниво... поналіплювали на двосторонній скотч. Не впевнена що то краще і красивше, але хоч на голову не падає...
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:46
Ответ дляСіточка
Ото ж, сверлити діри в плитці це не правильно без погодження
Ответ дляНеновая почта
Так не буде.
треба здавати.
Чим не корисиувався? Дірами в плитці
Дивне у вас поняняття користування чужим майном
Любимка-анонимка• 26 марта в 18:51
Ответ дляЇжак в панчохах
а ви чим думали коли здавали квартиру без захисної шторки чи скла? думали люди митися в ванній не будуть?
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:47
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Рідкі гвозді і нічого не падає.
Аноним_1858• 26 марта в 18:48
Три года снимаем, хозяина видели один раз когда подписывали договор. Даже не созванивались ни разу за это время
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:48
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Там ше ремонт був, ми багато питань доробляли по-ходу.
Тема про інше. Не розводьте срач
Неновая почта• 26 марта в 18:48
Ответ дляЇжак в панчохах
Чим не корисиувався? Дірами в плитці
Йому незручно митися без шторки.
Ви це питання не вирішили.
Вирішив він.
Я не кажу, що він супер правий, але ж отакий вже попався)
Можете виселити, якщо він вам не підходить
Любимка-анонимка• 26 марта в 18:48
Ответ дляЇжак в панчохах
Рідкі гвозді і нічого не падає.
Ви ж так само потім би верещали б що рідкцвях мертво до стіни приліп не віддереш... Це ваш провтик, що ви здали квратиру без захисту на ванну. Це очевидно що вода буде виливатися при митті...
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:49
Ответ дляАноним_1858
А комунальні платите вчасно , осбб?
Щось не дуже віриться, сорі
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:50
Ответ дляНеновая почта
Йому незручно митися без шторки.
Ви це питання не вирішили.
Вирішив він.
Вас забула спитати шо мені робити
Аноним_1858• 26 марта в 18:50
Ответ дляЇжак в панчохах
А комунальні платите вчасно , осбб?
Щось не дуже віриться, сорі
У нас определенная сумма в месяц и дата платежа все.
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Заспокойтесь вже.
Неновая почта• 26 марта в 18:50
Ответ дляЇжак в панчохах
Вас забула спитати шо мені робити
Ну взагалі-то ви задали питання на форумі
Мааарковная• 26 марта в 18:51
У меня в договоре прописано что сверлить и переставлять мебель (шкафы, кровать) запрещено. В договоре также прописано что проверять можем 1 раз в месяц.
Барбітта• 26 марта в 18:51
Ответ дляЇжак в панчохах
А шторка в ванной не нужна?
Я ещё понимаю, если бы он фонтан бетонный установил посреди комнаты, но шторка - предмет нужный.
Я так поняла, что там мужик, он в ванной не нежится, как барышня, быстро под душем сполоснулся и побежал, без шторки все на пол.
Любимка-анонимка• 26 марта в 18:52
Ответ дляЇжак в панчохах
Тема про інше. Не розводьте срач
Ви щось наплутали з наказовим тоном... я ж не ваш нещасний орендар...
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:51
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
автор Їжак в панчохах • 26 марта в 18:52
Ответ дляМааарковная
А перевіряєте? Мені якось не зручно