Пані_Перчик• вчера в 18:33

Є якийсь ритуал щоб будинок швидше продався?

З осені продаю, сил нема
Місце не прифронтове
Ціна ринкова, спустили добре
Таке враження що хтось зглазив, от чесно
Та не реву я• вчера в 18:34
Є- адекватна ціна.

Викачую яйцями• вчера в 18:35
Після Пасхи вже почитайте акафіст до святителя Спиридона. Напишете потім.
Кружите меня,кружите• вчера в 18:36
Красные трусы на входную дверь повесить
Брюльтик• вчера в 18:36
Заставка на телефон 9 подсолнухов.
Вам ничего это не стоит.
Почитайте что она означает.
Знову Я• вчера в 18:37
Ответ дляКружите меня,кружите
Красные трусы на входную дверь повесить
С наружной стороны?)
Щаслива Я• вчера в 18:40
Я потру кошачье ушко...
автор Пані_Перчик • вчера в 18:40
Ответ дляВикачую яйцями
Читала 40 днів

Мадам Тю-лю-лю• вчера в 18:43
Зробіть інші фото. Змініть текст. Зробіть акценти. Чому люди мають захотіти ваш будинок. Які ритуали?
3@йk@• вчера в 18:43
О, і мені треба
Не можу знайти квартиру в Києві для себе. Або ціна космос або таке щось.. вже думаю на іншому березі шукати
Спішу - перекидаюсь• вчера в 18:44
Ответ дляПані_Перчик
Читала 40 днів
Есть)но это не церковные обряды)самообманываеиесь своими молитвами)
Радостина• вчера в 18:49
Ритуали є, але вони не спрацювали у мене. Або спрацювали, але не швидко. Я продавала рік.
Дон Пэдро• вчера в 18:53
Я тут на порадниці прочитала про 9 соняшників. Через місяць після того як поставила заставку на телефон ще й букет у вазу поставила, знайшовся покупець. Подруга теж продавала будинок батьків в глухому селі і поскаржилася що не купують. Я їй порадила соняшники, будинок продався через тиждень за ті гроші що і вона хотіла. Мабуть таки щось в цьому є.
4есотка• вчера в 18:55
21 століття.
Які соняшники?
Люди з декретами чисто подуріли.
Шлях до зірок• вчера в 19:25
Ответ дляКружите меня,кружите
Красные трусы на входную дверь повесить
Ви плутаєте. Не на двері, а на люстру. Краще у кожній кімнаті.

Якщо не продається і ніхто , навіть, не цікавиться, то вам здається, що ціна ´´ринкова´´, насправді, вона не відповідає запиту покупців, або стану квартири
А я кумедна• вчера в 19:39
Ответ дляБрюльтик
Заставка на телефон 9 подсолнухов.
Вам ничего это не стоит.
Почитайте что она означает.
Как ни странно, но это работает
автор Пані_Перчик • вчера в 19:40
Ответ дляШлях до зірок

Ну я б не сказала, вже двічі приізжали люди з завдатком, і розверталися «потрібно ще подумати»
Брюльтик• вчера в 20:47
Ответ дляА я кумедна
Как ни странно, но это работает
Нас оборжали с вами.
Но да, это работает!
Чай не пью, только кофе• 53 минуты назад
Ответ дляПані_Перчик
Значить щось їх в реалі зупиняє, відлякує. Як з дорогами, сусідами, може ви фотошопили в оголошенні, можливо за таку саму ціну люди знаходять кращий будинок або ближче до міста і тд. Погляньте на ситуацію тверезо, очима покупця, а не ой я ж сюди стільки вклала, тут виросла і тд. Для сторонніх людей це не має значення.