Играю_на_кларнете• сегодня в 13:01
ЄС відмовлятиме у тимчасовому захисті військовозобов´язаним українцям
ЄС відмовлятиме у тимчасовому захисті військовозобов´язаним українцям з 2027-го
ЄС продовжує тимчасовий захист для українців до 4 березня 2028 року: ‼️це стосується лише тих, хто виконує військові зобов´язання в Україні, — Єврорада
Вновь переміщені особи з України повинні будуть довести дотримання своїх військових обов´язків, пред´явивши паспорт з виїзною печаткою, наданою українською владою, що підтверджує, що вони покинули Україну на законних підставах, та показавши документ, який підтверджує звільнення або дотримання військових зобов´язань.
Копирайторша• 1 час назад
Ответ дляЯ таке знаю
Подивимося після виборів в країнах ЄС. У Франції лідирує станом на зараз представниця правих. Макрон йде навесні 27 року
Ото він їх забембав
Играю_на_кларнете
• 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
как мы видим, и мужиков исключительно добровольно бусифицируют, ага
а бабам швабры в матильды всунут
Шиворіт навиворіт• 37 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Я маю надію, що війна завершиться.
Бачите, які ми різні.
Логика - не ваше. Как бы элементарная взаимосвязь событий: Европа больше не принимает мужчин, потому что мужчины нужны на фронте, потому что война будет продолжаться ещё долго и нужен ресурс, как они выражаются
Играю_на_кларнете
• 37 минут назад
Ответ дляMs. Iphone
Женщины не мужики
Играю_на_кларнете
• 36 минут назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Ваш пост это приглашение к вежливому диалогу?
Играю_на_кларнете
• 35 минут назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Именно так
Нехай щастить• 34 минуты назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Лучше поздно, чем никогда. Не прошло и 5 лет войны как ЕС прочухали что военнообязанных мужиков принимать нельзя, желательно и женщин тоже.
Ого как быстро админы среагировали на слова окоп! Чтобы вы так оперативно на педофилов и извращенцев реагировали.
Так где вы там воюете? На диване?
Давайте админы, подтвердите, что это не ваши писаки, удалите ещё раз пост
Так где вы там воюете? На диване?
Играю_на_кларнете
• 34 минуты назад
Ответ дляНехай щастить
Так где вы там воюете? На диване?
Я таке знаю• 33 минуты назад
Ответ дляКопирайторша
Ото він їх забембав
Скоріше система, яку він представляє. Це його другий термін, він точно йде.
Чомусь я впевнена, що у найближчій та середньостроковій перспективі будуть цікаві результати виборів в країнах
Играю_на_кларнете
• 33 минуты назад
Ответ дляЯ таке знаю
Эти результаты не повлияют на политику ЕС в области собственной безопасности
Я таке знаю• 30 минут назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Праві в основному за діалог з рашкою і шукання компромісу. І точно проти фінансування України та зелені
Стебель березы• 7 минут назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Я бачу, що логіка ваше, але з розумінням суті написаного взагалі не склалося?