Скіфська пектораль• сегодня в 16:49

Підкиньте ідею. Переїзд. Багато речей

Через 3-4 місяці планується переїзд. Маю купу речей, особливо дитячих, куди їх діти?
На олх виставляла, більше нехочу, тому що повторно запитує оплату за оголошення.
Підкажіть, можливо десь якісь платформи, які незнаю.
Чи як ви робили?
Те що б/в я віддаю і так. А ось багато навіть нових речей, хочеться хоч якусь копійку за них отримати, бо на переїзд також треба гроші.
Мир Мир Мир!• сегодня в 16:50
Ищите группы в Вайбере по вашему городу, там и выставляйте объявления

Божа кульбабка• сегодня в 16:50
Комісійний
автор Скіфська пектораль • сегодня в 16:52
Ответ дляБожа кульбабка
Комісійний
Не впевнена, що вони є в нашому місті. А по-друге, дуже багато речей , в руках не донести
размахер• сегодня в 16:53
бо займатись продажем треба було мінімум за півроку. я за 8 міс багато чого розпродала. речі купують сезонні.
західний_діалект• сегодня в 16:55
І там вам не так, і сям
Те що речі нові, це не значить, що вони комусь будуть потрібні
Чижик Пижик• сегодня в 16:57
Та зараз такі продажі, що капець. Раніше прольоти дуже швидко вдавалося продати, навіть, з невеликою націнкою, враховуючи той факт, що всі речі купувалися закордоном і по супер акції. Зараз же навіть набагато дешевше покупки віддаєш, щоб не лежало і все одно висять оголошення. Так що або пакуйте і забирайте з собою, або комусь віддайте. Такого, щоб виставили і все продалось- вже давно немає, на жаль
Кружите меня,кружите• сегодня в 16:59
Мусорка, швидко надійно та без зайвих зусиль

автор Скіфська пектораль • сегодня в 17:04
Ответ дляразмахер
Ну я виставила на олх, тиша, запитали пару разів, і все.
автор Скіфська пектораль • сегодня в 17:05
Ответ дляЧижик Пижик
З собою взагалі не варіант, діти переросли вже ті речі.
Доведеться шукати де віддати. Думаю можливо переселенці в місті є, віднесу в якийсь хаб.
Ответ дляКружите меня,кружите
Мусорка то дуже круто для фірмових нових речей.
размахер• сегодня в 17:06
Ответ дляСкіфська пектораль
ну я ж не знаю що ви виставляли. в мене б.у. гарно брали. куртки, взуття 300-500 грн. розмели. книжки. я всы книжки продала 50-200 грн. есенин, тургенев,гюго, пушкин.все забрали
Анонім-ка• сегодня в 17:06
Ответ дляСкіфська пектораль
Так ви не знаєте, на якому сайті пишете? Тут продавайте
автор Скіфська пектораль • сегодня в 17:07
Ответ дляАнонім-ка
Знаю)
Але тут тиша теж давно.
Виставлю, спробую
Анонім-ка• сегодня в 17:08
Ответ дляСкіфська пектораль
Знаю)
Але тут тиша теж давно.
Виставлю, спробую
Значить треба знизити ціну, якщо тиша, і потрібно продати швидко.
Або перевозьте все з собою. Поступово продасте
Чижик Пижик• сегодня в 17:08
Ответ дляСкіфська пектораль
Я мала на увазі з собою, щоб продавати потихеньку. Або спробуйте ще виставити одним лотом по розмірах і ціну гарну поставте-так може продасться
автор Скіфська пектораль • сегодня в 17:17
Ответ дляЧижик Пижик
Так вже і зробила, пакет на хлопчика, пакет на дівчинку , вже ціну поставила 200грн за всі речі ... )
Можу брикнути• сегодня в 17:25
Очень круто все абсолютно продается в тредс. За минуты, при условии хорошей цены/актуальной вещи...
Першоклашка• сегодня в 17:52
Ответ дляСкіфська пектораль
Здесь на Советчице есть единая тема по отдаче
Зоряний Шлях• сегодня в 18:12
Ответ дляСкіфська пектораль
Цена высокая

Повітруля• сегодня в 18:18
Ответ дляМожу брикнути
Там есть группы или со своей страницы продажа?
Можу брикнути• сегодня в 18:35
Ответ дляПовітруля
Со своей страницы видела. Типо разгружаю шкаф или а давайте продадим ненужное и очистим местечко для нужного... И у вас посты от таких же продавцов будут, целая ветка, а не личная торговля. Все и духи и одежду технику...
Повітруля• сегодня в 18:39
Ответ дляМожу брикнути
На фб тоже выставляют, но покупают редко.
Можу брикнути• сегодня в 19:36
Ответ дляПовітруля
Я видела как покупают в тредс)