Свекруня• 1 час назад

Чого в Україні високі вимоги до жіночої зовнішності?

Ті, хто має нестандартну зовнішність як вам живеться?
Кручу хвости• 1 час назад
Куди саме високі вимоги?

Головний кошак• 1 час назад
Вам шо, хлеб в магазине не продают?
автор Свекруня • 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
Куди саме високі вимоги?
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Куди саме і хто вимогає? Поясніть будь ласка
БлинчикБезСметанки• 1 час назад
Хм. Мені ніхто ніяких вимог не ставив і не ставить. Ви про що?
Дон Пэдро• 1 час назад
Нормально.Живу собі в кайф і не парюся.Працюю,як всі одним словом.
Гарачий Чокалад• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
А хто вимагає?

Докладальниця• 1 час назад
Подивіться навкруги і розкажіть де ті вимоги? Жінки в Україні за останні 4 роки стали виглядати по-іншому і не в кращу сторону, особливо прифронтові міста. На жаль час диктує свої умови
Докладальниця• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Приїздить кудись до спального району Харкова, Запоріжжя або Дніпра, Полтав чи в Суми і розкажіть де ті високі вимоги
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
Куди саме високі вимоги?
на конкурс Міс Україна
shkoda_anna• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Бо вимоги ввічливості, терпимості і поваги занежені. А як немає людських якостей замінюють зовнішніми.
Нога на ногу• 1 час назад
Это все надумано. Есть много страшных мужчин. Проблема может быть, если у такой женщины очень высокие требования
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
на конкурс Міс Україна
Ну от хіба що)
Докладальниця• 1 час назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я думаю автор про вимоги суспільства в цілому. І все на підставі прочитаного тут, бо на цьому форумі всі мега-доглянуті, молоді, модні і все таке
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляДокладальниця
Всі) 5 людей щось накатали, ще 5- набрехали, от і «всі» )
Мовчу, але хочу• 1 час назад
Так женщины сами стараются тюнинговать себя, из трусов выпрыгивают чтобы быть супер секси малышкой.А мужики что, против будут? Ну и многие в Украине зарабатывают внешкой.
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Сейчас многие не красятся, макияж не особо у всех. Уход за собой вижу в поддержании нормального веса, спорт, правильное питание
Ні грама• 1 час назад
Всі заміж повиходили і носаті і лисі і горбаті і товсті і худі як тріски, народили діток працюють будуються
А оті самі доглянуті все сидять перебирають
Відкушу все що стирчить• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Хто вимагає?

Ранковий базар• 1 час назад
Ми стали такими як всі жінки в світі, а раніше як новорічні ялинки були в золоті і при бойовому роскрасі, на каблуках.зараз обрали зручність
Їжак в панчохах• 1 час назад
Ответ дляДокладальниця
Ну так тут сидеть есть время только у таких ,а кто пашет по форумам не сидит
Мовчу, але хочу• 1 час назад
Ответ дляНі грама
Они ждут материальной компенсации за свою супер ухоженность. А платить за это мужики не сильно стремятся.
Їжак в панчохах• 1 час назад
Ответ дляРанковий базар
Это вы так обнищание похвалили?
пицунда• 1 час назад
у кого высоки вымоги...девочки как бибизяны копируют друг друга то ресницы клеют то брови набивают. потом ходят шарахаются друг от друга... все от нищеты от неуверенности в себе...заработайте свой первый миллион. так вы даже на ногти перестанете ходить вам будет просто наплевать...да и сейчас в каждом городе столько переселенцев. что на внешность перестали обращать внимание
Ранковий базар• 1 час назад
Ответ дляЇжак в панчохах
Это вы так обнищание похвалили?
Ні, обрали зручність
Закуйовджена життям• 1 час назад
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Прекрасно живу без макияжей
Домашка• 1 час назад
Давайте уточнимо. У кого конкретно завищенні вимоги? У роботодавців? У колег, друзів, подруг, чоловіка конкретного?
Закуйовджена життям• 1 час назад
Ответ дляНі грама
Интересно , что вы вкладываете в слово ’доглянуті’?
Домашка• 1 час назад
Ответ дляНі грама
Цікаво. Для вас одруження це суперприз? Оргазм від життя?
З вишневого садка• 1 час назад
От меня никто ничего не вимогає, просто живу свою жизнь, муж, дети, работа, друзья, по поводу моей внешности ничего плохого не слышала. Не стандартная, тут бы назвали молью))) белобрысая, светлые брови, ресницы, всю жизнь живу без макияжа, нельзя, аллергия, и ничего, прекрасно себя чувствую.