Свекруня• 11 апреля в 10:21
Чого в Україні високі вимоги до жіночої зовнішності?
Ті, хто має нестандартну зовнішність як вам живеться?
В рот не ложи• 11 апреля в 12:31
Ответ дляЇжак в панчохах
Это есть в каждой школе и обязательно на государственном уровне
Покарання яке за відмову?
Їжак в панчохах• 11 апреля в 12:33
Ответ дляВ рот не ложи
Покарання яке за відмову?
С вами будет беседовать директор,психолог,почему не хотите и как это важно.Если глухой отказ и нет контакта с вами,то соцслужба.
В рот не ложи• 11 апреля в 12:39
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви це вже проходили? Чи ’у знакомой било’
Їжак в панчохах• 11 апреля в 12:42
Ответ дляВ рот не ложи
Что вы пытаетесь доказать?поездка на лыжи в средней школе пару лет это обязательная часть программы,как и плавание в бассейне в чуть младшем возрасте .Пропустить можете только со справкой от врача,как и обычные дни.А ,и запрет на телефоны в школе уже вступил в силу
Виправлялочка• 11 апреля в 13:11
Ответ дляСвекруня
Завжды буты доглянутою, з макіяжем і тд
Це не вимоги, це ваше особисте ,,що про мене подумають люди,,. Всім начхати, як ви виглядаєте.
Замрійлива• 11 апреля в 13:46
Ответ дляДокладальниця
У суспільстві реальному нема. А у місцевому форумному суспільстві - є
Ддя дорослої людини дивно перейматися вимогами місцевого суспільства)
Докладальниця• 11 апреля в 13:57
Ответ дляЗамрійлива
Всі ми різні, хтось дурнуватий і вірить анонімам на цьому форумі, все сприймає за чисту монету. Те саме і з соцмережами. Люди туди викладають те, що хочуть бачити інші, і не факт що насправді все так само в реальному житті