Фантазерша• 11 апреля в 14:32
Хто готується до свята, що цікавого вже приготували сьогодні?
Всіх з прийдешніми святами!
Нічна ненажера• 11 апреля в 15:09
Замаринувала мяско, підготувала яйця до маринування, купила пасочку. Поки що все. Хворію, навіть не прибирала, нема сил (( думаю, як завтра до церкви дістатися
Да, я блондинка!• 11 апреля в 15:10
Ответ дляБорець за гаманець
Великдень це ж наче про воскресіння Господнє, а не про буженину
Это древний языческий праздник веснннего возрождения природы. А чем вам Буженина не угодила?
Борець за гаманець• 11 апреля в 15:10
Ответ дляДа, я блондинка!
Буженина? Нічим. Я її люблю і готую. Коли захочу
Нічна ненажера• 11 апреля в 15:11
Ответ дляБорець за гаманець
175 наших героїв повернулись сьогодні з полону, оце свято. Але зараз наставите клоунів та синіх тьоток тут
Це дійсно свято! Думаю, більшість українців зараз радіє цій новині
Борець за гаманець• 11 апреля в 15:12
Ответ дляНічна ненажера
Сподіваюсь, що так
Да, я блондинка!• 11 апреля в 15:12
Ответ дляБорець за гаманець
Ну и молодец, от других что надо? Отчитаться забыли перед вами? Хотят и нажираются, вас это вообще колыхать не должно.
Аль де Барановна• 11 апреля в 15:16
Ответ дляБорець за гаманець
А я не християнка.
От як християни відносяться до свого бога в найбільше християнське свято, то питання
Мне кажется, любое вероисповедание предписывает доброе отношение к людям, какими несовершенными они ни были бы. Я тоже видела, как святят колбасу, вино и пр. Люди верят, что освящая, получают благословение, так назову. Что тут оскорбительного или плохого? И я не видела, чтобы служители церкви говорили, что так нельзя, уберите
Пластилин_Колец• 11 апреля в 15:20
Ответ дляМолчунья
Нічого цікавого.5 яєць пофарбувала в цибулині,вчора спекла пасочки з соком і цедрою апельсина,спекла мʼяса 1 внутрішнє філе.От мʼясо супер-сіль,спеції вчора,сьогодні на 80 град на 5 год.Так вийшло,бо поїхала і басейн і зал.Таке суперово,не передати.На тому відпочиваю.
А яке м´ясо брали ?
Замороженная селедка• 11 апреля в 15:38
Ответ дляБорець за гаманець
Коли захочу, можу купити або приготувати. Зазвичай треба несмачну їжу їсти?
Новий рік, Різдво, Дні народження теж не святкуєте?
Бо сенс? Шампанського можна коли завгодно випити, як і Куті поїсти, а свічки в торт можна хоч щодня тикати)
Безпринципова• 11 апреля в 15:47
Ответ дляБорець за гаманець
Баба яга, замовкни вже
Борець за гаманець• 11 апреля в 17:28
Ответ дляЗамороженная селедка
Різдво не святкую, як і інші релігійні свята. А шампанське дійсно можна випити коли завгодно. Захотілося - пішла купила й випила.