Фантазерша• 11 апреля в 14:32
Хто готується до свята, що цікавого вже приготували сьогодні?
Всіх з прийдешніми святами!
Молчунья• 11 апреля в 14:50
Нічого цікавого.5 яєць пофарбувала в цибулині,вчора спекла пасочки з соком і цедрою апельсина,спекла мʼяса 1 внутрішнє філе.От мʼясо супер-сіль,спеції вчора,сьогодні на 80 град на 5 год.Так вийшло,бо поїхала і басейн і зал.Таке суперово,не передати.На тому відпочиваю.
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:50
Ответ дляНа границе
Ясно...
Ну й не факт. Будуть провокації.
На границе• 11 апреля в 14:50
Ответ дляБорець за гаманець
Ну й не факт. Будуть провокації.
Я щось не пам´ятаю як було минулого року
Лгин• 11 апреля в 14:51
Ответ дляБорець за гаманець
Коли захочу, можу купити або приготувати. Зазвичай треба несмачну їжу їсти?
Вы на диете, или что? Откуда столько негатива? Суть не в том чтобы наесться, а в праздничной суете. Пойти в церковь, осветить корзинку, позвать родных и близких, ну и вкусно поесть
Мальчун-задирун• 11 апреля в 14:51
Ответ дляБорець за гаманець
Великдень це ж наче про воскресіння Господнє, а не про буженину
И что? Есть правило, что буженину нельзя есть на Пасху? Автор задала простой вопрос, что готовите? К чему этот спор?
На границе• 11 апреля в 14:52
Ответ дляЛгин
Жіночка ж зайшла посваритись)) але не вийде
Малинка• 11 апреля в 14:52
Ответ дляБорець за гаманець
То Великдень це для їжі?
Че вы прицепились?
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:52
Ответ дляЛгин
Якого негатива?
Суть в тому, щоб побільше приготувати і з’їсти, про це ж і теми на порадниці. Великдень вже треба перейменувати в День Святого Шлунку
На границе• 11 апреля в 14:53
Ответ дляБорець за гаманець
Якого негатива?
Йдіть з миром
неДоЖиру• 11 апреля в 14:53
Ответ дляБорець за гаманець
Суть свята в тому щоб нажертись?
Кто на что способен... Пусть хоть пожуют
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:53
Ответ дляМальчун-задирун
Буженину можна їсти будь коли. Яке відношення буженина має до Великодня?
Фантазерша
• 11 апреля в 14:54
Ответ дляБорець за гаманець
Якого негатива?
Не їжте і не готуйте, ніхто ж не проти.
Просто пройдіть повз, раз ця тема не для вас.
Лгин• 11 апреля в 14:54
Ответ дляБорець за гаманець
Якого негатива?
Это в вашем понимании. Женщины, у которых есть семьи, думают о том чтобы вкусно накормить своих близких и как это сделать, ничего больше. Вас никто этим заниматься не просит, так что не вижу смысла в возмущениях
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:55
Ответ дляЛгин
Я про це щодня дбаю, щоб була смачна їжа. А ви тільки на Великдень?
Мальчун-задирун• 11 апреля в 14:55
Ответ дляБорець за гаманець
Да никакого, я её просто люблю, и родные мои любят, и праздники мы любим, придут все в гости, будем общаться, делиться хорошим настроением. А Вам всех благ.
неДоЖиру• 11 апреля в 14:55
Ответ дляЛгин
Чем осветить?
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:56
Ответ длянеДоЖиру
Чем осветить?
Божественним світлом напевно
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:57
Ответ длянеДоЖиру
Ахахах
Я колись ходила на великодню службу, це цирк, що люди приносять святити. Ковбасу, горілку...
Лгин• 11 апреля в 14:58
Ответ дляБорець за гаманець
Вам уже написали, идите с миром. Или вам мало, не достаточно энергии высосали?
Ну правильно, вы ж на 40 килограм хужели не для того чтобы нажираться на праздники
Борець за гаманець• 11 апреля в 14:58
Ответ дляЛгин
В мені всього 48
неДоЖиру• 11 апреля в 14:59
Ответ дляБорець за гаманець
Большинство людей - конч-ные, ну оно и хорошо..
Борець за гаманець• 11 апреля в 15:00
Ответ длянеДоЖиру
Та нє, я ж не проти, хай люди їдять, наче рік голодували, але до чого тут Христос.
Хомо_сапиенс• 11 апреля в 15:03
Ответ дляРанковий базар
Не радуют меня эти праздники
И меня, тоска, апатия, раздражение
Аль де Барановна• 11 апреля в 15:03
Ответ дляБорець за гаманець
А осуждать, критиковать, принебрежительно относиться к людям - это христианские качества?
Хомо_сапиенс• 11 апреля в 15:03
Ответ дляАлина-1240
Купила 3 паски с начинкой внутри, статуэтку кроля и яйки сладкие с шоколада😄
А ну покаж!)
Ранковий базар• 11 апреля в 15:04
Ответ дляАлина-1240
Киндер?
Борець за гаманець• 11 апреля в 15:08
Ответ дляАль де Барановна
А я не християнка.
От як християни відносяться до свого бога в найбільше християнське свято, то питання
Борець за гаманець• 11 апреля в 15:09
175 наших героїв повернулись сьогодні з полону, оце свято. Але зараз наставите клоунів та синіх тьоток тут