Блиск думки• 11 апреля в 14:52
Какой самый странный разговор происходил у вас в лифте с чужим человеком?
АнтиТанкист• 11 апреля в 14:53
« с семьей живешь ?» « с дедушками бабушками ?» От мужика которого первый раз видела , но видимо он сосед
Анютины ласки• 11 апреля в 15:05
Впо тяжело жить, да?. Ни привета, ничего
ответила, что да. Думаю, что и правда им тяжело
Кубик Рубика• 11 апреля в 15:08
У мене батьки живуть в моєму під´їзді, я бігала до них і назад, бо ми там дрібний ремонт робили, то одне треба, то друге. була зима, і щоб довго не взуватися в зимове, я вступала в черевики чоловіка і так каталася ліфтом.
От приходить ліфт вже з пасажиром з верхнього поверху, я заходжу, а там мужик добряче так напідпитку, і такий радий, що я зайшла, посміхається і видно, що хоче щось жартівливе сказати, і тут він бачить мої черевики 45 розміру:) він на обличчя, на ноги, на обличчя, на ноги. Так нічого і не сказав, бо мову відібрало:)
Кубик Рубика• 11 апреля в 15:10
Ответ дляНачальник Анонимов
-Вам не страшно з психом в ліфті їхати?
-А вам?
Ой, блін в молодості після такої фрази нас з подругою в попутці чекали неприємні пригоди.
Не критично, але падлюка не висадив, де треба, завіз нас в іншу сторону, ми потім пішки взимку по ночі перли довго і нудно.
АнтиТанкист• 11 апреля в 15:12
Ответ дляКубик Рубика
Придурок конченный . Хотел самоутвердиться
Кубик Рубика• 11 апреля в 15:13
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так, просто по приколу полякати. Добре, що хоч подруга в мене бойова була, сама я би вже впісялася від страху.
волосатое стекло• 11 апреля в 16:15
не в ліфті, а поряд з квартирою
’можна я з вашого телефону подзвоню’ - ’ее, в мене не місцевий номер в телефоні’ - ’а якщо я куплю карточку місцеву - можна вставити її в ваш телефон’
АнтиТанкист• 11 апреля в 18:37
Ответ дляволосатое стекло
не в ліфті, а поряд з квартирою
А что страшного ?
волосатое стекло• 11 апреля в 18:50
Ответ дляАнтиТанкист
А что страшного ?
питання про странність
а що нормального, що незнайомий чел принесе карточку в ваш телефон позвонити
мені дивно, що в наш час в когось немає свого телефону
АнтиТанкист• 11 апреля в 18:58
Ответ дляволосатое стекло
питання про странність
Может его ограбили или дома забыл . Но странно что карточку свою хотел вставить
Бавовнятко• 11 апреля в 19:30
При перевозке забыли в машине штангу от шкафа. Побежала, пока водитель не уехал, забрала. Захожу в лифт с ней. Соседка решила, что везу палку собаку свою бить