ПП-шница• 12 апреля в 12:50

У вашего ребенка тоже Єдина школа теперь с рекламой?

То хотя бы у меня была, и то бесила, а теперь и у ребенка. Куда жаловаться?
Зробіть вибір:
вже голосів: 14
да
нет
Міряно-переміряно• 12 апреля в 12:51
Реклама - то фигня, у нас там даже манька пишет

автор ПП-шница • 12 апреля в 12:52
Ответ дляМіряно-переміряно
В каком смысле?
Міряно-переміряно• 12 апреля в 12:52
Ответ дляПП-шница
В каком смысле?
Шутка. Не заморачивайтесь.
Ух яка ж Я• 12 апреля в 12:59
Не знаю, куди писати, але повне скотство.
За цю ЄШ заплачено з київського бюджету. Реклама 3 шт по 30 с це повне свинство
Ms. Dolly• 12 апреля в 12:58
Ми собі не встановлювали і нк давали дані на реєстрацію. Але якщо не надоїдають, то напевно підтягнуло дані автоматично.
автор ПП-шница • 12 апреля в 12:59
Ответ дляMs. Dolly
А де ви дивитесь дз? У вас ще й паперові щоденники?
Ms. Dolly• 12 апреля в 13:01
Ответ дляПП-шница
Немв щоденників, вчителька пише в групу. Молодші класи. Оцінокне ставлять, тому нам це не треба. Надіюсь, за пару років щось зміниться.

автор ПП-шница • 12 апреля в 13:02
Ответ дляУх яка ж Я
У моєї дитини таймер 120с завантаження або подивитись рекламу. Це просто капець. Відгуків негативних про додаток тисячі, реакції у влади і адміністрацій шкіл нуль. Що робити? Писати письма в Міністерство Освіти? У кого є такий досвід, чи є сенс?
автор ПП-шница • 12 апреля в 13:04
Ответ дляMs. Dolly
У моєї молодшої дитини також немає єдиної школи, 1 клас. А ось у старшоі без варіантів- всі дз і оцінки там, паперового щоденника немає. Тобто вибору ніякого немає у нас… жах просто
Ух яка ж Я• 12 апреля в 13:05
Ответ дляПП-шница
Чисто теоретично є сенс, бо є аналогічні державні безкоштовні електронні щоденники.

Це ж маразм чекати 2 хв, щоб узнати домашку.
Ms. Dolly• 12 апреля в 13:06
Ответ дляПП-шница
Я ще не вникала, але там якось для незареєстрованих вчительмає давати код кожен день і дитина може дивитись дані.
Домашка• 12 апреля в 14:10
Ответ дляMs. Dolly
Так в молодгих класах рівні....не оцінки...і звісно ЕШ хм ну точно не потрівбна)))
Домашка• 12 апреля в 14:12
Ответ дляПП-шница
В молодщих школах рівні, не оцінки... звісно 1-4 класам ЕШ не потрібна!
Чай не пью, только кофе• 17 апреля в 16:45
Ответ дляПП-шница
Можна заходити через браузер , там немає такого
Ласковая_львица• 2 часа назад
Не идти туда...самый лучший вызод
автор ПП-шница • 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Не идти туда...самый лучший вызод
А где дз смотреть?