Спілий баклажан• сегодня в 15:10

Купили квартиру в Польщі. Кварира в новобудові, але район … ніяк не звикну

Мені сумно
Ніби своє , але ж далеко не те до чого я звикла
ТрамвайGirl• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Это юг города? А почему именно эти районы?
Да, юг. Это не районы, это микрорайоны, я бы сказала даже один микрорайон.
Нравится потому что трамвай рядом, очень хорошая инфраструктура, современный, не старый и не вчера появился, рядом Закшувек, удобно добираться в центр. Нравятся дома. Рядом Атут. Но найти цена/качество непросто. Из всего где я снимала мне тут комфортнее всего.

Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
60 метрів. Плюс балкон 5*1,5
Висота стель 3.8
Приватна територія Кварира супи просто.
Три окремі кімнати я
Але печаль район
Квартира супер, цена- 💣, не переживайте за район, главное у вас свое жилье, я вас поздравляю 🍾
автор Спілий баклажан • 1 час назад
Ответ дляЖдушечка
Дуже дякую 💓
Подвійна веселка• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
Район дуже старий. Бандитів немає. Тихий. Магазини, транспорт все під боком.
Зелені немає
Район дуже занедбаний
Не розумію цього плачу, ви ж бачили що і де купуєте, тобто рішення купити цукерку в навозі свідоме. Хоча думаю тут таки не поплакати а прихвастнути, і хату показала, і зп, і посаду. Доречі, для cro малувато
КликОЛЬКА• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
460 тисяч з ремонтом
Квартира супер. Район …
скільки це в доларах?
автор Спілий баклажан • 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
скільки це в доларах?
КликОЛЬКА• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
а площа яка?

Чесно брешу• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
460 тисяч з ремонтом
Квартира супер. Район …
А скільки кімнат? У кракові за таку ціну і однушку не купити(
автор Спілий баклажан • 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Три повноцінні кімнати
ТрамвайGirl• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Краків місцями не менш занедбаний
Але ж можна вибрати те, що подобається, а не купувати і писати що радості немає 🤷‍♀️
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
У нас однушка є. Нам потрібна була двушка. Обирали по бюджету. Й обрали Софіївську Борщагівку, бо в Києві новобудови за цю ціну немає
вауууу, як не Київ)а майамі)))
Шумелка Мышь• 1 час назад
Ответ дляТрамвайGirl
Понятно. Вы наверное давно здесь, я плохо разбираюсь, только возле дома плюс минус. Не рассматриваете пригород, возможно таунхаусы? Или там не дешевле?
Совбез• 1 час назад
страхотно, но терраса красивая
Чесно брешу• 1 час назад
Ответ дляТрамвайGirl
Що це за страшне місто? Навіщо купували? Я в Кракові, обожнюю кожну вулицю, зі своєю квартирою відчувала б себе прекрасно.
Так а ціни там є такі?)
автор Спілий баклажан • 1 час назад
Ответ дляСовбез
страхотно, но терраса красивая
Кварира теж гарна
Анонимарик• 1 час назад
в Польші все швидко будуєьєся, тому буде добре, це на Вроцлав похоже?!
Сірничок• 58 минут назад
Ради чего тема? Приезжайте в мой Купянск , красивейший край.
Швидкоруч• 54 минуты назад
Ответ дляСпілий баклажан
Хожув
Чому не взяли на тисячоліття? Якщо 460 своїх вклали, то ще плюс 100 і можна було б взяти біля кукурудзи квартиру, або на хробрего.
Обращеница• 48 минут назад
Ответ дляСпілий баклажан
460 тисяч з ремонтом
Квартира супер. Район …
єто сто тыс. долларов?а метраж?покажите фото. и поздравляю вас!

Пищалка• 39 минут назад
Ответ дляАнонимарик
Де у Вроцлаві ж квартири по 100.000 ?