АяВсёЗнаю• 12 апреля в 13:28
Як ви реагуєте на людей, які пишуть “привіт” і зникають?
Латвийские_Номера• 12 апреля в 13:39
Так само як на тих хто пише «є я наявності» і зникають. Як на диб*лів.
Автопортрет нурофена• 12 апреля в 13:48
Ни как не реагирую, даже не думаю о них, зачем они так делают
Голодаю• 12 апреля в 19:13
Ответ дляЛатвийские_Номера
людина дізналась у вас, дізналась ще десь про альтернативний товар, подумала і обрала купити не у вас з певних своїх причин. Вам дуже важливо, щоб вона витратила свій і ваш час на повідомлення, що обрала не вас? Щоб що?