Видящие_помогите• вчера в 23:30
По ходу Орбан все, цікаво чи зміниться курс країни і риторика щодо України?
Як думаєте?
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:02
Ответ дляГірчинка
Мадьяр- это соросня. Сочувствую венграм.
Там где сорос- там разрушения, кровь, брехня и тд.
Украина впустила сюда в 2014 этот шлак
О, ви кажете як моя маман! Їй в усьому сорос винуватий, але серить у пакетик у Донецьку вона не із-за нього і ми поїхали всі з міста навічно не із-за нього!
ХаДиДиШь• сегодня в 10:03
звісно що зміниться!
Як мінімум для України розблокують ті 90 млд євро!
Як це може не рахувати коли проросійське чмо програло!
Сладкий лимончик• сегодня в 10:05
Ответ дляМстящий за Зайца
Чим тобі «надоїв»? Що країну не здав?! Що ми перші по військом технологіям і продовжуємо рости?! Що звр підняв?! Лікуй голову!
Из-за его решений погибла огромная часть населения, разрушил страну, подкинул патриотизма и уложил в могилы, ввязался в Г, мы разгребаем, а его дружки деньги деребанят на этом. Врет на весь мир, что мы сами хотим таклй жизни, не подписывает мир, действует вообще не в интересах народа (не считая бандитов из тцк)
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:05
Ух скільки тут консерви рашистської сидить! Аж тхне!
Адміни чому ви не забороните «сусідам» сидіти на нашому форумі? Неможливо ж зайти - клоуни, ригачкм, промацковськи нарративи у 90% відповідей! Жесть якась!
Сладкий лимончик• сегодня в 10:07
Ответ дляХаДиДиШь
звісно що зміниться!
Ну да, есть чему радоваться, спонсорство кровавого бизнеса продолжается, не вам же воевать, а что те, кто на фронте задолбался уже, то пофиг, жена тцкшника? Бизнес семейный боишься накроется?!
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:08
Ответ дляСладкий лимончик
Точно із-за нього? Ви певні??? Мені вікна коробили рабсіянські ракети, в 22 до мене в Бучу вдерся не Зеленський, а рашисти!
Мир? Який? Віддати Донбас, Херсон і тд? Ну в 14 віддали, нагадати що сталося у 22? І ще, віддайте мені свою квартиру! Переписуємо завтра?? Я хочу!!!! Хто вам дозволив віддавати мій Донбас?!
Чесно брешу• сегодня в 10:10
Ответ дляХаДиДиШь
звісно що зміниться!
хоча риторику щодо вступу України в Ес, буде тримати, але це вже терки Угорщини з Брюсселем, то окремо.
І те, що обслуговувати Лаврова міністри Угорщини не будуть - теж діло.
Ще, нагадаю, що кожне засідання Ес закінчувалося шантажом Орбана, він голосував тільки за плюшки собі, нашуміло зняття санкцій з сестри вора в законі, руського олігарха Каріма, інших, Орбан використовував шантаж перед еврочиновниками , щоб зробити роботу для росіян.
Вислужувався перед Кремлем.
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:10
Ответ дляСладкий лимончик
Якщо ляже фронт - буде кругом Буча! Ви не бачили як там, а я була! Ні, лише перемога, вони нас всіх вбʼють!
Чесно брешу• сегодня в 10:12
’Орбан побудував свою кампанію на ненависті до України та критиці Брюсселю.
Ця ставка не спрацювала бо навіть виборець Орбана не бачить своє майбутнє поза ЄС. А антиукраінськість історично не має вагомого підґрунтя в Угорщині. Парарлельно, вся ця антиукраінськість розбудила антиросійськість угорців, яка має глибоке історичне коріння.
Все це було помножене на втому від Орбана, яку посилила істерія останніх днів, яку розвели технологи Орбана. Власне ця істерія дозволяє Тисі отримати конституційну більшість, яка не була очевидною з соціологічних досліджень.
Поразка Орбана стала третім підряд масштабним провалом Росії на виборах (перед цим були поразки в Румунії та Молдові). Це, безумовно, величезний плюс, але Росія нікуди не поділася з Європи і продовжить грати свої ігри, заграючи зі своїми проксі. Ціль Росії була і залишається одна: ослаблення (розвал) ЄС. І тут їхніми союзниками залишатимуться Трамп та Китай. ’
Сладкий лимончик• сегодня в 10:12
Ответ дляМстящий за Зайца
Вы ж выше писали, что Донбас ваш?))))) или вы одной жопой и в Доньасе и в Буче сидели?
Сладкий лимончик• сегодня в 10:14
Ответ дляМстящий за Зайца
Кастрюля. Так иди и воюй, или другие должны ити умирать за твои желания?! Сколько надо еще лбдей в могилы уложить, чтобы дошло, что силы неравные, людей у них намного больше, оружия больше, наши мужчины рантше закончаться, в чем смысл воевать? Чтобы транши дальше по карманам осваивать, пока мужчины не закончились?
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:16
Ответ дляСладкий лимончик
Я поїхала в 14, срати в пакет і сидіти на «підвалі» якось нема бажання, як і дивитися як моїм дітям вбивають у голову про велику та велікіх! Переїхала до Бучі. Дійшло чи більше розжувати?
Сладкий лимончик• сегодня в 10:16
Ответ дляМстящий за Зайца
Перемога?)) это в каком виде вы себе такое нафантазировали? 5ый год мы теряем и территориии и людей, а тут вдруг все пойдет наоборот? Смешно просто. Тут если вообще что-то от страны останетСя с таким подходом, то уже хорошо.
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:18
Ответ дляСладкий лимончик
5й? Ви знову певні? Ну відкрийте карти 22 и навіть на зараз. Буде зброя, повернуть як Харків та Херсон, я знаю це від тих, хто звільняв. І так, навіть зараз наші вигризають назад поступово і без допомоги когось!
Всё залишиться, не дочекаєтесь!
Сладкий лимончик• сегодня в 10:21
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну так если он вам не нужен, то чего топите за него? Там пенсионеры остались жить и живут на 2 пенсии, и их все устраивает, и в пакет никто не ходит если что, можете эти бредни не писать. Другое дело туда уже заехало куча русских и живет, это уже совсем не те города, который вы себе предчтавляете. И за кусок того, что еще не добили (вопрос времени) нет смысла класть в могилы сотни тысяч мужчин, это если вы за продолжение, то вы против народа, который не хочет погибать, а вы его туда настльно толкаете. Силы неравные в чем смысл?!
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:22
Ответ дляСладкий лимончик
Ось, відкрилося нутро рашистьське))) транши перевіряли, Америка наварилася , наші ні, перевіряли европейські аудитори, так що мимо ти якось!
І так, віддати не можна, через декілька років знову підуть так само як у 22, це поступове самогубство.
nabludatel• сегодня в 10:23
Ответ дляГірчинка
Украина впустила сюда в 2014 этот шлак
А ви в курсі, що Орбан вчився в університеті за рахунок гранду з фонду Сороса?
Сладкий лимончик• сегодня в 10:24
Ответ дляМстящий за Зайца
Всё залишиться, не дочекаєтесь!
Да вы марафонщийа наверное раз такое пишете. У меня тоже кум с 22 там и прекрасно понимает, что это гиблое дело, но пошел добровольцем и теперь в сзч бежать не вариант( тогда на все смотрел иначе. Большинство уже поняло что к чему, задолбалось и хочет домой, может вашей семье и выгодно воевать, но другие жить хотят и в гражданской жизни тоже могут найти себе применение.
Сладкий лимончик• сегодня в 10:27
Ответ дляМстящий за Зайца
Даже отвечать дальше не буду, бесполезно, думала уже таких зомбированных нет, а нет, оказалось еще попадаются..(((
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:27
Ответ дляСладкий лимончик
Як це не треба? Вам ваша хата теж не треба, в батьків живіть! Коли йдемо до нотаріуса?!
Хто вам дав право віддавати якісь території країни моєї ?!
Ну як це не ходять? Вода по 2 години раз на 5 днів 😂 район точмаш, ходять в пакетики)))
Є там і діти, є і дорослі. Другу пенсію вже не отримують, за нею треба виїжджати. Хто і куди поїде, ви б хоч подумали трохи! На пенсію вже по рабсіянськи виходять, то більшості накинули ще кілька років попрацювати.
І я свою точку зору карбую при спілкуванні з тими, хто зараз там, а не з рашистськими консервами! Хлопці віддавати ні міліметра не хочуть! Слава ЗСУ!
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:31
Ответ дляСладкий лимончик
Я не дивлюся телевізор, так що знову якось мимо. Ну а в мене нормальні хлопці, так якось не кажуть)) Дронщики готують свою техніку перед передислокацією, повертаються назад, знов готують, інші на позиціях сидять, потім повертаються, відпочивають і знов назад. Нема жодного хто сидить 4 роки в окопі і все. Є і хто у ЗСУ, є хто і по корпусах пішов, ніхто такого ще не казав.
Вишнёвая Леди• сегодня в 10:33
Ну вот - читаю...
Лидер победившей в Венгрии партии Мадяр выступает против предоставления оружия Украине и быстрого вступления в ЕС, — пишет Politico
При этом Мадяр хочет иметь хорошие отношения с Брюсселем и, вероятно, разблокирует кредит в €90 млрд.
Вопрос евроинтеграции Украины лидер партии ’Тиса’ ранее обещал вынести на референдум в Венгрии.
Победивший на выборах в Венгрии Петер Мадьяр заявил, что будет вести переговоры с Путиным. В частности, о поставках энергоресурсов.
«Нам придется сесть за стол переговоров с российским президентом. Географическое положение ни России, ни Венгрии не изменится. Наша энергетическая зависимость от России также сохранится. Мы будем вести переговоры», - заявил Мадьяр.
Напомним, Орбан требовал от Украины запустить российскую нефть по трубопроводу «Дружба», блокируя до тех пор кредит ЕС и санкции против РФ. Зеленский обещал запустить трубопровод к концу весны.
Мстящий за Зайца• сегодня в 10:33
Ответ дляСладкий лимончик
Ага, ми тут «ваших мальчіков» ненавидимо як і вас, не треба відповідати, йдіть додому! Водки нема!
ЗдохниПуйло• сегодня в 11:00
Ответ дляКрижана бурулька
Те же, но это не значит, что за неимением выбора нужно одного бессменно поставить.
Хто вам винен, що ви за свого плєшивого готові дітей утилізувати в Україні, сцикуни
ЗдохниПуйло• сегодня в 11:01
Ответ дляКрижана бурулька
Так а я вас поняла, вам норм вечная диктатура, потому что лучше пусть это недоразумение, которое возомнило себя вечным призедентом, чем возможность выбора)
Прям интересно, на майдан ходили, требовали панду гэть?))
А ви з плакатіками мабуть стрибали, вова, вваді вайска?
Маска-0b9f• сегодня в 11:10
Ответ дляДуша компанії
Партия «Тиса» во главе с Мадьяром набирает почти 70% и получает 138 мандатов при необходимых 133 для конституционного большинства...
Политико: Новый премьер-министр заявил, что выступает против поставки венгерского оружия или денег в Киев, а также против ускорения вступления Украины в ЕС. Мадьяр пообещал вынести этот вопрос на референдум, что фактически означало бы затягивание процесса, учитывая сильные антиукраинские настроения в венгерском обществе, которые ему необходимо учитывать, чтобы сохранить поддержку...
’Нам придется сесть за стол переговоров с российским президентом. Географическое положение ни России, ни Венгрии не изменится. Наша энергетическая зависимость также сохранится. Мы будем вести переговоры’...
’Никто не хочет проукраинского правительства в Венгрии’.
Маска-0b9f• сегодня в 11:13
Ответ дляМстящий за Зайца
Перші по військовим технологіям
Где эпический смех Жириновского?
Королевишна• сегодня в 11:28
Ответ дляСладкий лимончик
Це брехня. У них не більше людей і зброї. У них нема технологій. У них заводи виносять кожний день. Вони ослаблюються кожний день. У них гине людей більше, ніж у нас. І ви тут цвірінькаєте лише тому, що це розумієте, і це останній шанс продавити нас на ’перемовини’, а насправді на капітуляцію