Протру пилюку• 13 апреля в 14:20

Нормально, коли в парі прибирає переважно один, бо

другий каже я просто не бачу бруду? Як ви це вирішуєте без сварок?
Заюшка_хозяюшка• 13 апреля в 14:50
Ответ дляКудряшка Сью
Я очень невнимательная всю жизнь
Це має свої плюси:)

Ms. Сама прямота• 13 апреля в 14:51
Пишите правильно.
Женщина домработница бесплатная, мужик сел на шею и придуривается, потому что ему так классно.
Ms. Сама прямота• 13 апреля в 14:52
Ответ дляАль де Барановна
Нормально. Фактически Вы убираете для себя. Второму и так чисто.
Ха-ха-ха. Бабы терпилы, ради сотни пахать. Фуу
Дама_с_караваем• 13 апреля в 14:52
Ответ дляПугачиха
Я рукожоп, если честно, я вижу, но убирать ненавижу, не умею и не хочу. Это делает муж и дочь-подросток. Так же муж любит с растениями возиться, комнатные и балконные растения на нем.
А дочь любит все сортировать, поэтому кухня у меня как в пинтересте со всеми этими баночками
Обожаю свою семью, как мне повезло.
Вы зато менеджер в семье) все делегировать тоже надо уметь
Ms. Сама прямота• 13 апреля в 14:53
Ответ дляПолБатона
Прибираю я. Бо чоловік як наприбирає
Хоча, коли потрібно було, то прибирав
Конечно не потрибно, вы же есть
Язвочка• 13 апреля в 15:10
Ответ дляСуцільна зрада
Гірше, коли в парі прибиває один, а інший вказує, де ще брудно
Ну мій чоловік спробував. Видала тряпку, пляшку засобу для миття, сіла на диван і увімкнула серіал
Мудрецыха мира• 13 апреля в 15:15
Ответ дляMs. Сама прямота
Коли ви жили самостійно, без чоловіка, ви ніколи не прибирали? Ви не розглядаєте варіант для себе змінити постіль, для себе помити підлогу, для себе помити вікна нє? Можна звичайно жити в срачах але це не всім підходить.
Мудрецыха мира• 13 апреля в 15:21
Автор, ми це не вирішуємо. Я живу дома, чоловік живе на роботі. Більшу частину життя він там проводить. Все що я роблю, я роблю у своєму домі, для себе. Я не люблю безлад. В ньому я відчуваю себе неспокійно, нічого не можу знайти, та й загалом немає ні естетики, ні натхнення коли брудно. Треба дивитись що робить ваш чоловік, чи має він можливість ділити з вами ці обов´язки.
Ms. Сама прямота• 13 апреля в 23:17
Ответ дляМудрецыха мира
Я живу с партнершей и мы делаем все вместе.
Если вам все равно убирать, то живите с десятью индусами, какая разница?