Хропочка з гривкою• 13 апреля в 15:34

Боюсь удалять зуб мудрости. Боюсь онемения(( Сказали корень у нерва

Сказали что корень зуба конактирует с снервом, боюсь что парализует лицо(((
Но удалять нужно, он болит, появляется воспаление
Кто удалял? Правда что могут быть серьезные последствия?
Темний лицар• 13 апреля в 15:35
Можуть бути . Шукайте досвідченого хірурга

Кофе в лобби• 13 апреля в 15:38
Ну мені по КТ те саме сказали. Ніяких гарантій. Оніміння і перекос теж напевно може бути. До того ж зуб лежить, складна операція. Краще ЩЛХ. Поки не роблю. Верхні видалені. Нижні-ні. Доньці видалила всі 4, щоб потім без оцих проблем.
автор Хропочка з гривкою • 13 апреля в 15:38
Ответ дляТемний лицар
Мені сказали ось це. Але я переживаю якщо перекосить обличчя
автор Хропочка з гривкою • 13 апреля в 15:39
Ответ дляКофе в лобби
Оніміння ще ладно, там максимум кілька місяців, в гіршому випадку колоти вітаміни б і тд. А за перекос страшно. Хоча там ніби немає нерву який саме за перекос відповідає

Я б не видаляла,але вже болить і заважає(
Кофе в лобби• 13 апреля в 15:42
Ответ дляХропочка з гривкою
Тимчасове знімання дуже обнадійливо. Мій стоматолог, не хірург, сказала, ваше діло , але оніміння може бути назавжди. Зважувати ризики і необхідність. Один хірург сказав чесно, що у нього такий зуб-він не видаляє. Якщо критична ситуація-шукати досвідченого акуратного лікаря.
автор Хропочка з гривкою • 13 апреля в 15:41
Ответ дляКофе в лобби
А за перекос казала щось?
Кофе в лобби• 13 апреля в 15:44
Ответ дляХропочка з гривкою
А за перекос казала щось?
Вже точно не пам´ятаю. Я тоді так настращалася, що зрозуміла це у крайньому випадку

автор Хропочка з гривкою • 13 апреля в 15:45
Ответ дляКофе в лобби
Ну в мене такі самі думки, але почало боліти і турбувати
Я б тягнула теж до останнього
Протру пилюку• 13 апреля в 15:51
Можно оставить верхушки корня. Так делают, если есть вероятность задеть нерв.
СКИБИДЫШь• 13 апреля в 16:10
Ответ дляХропочка з гривкою
Я б тягнула теж до останнього
Те саме( Періодично болить. Боюсь
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 16:26
він прорізаний? полікувати його не варіант?
Вічний двигун• 13 апреля в 16:49
Удалить в челюстно-лицевом отделении. Если вовремя не удалить, можно доиграться до операции под общим наркозом + неделя в стационаре.
Alex_Kri• 13 апреля в 17:08
1. есть оборудование более щадящее к нерву - пьезохирургия - можно поискать клиники, которые его используют. 2. и в любом случае тот нерв не иннервирует мимические мышцы - паралич невозможен
Слава Українi• 13 апреля в 18:50
Ответ дляХропочка з гривкою
Я б тягнула теж до останнього
А як тягнути, якщо болить?
У мене в минулий четвер розболівся верхній зуб мудрості, лікувати неможливо було. Ледве протрималася до суботи 2 дні, щоб видалили. Зразу легше стало.