Мой завтрак• 20 марта в 21:00
Зуб мудрості Черкаси де краще видаляти
Дуже боюсь. Читаю відгуки, роблять тепер під седацією. Але мені це страшне теж. І виривати страшно. А ще страшно що потім нерв може пошкодитись. І зуб болить. Я у відчаї.
успокойте_Меня• 20 марта в 21:16
Мені вирізали в челюстно лицьовій на Менделєєва. Я задоволена, лікаря не пам´ятаю, але я так зрозуміла що вони там всі хороші. Вони ж на цьому спеціалізуються.
Мой завтрак
• 20 марта в 21:17
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В стоматполіклініці в Соснівці
Це в якось конкретного лікаря мабуть. Якби звичайний зуб я б не переживала, а так...
Мой завтрак
• 20 марта в 21:18
Ответ дляуспокойте_Меня
Це потрібно якось зарані домовлятися мабуть?
Мой завтрак
• 20 марта в 21:19
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А так можна було? По живому🤯
Ну з обезболом, я маю на увазі без медикаментозного сну. Бо читаю відгуки по лікарнях, усі роблять зараз із цим сном. Я боюсь
успокойте_Меня• 20 марта в 21:23
Ответ дляМой завтрак
Так, ви прийшли він оглянув, подивився знімок і призначив на дату і час ( через три дні). Зуб теж болів,терпіла. Під обезболом.
успокойте_Меня• 20 марта в 21:25
Ответ дляМой завтрак
Продублювалось
Copy-Paste• 20 марта в 21:24
Щелепно-лицьова, обласна. Завідувач Бондар Микола Вікторович, золоті руки.
Мой завтрак
• 20 марта в 21:36
Ответ дляCopy-Paste
Дякую. Знайшла ще відгуки про лікаря, який там працював відкрив клініку, Примак. Не чули про такого?
Мой завтрак
• 20 марта в 21:36
Ответ дляуспокойте_Меня
Страшно, боляче і довго видаляти?
Copy-Paste• 20 марта в 21:42
Ответ дляМой завтрак
Чула. Мама у нього в приватній видаляла, теж хороший лікар. Та там всі хороші.
Просто я взагалі йшла до одного лікаря( він вже там не працює), а він відмовився і передали мене завідуючому) я в нього і імплантат там ставила. Чудесний лікар.
Мой завтрак
• 20 марта в 21:44
Ответ дляCopy-Paste
Я подивилась на сайті лікарні, там він не числиться щось у колективі. Тільки тимчасовий зав відділення. Можливо вже й немає прийому(
Мой завтрак
• 20 марта в 21:45
Ответ дляCopy-Paste
А ваша мама довго чекала на прийом перед видаленням? Бо до хороших лікарів запис за місяць, а то й два...
Copy-Paste• 20 марта в 21:46
Ответ дляМой завтрак
Капець( Ви мене засмутили, я до нього збиралась ще один імплант поставити, декілька місяців тому дзвонила йому.. ну може вже на пенсію вийшов, він у віці був(((
Copy-Paste• 20 марта в 21:46
Ответ дляМой завтрак
Ні, швидко.
Мой завтрак
• 20 марта в 22:03
Ответ дляCopy-Paste
Можливо( Хоча треба уточнити...
З вишневого садка• 20 марта в 23:58
Ответ дляуспокойте_Меня
Верхний или нижний был зуб ? Какая стоимость ?
Мой завтрак
• 21 марта в 10:24
Ответ дляуспокойте_Меня
Вам потрібно було робити перед цим КТ?
Мой завтрак
• 21 марта в 10:25
Ответ дляCopy-Paste
Лікар просив перед цим КТ? От домовилась до Примака, але там КТ сказали обов´язково перед оглядом....
Copy-Paste• 21 марта в 11:28
Ответ дляМой завтрак
Так, обовʼязково.
Мой завтрак
• 21 марта в 11:32
Ответ дляCopy-Paste
Так, обовʼязково.
Без КТ вони не роблять, так?
Copy-Paste• 21 марта в 11:56
Ответ дляМой завтрак
Без КТ вони не роблять, так?
Не роблять. Може хтось і робить, але і я( в лікарні) і мама( в приватній клініці) обоє робили. Наприклад, в моєму випадку були ще якісь коріння зубів закручені за сусідні( це простою мовою), лікарю ж треба бачити всю картину, знімок( я так розумію) всього не показує. Вони зараз і зуби без кт майже не лікують, а про видалення і мови немає
успокойте_Меня• 21 марта в 15:25
Ответ дляЗ вишневого садка
Був нижній. КТ обов´язково. Його ж швидко зробити. У мене складний випадок був, тому ціна вам не особо допоможе.
Мой завтрак
• 21 марта в 15:49
Ответ дляуспокойте_Меня
Особисто я хвилююсь вже навіть не через процедуру виривання, а через наслідки КТ. Але і не робити страшно, бо лікар повинен бачити картину(
Мой завтрак
• 21 марта в 15:50
Ответ дляCopy-Paste
Ого, я знаю що без рентгену не лікують хороші лікарі, а от КТ...Ну там же не велика доза опромінення? Бо мене щось так накрило, прямо депресія через це, навіть не виривання вже боюсь. Я просто люблю накручувати себе(
Copy-Paste• 21 марта в 15:57
Ответ дляМой завтрак
Ні, все нормально, не хвилюйтесь. Мені того кт за 33 роки робили багато разів, жива і здорова. Відразу зніміть сережки і ланцюжок, якщо є, щоб там не знімали, розхвилювавшись. Воно швидко, безболісно і нічого страшного немає. Про сережки: якщо носите пусети( із закруткою), то щоб там не сиділи розкручували/ закручували, з дому зніміть. Якось жінка в черзі зняла, десь поклала, потім всією стоматологією шукали))))