Анонімус• вчера в 16:16

Це реагент?

Доброго дня, дівчатка, підкажіть це реагент чи всетаки довгоочікувана друга смужка? Тест робився 10 хв назад, нажаль це не Евітест, тому не розумію чи реагент це чи смужка, . Тест на овуляцію був досить полосатий 27.03 ввечері, згідно календаря циклу менструація мала початися позавчора, тобто 11.04. Але 11.04 і 12.04 була ледь помітна мазня, а сьогодні взагалі нічого. До ранку не витримала - зробила зараз бо роблю уколи які не бажані при вагітності, тому якщо вагітність то треба терміново припинити уколи і ввечері не колоти вже. Зранку звісно повторю тест.
Гарантую неперелевки• вчера в 16:17
Це дві полоски

жар-птица Нюра• вчера в 16:17
Полоска
Ну шо не так?• вчера в 16:17
Я склоняюсь ко второй полоске)
Меня много• вчера в 16:17
Это беременность
Встидаюся запитать• вчера в 16:18
Вагітність, який реагент?
Не виправдовуюсь• вчера в 16:19
Это полоска.
автор Анонімус • вчера в 16:19
Просто колю диклофенак, а інструкція і чат жпт видали що цей препарат може впливати на менструацію, але на всяк випадок зробила тест

Федорино Горе• вчера в 16:20
Я вас вітаю🥰
Ля-ля-ля• вчера в 16:24
Це точно не реагент. Вітаю вас🤰
Завжди недо...• вчера в 16:29
Вторая полоска есть, единственное, что на третий день задержки обычно более яркая.
Играю_на_кларнете• вчера в 16:30
Ответ дляАнонімус
Відміняйте диклофенак принаймні до точного результату. Схоже на 2 полоски.
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 16:39
Бачу дві!
автор Анонімус • вчера в 16:41
Ответ дляИграю_на_кларнете
Та звісно вже відмінила і ввечері колоти не буду. Просто тут намальовувалося 2 варіанти розвитку подій чому була 2 дні мазня і пропала - це або вагітність (овуляція згідно календаря була пізня) або це дія диклофенаку. Тест зробила спонтанно, зранку перероблю.
автор Анонімус • вчера в 16:45
Усім дякую, зранку роблю тест і якщо буде смужка то в суботу поїду здавати хгл
Играю_на_кларнете• вчера в 16:45
Ответ дляАнонімус
Могла бути імплантація, тому мазня.
автор Анонімус • вчера в 16:49
Ответ дляИграю_на_кларнете
Могла бути імплантація, тому мазня.
Теж про це подумала, але вже сьогодні коли вона взагалі пропала. Бо в мене часто перший день менструації це мазня а далі розганяється. Але перший день мазня, другий день мазня...і то така мізерна що навіть колір толком не видно чи яскравий чи бурий...Тимпаче спину прихватило, боліло адський та і уколи робила то можливо і не зрозуміла одразу, адже жодних симптомів нема. Трошки розгубилася і не збагнула одразу
Анонимба• вчера в 18:07
это //
Анонимба• вчера в 18:08
Ответ дляАнонімус
а никаких симптомов и не будет - просто нет месячных. А мазня - это имплантационное. Если полоску уже видно значит имплантация случилась 2-3 дня назад, теперь эта капля крови выходит потихоньку
автор Анонімус • вчера в 18:14
Ответ дляАнонимба
Можливо й так, я більше довіряю аналізам, тому боюся що тест збрехав, знаю що треба набратися терпіння, здати хгл і бажано в динаміці і тоді все зрозуміло буде

Анонимба• вчера в 18:17
Ответ дляАнонімус
достаточно повторного теста завтра из утренней первой мочи - если уже есть задержка, то он покажет нормальную полоску
автор Анонімус • вчера в 18:20
Ответ дляАнонимба
Та тут незрозуміло чи це затримка чи це реакція на уколи. Ми ж іноді бачимо того чого нема і видаємо бажане за дійсне, або навпаки не віримо в те що бачимо))) От і я хочу вірити що нарешті вийшло і це дійсно вагітність але боюся що тест помилився і завтра зранку полоски не буде
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляАнонімус
Як ваш тест?
Нічний дожор• 2 часа назад
Автор, сьогодні робили тест?
автор Анонімус • 56 минут назад
Ответ дляНічний дожор
Автор, сьогодні робили тест?
так, такий самий як вчора і евітест, оба показали слабку другу смужку, поїхала здала хгл
автор Анонімус • 55 минут назад
Ответ дляСарафанное радио
Як ваш тест?
показав таку ж саму слабку смужку як і вчора
Сарафанное радио• 49 минут назад
Ответ дляАнонімус
Чекаємо результат
автор Анонімус • 44 минуты назад
Ответ дляСарафанное радио
Чекаємо результат
та тут два результати треба чекати, ще ж другий раз здавати щоб впевнитися що хгл росте так як треба, бо щось я вже почала себе накручувати(((
Играю_на_кларнете• 33 минуты назад
Динаміка - то вже потім, якщо є затримка і підвищений хгл, то можуть бути такі показники, які не дають сумніву: може бути як 25, так і 100 вже, і подвоюється кожні 2 дні. Якщо під 100, тут вже без сумнівів.
Сарафанное радио• 29 минут назад
Ответ дляАнонімус
Я вас розумію....сама в такій ситуації
автор Анонімус • 27 минут назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Мене смущає що вчора на денну сечу і сьогодні на ранкову майже однакова слабка полоска, треба якраз динаміку подивитися щоб впевнитися що хгл росте як потрібно, тобто подвоюється кожні 48 годин, аби виключити позаматкову і біохімічну. Та і стосовно затримки тут якась хєрня - згідно циклу менструація мала бути 8,04, але так як овуляція була пізніше то і дата здвинулась і стала 11,04, але з 11,04 по сьогодні є невеличка мазня, зовсім трішечки....Тому і не розумію з якої дати рахувати затримку щоб зрозуміти чи така слабка полоска це нормально чи не дуже