Анонімус• 13 апреля в 16:16
Це реагент?
Доброго дня, дівчатка, підкажіть це реагент чи всетаки довгоочікувана друга смужка? Тест робився 10 хв назад, нажаль це не Евітест, тому не розумію чи реагент це чи смужка, . Тест на овуляцію був досить полосатий 27.03 ввечері, згідно календаря циклу менструація мала початися позавчора, тобто 11.04. Але 11.04 і 12.04 була ледь помітна мазня, а сьогодні взагалі нічого. До ранку не витримала - зробила зараз бо роблю уколи які не бажані при вагітності, тому якщо вагітність то треба терміново припинити уколи і ввечері не колоти вже. Зранку звісно повторю тест.
Сарафанное радио• 14 апреля в 10:27
Ответ дляАнонімус
Мене смущає що вчора на денну сечу і сьогодні на ранкову майже однакова слабка полоска, треба якраз динаміку подивитися щоб впевнитися що хгл росте як потрібно, тобто подвоюється кожні 48 годин, аби виключити позаматкову і біохімічну. Та і стосовно затримки тут якась хєрня - згідно циклу менструація мала бути 8,04, але так як овуляція була пізніше то і дата здвинулась і стала 11,04, але з 11,04 по сьогодні є невеличка мазня, зовсім трішечки....Тому і не розумію з якої дати рахувати затримку щоб зрозуміти чи така слабка полоска це нормально чи не дуже
В мене завжди на ранкову сечу тест слабкіше...а на вечірню більш насичений
Сарафанное радио• 14 апреля в 10:29
Ответ дляАнонімус
В мене минулого року так було..пізня овуляція.....тест полосатив і була мазня...але ніхто не сказав що можливо треба прогестерон додати.....і сталася бхб
Анонімус
• 14 апреля в 10:31
Ответ дляСарафанное радио
я взагалі трішки розгубилася з цими тестами, бо був прикол коли робила тест на овуляцію то і заодно зробила тест на вагітність (там ситуація була що зробила на всяк випадок)))) і на тесті на вагітність була теж слабка полоска в той час коли тест на овуляцію був дуже полосатий. На наступний день тест на вагітність був чистим, тест Евітест. І що то за глюк був я незнаю, от і вір тепер тестам))) тільки аналізам довіряю
Анонімус
• 14 апреля в 10:32
Ответ дляСарафанное радио
я сьогодні разом з хгл здала на прогестерон, через пару днів повторю обидва аналізи
Анонімус
• 14 апреля в 10:33
Ответ дляСарафанное радио
Тому я б рекомендувала звернутися до гінеколога
Місцеві лікарі хєрня, толковий гінеколог приїжджає лише по суботам, я тільки до неї ходжу. Дочекаюся результатів аналізів і піду вже з ними до неї
Сарафанное радио• 14 апреля в 10:34
Ответ дляАнонімус
Мені гінеколог казала що дуже часто тест на вагітність реагує реагентом на овуляцію
Сарафанное радио• 14 апреля в 10:34
Ответ дляАнонімус
Можливо в телефонному режимі повідомте її про результат
Анонімус
• 14 апреля в 10:35
Ответ дляСарафанное радио
Теж таке чула, мені гінеколог сказала на наступний день здати на хгл, але я зранку зробила тест і він був чистим тому не стала їхати на аналіз
Анонімус
• 14 апреля в 10:36
Ответ дляСарафанное радио
ну звісно, як будуть готові перші аналізи то повідомлю, якраз до суботи встигну здати повторно і вже з усіма аналізами до неї на огляд
Сарафанное радио• 14 апреля в 10:36
Ответ дляАнонімус
Тримаю за вас кулачки. Я теж завтра на хгл
Анонімус
• 14 апреля в 10:37
Ответ дляСарафанное радио
Навзаєм))) Нехай все буде добре
Сарафанное радио• 14 апреля в 10:38
Ответ дляАнонімус
Навзаєм))) Нехай все буде добре
Відпишіть як отримаєте
Зяблик протестант• 14 апреля в 10:48
Ответ дляАнонімус
як би пора уже знати що богато тестів особливо китайсикіх реагують на гормон лг тому в овуляцвю такі тести не роблять. якщо зараз на еві дві полоски то це точно вагітність вам потрібен прогестерон
Играю_на_кларнете• 14 апреля в 10:54
У мене було колись, що пізня овуляція, мазня, потім затримка, а тест негативний :( викинула в смітник, сходила в душ, потім викидаю ще шось в смітник, і краєм ока помічаю на викинутому тесті 2 смужку...
Виявилося, погані тести були, не показали вчасно. Купила інші і переробляла ще 2 дні, поки вже чітка смужка стала.
Анонімус
• 14 апреля в 11:10
Ответ дляЗяблик протестант
Окрім еві нічим не користуюся, вчора в місцевій аптеці просто не було еві тому взяла тету (наш український)
Сарафанное радио• 14 апреля в 16:19
Ответ дляАнонімус
А покажіть результат на еві?
Анонімус
• 14 апреля в 16:26
Ответ дляСарафанное радио
А покажіть результат на еві?
Верхній Евітест, нижній Тета, обидва сьогоднішні ранкові
Сарафанное радио• 14 апреля в 17:24
Ответ дляАнонімус
Вітаю))) дуже помітна динаміка
Сарафанное радио• 14 апреля в 18:31
Ответ дляАнонімус
Результат ще не прийшов?
Анонімус
• 14 апреля в 19:52
Ответ дляСарафанное радио
Результат ще не прийшов?
Нажаль ні, в кращому випадку завтра ввечері буде
Сарафанное радио• 14 апреля в 20:16
Ответ дляАнонімус
Ого...це де ви робили?
Анонімус
• 14 апреля в 20:28
Ответ дляСарафанное радио
Ого...це де ви робили?
CSD LAB, просто вони почали відправляти всі аналізи на Київ чомусь((
Сарафанное радио• 15 апреля в 09:35
Ответ дляАнонімус
Доброго ранку. Як ваші справи? Тести не робили більше?
Анонімус
• 15 апреля в 09:44
Ответ дляСарафанное радио
Доброго ранку, ні, тести закінчилися))) Чекаю на результати аналізів. Завтра їду повторно здавати на хгл. Як ваші справи, здали на хгл?
Сарафанное радио• 15 апреля в 10:56
Ответ дляАнонімус
Так, здала. Чекаю результат))))це у вас вже затримка?
Анонімус
• 15 апреля в 11:03
Ответ дляСарафанное радио
Так, мазня припиналася і тепер повноцінна затримка, але скільки днів я ніяк не можу зрозуміти, бо не розумію з якої дати рахувати - з тої дати коли мала настати менструація згідно календаря чи з тої дати яка відраховувалася від овуляції, бо овуляція була пізня. Чекаю результати аналізів і там вже буду розшифровувати якому тижню вагітності (якщо вона дійсно є) відповідають показники. Гінеколог поки не береться робити якісь прогнози - сказала чекати результатів і обов´язково здати повторно аби побачити динаміку. У вас теж затримка? Сподіваюся у вас результати прийдуть швидше)))
Сарафанное радио• 15 апреля в 11:25
Ответ дляАнонімус
Сьогодні перший день.... ввечері будуть
Анонімус
• 15 апреля в 14:42
Ответ дляСарафанное радио
Результат ще не прийшов?
Прийшов результат - хгл 37,45