Анонімус• 13 апреля в 16:16
Це реагент?
Доброго дня, дівчатка, підкажіть це реагент чи всетаки довгоочікувана друга смужка? Тест робився 10 хв назад, нажаль це не Евітест, тому не розумію чи реагент це чи смужка, . Тест на овуляцію був досить полосатий 27.03 ввечері, згідно календаря циклу менструація мала початися позавчора, тобто 11.04. Але 11.04 і 12.04 була ледь помітна мазня, а сьогодні взагалі нічого. До ранку не витримала - зробила зараз бо роблю уколи які не бажані при вагітності, тому якщо вагітність то треба терміново припинити уколи і ввечері не колоти вже. Зранку звісно повторю тест.
Сарафанное радио• 21 апреля в 13:46
Ответ дляАнонімус
в апатії...чекаю результати аналізів але вже знаю що там буде...
Так....геть погані думки
Анонімус
• 21 апреля в 16:51
Ответ дляСарафанное радио
Так....геть погані думки
погані думки підтвердилися результатами аналізів...
Сарафанное радио• 21 апреля в 17:53
Ответ дляАнонімус
Мені дуже шкода....(( тримайтеся....все у вас вийде ❤️🩹