Зажуженная Жужжа• 13 апреля в 20:43
Відсутність гарачої води
Мало того що на вулиці дикий мороз, то ще й без гарачої води.
В когось ще теж нема?
Кажуть про профілактичні роботи. Які ?? Їх завжди влітку робили!
Це знущання якесь.
Знов просто поплакати, не зважайте
В когось ще теж нема?
Це знущання якесь.
Знов просто поплакати, не зважайте
Заліковий троль• 13 апреля в 21:31
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Щиро співчуваю.
Але не треба знецінювати мої проблеми, навіть якщо вони не такі як ваші.
Я не ви, всі різні з різними проблемами і умовами.
Не можна, автор, знецінити те чого не існує. Ви не маєте бажання для себе зробити воду. Будете мати-зробите.
Мона_Лиса• 13 апреля в 21:48
Давно стоїть бойлер, бо при відключенні світла гаряча стає холодною, а митись в мисках не цікаво
Пописанная парта• 13 апреля в 21:51
В Одессе более 15 лет нет горячей воды городской . Абсолютно нет и ни у кого. Давно у всех стоят бойлеры. Зимой грели воду на газу в кастрюльке. Как- то выжили