Будьте так ласкаві• 15 апреля в 09:16
Нормально, коли мама або свекруха лізе в астрологію дітей і починає розповідати
який у них характер, ще до того, як вони виросли?
Колгоспниця• 15 апреля в 09:19
Забийте болт. Великий і товстий. Бо все вирішує Бог і людина, не астрологія
Липка-прилипка• 15 апреля в 09:24
А что не так? Сказки про бога вы же слушаете? Чем они отличаются от сказок про астрологию?
На границе• 15 апреля в 09:25
Це мабуть щось вікове. Нехай тішаться, головне щоб мене не діставали.
Свезло так свезло• 15 апреля в 10:04
Ответ дляБабуся Бетман
Чим би дитя не тішилось, аби не плакало
І вам нормально, коли вам це розповідають? Навіщо це члухати?
Не будь КакСвета• 15 апреля в 13:22
Моя тоже лезла с астрологией, по сути это просто повод, чтоб наговорить гадостей про меня и про ребенка. Послала ее.
Бабуся Бетман• 15 апреля в 17:44
Ответ дляСвезло так свезло
А чого не нормально? Я люблю альтернативне бачення, що тут такого поганого?
Свезло так свезло• 15 апреля в 18:40
Ответ дляБабуся Бетман
Це не альтернативне бачення, ви трохи не рощумієте сенсу цього в разу.