Коко Шанель• 15 апреля в 17:54

Чоловік їде на вихідні до бурьонки

Їде до своєї матері, як вона вже забрала. Вонь обдрипана.
Вона чоловіку голову продовбала щоб ми поверталися а він нам голову продовбував.
Здорова тітка 62 роки, хоче щоб ми її доглядали в часності я. В неї дочка є.
В селі сидить, дочка повинна приїзжати порядки в хаті наводити бо засранка позастрає все, плиту не миє, все засране жирне.
Син повинен їхати їй по двору помагати. А вона цілими днями бухає з сусідами то їй немає коли за стаканом.
Ненавиджу її, вонюча ропуха
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:11
Ответ дляБлакитна устриця
Багатое село
Ніщєта. Таксі коштує так бо дорога жахлива

Точу ляси• 15 апреля в 18:11
Ответ дляКоко Шанель
Там Тарасова хата, в дворі срач. В хаті срач, п´є горілку.
Я коли заміж виходила то не думала що він такий прив´язаний до неї і буде постійно туди їздити. Там пуповину не перерізали в родломі
То было тогда, а сейчас что Вас с этими людьми связывает?
Блакитна устриця• 15 апреля в 18:12
Ответ дляТочу ляси
Автор всё никак не может успокоиться
Этожзвяздаяегообожаю• 15 апреля в 18:12
Ответ дляТочу ляси
А где она ещё такого ишака найдёт? Везёт и её, и мать. Послушный, безотказный
Мамаша в бигудях• 15 апреля в 18:12
Ответ длявентиляторная
В бурьонки син бик і жінка тьолка
Тьолка - то мабуть молода і телятко ще не приводила.
А ця вже приводила, значить корова
Хоча,може я помиляюсь, я не зоотехнік.
Блакитна устриця• 15 апреля в 18:12
Ответ дляКоко Шанель
Назовите хоть область)
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:13
Ответ дляТочу ляси
Мене чоловік і син. Внук повинен до кобили постійно сам звонити. Він ще маленький щоб сам звонив да і говорити ні про що з нею. Постійно капає на мозги щоб дитина звонила. Зайняла дитячу позицію і всі до неї повинні звонити. Ібо ценность така

автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:13
Ответ дляБлакитна устриця
Назовите хоть область)
Миколаївська
Мамаша в бигудях• 15 апреля в 18:14
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Так кобила чи корова? Чи їх там дві?
Точу ляси• 15 апреля в 18:15
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Поражаюсь, сидит на его шее и ещё и хает его. Такой-сякой, а его еду есть не брезгует.
Точу ляси• 15 апреля в 18:16
Ответ дляКоко Шанель
При чем тут сын и муж.
Вопрос был, что заставляет Вас оставаться с такими недостойными людьми?
Пригощаю кашею• 15 апреля в 18:18
Хай їде,то його мати.А вам що до того,як і де вона живе?То ж не з вами.Мені було б глибоко начхати.
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:20
Ответ дляТочу ляси
При чем тут сын и муж.
Я з нею не спілкуюся і туди не їзджу. Чого вона постійно чоловіка відриває від справ своїм селом? За п´янка и їй немає коли що зробити. Засралася в злам. Діти повинні приїжджати їй порядки наводить. Бо їй за стаканом немає коли
12 галюцинаций• 15 апреля в 18:20
Ответ дляКоко Шанель
Просто тварина. Добре що хоч свекор помер, то такий тошнотік ще був плюс алкаш
Головне що ви янголятко
Чекаю завтра• 15 апреля в 18:21
Ответ дляКоко Шанель
У вас порядок? Ви кажете, шо навіть не миєтесь
12 галюцинаций• 15 апреля в 18:21
Ответ дляКоко Шанель
Ви зі своєю мамою не спілкуєтесь?
Точу ляси• 15 апреля в 18:22
Ответ дляКоко Шанель
Ок. Завтра муж подаёт на развод, Ваши действия?
Сизоока бестія• 15 апреля в 18:22
Автор, у Вас же син, Ви ж розумієте, що колись і Ви будете свекрухою, і вже до Вас у Вашої невістки може бути таке ж відношення. А то ще й гірше. Не спокушайте долю.
Чекаю завтра• 15 апреля в 18:22
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Ви реально хвора. Все навіть гірше, ніж я думала

автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:25
Ответ дляСизоока бестія
Я до своєї дитини и не буду чіплятися як кліщ. Я вже йому про це говорю що він не зобов´язаний нікому , бо це наше рішення було привести його в цей світ.
Свекруха є своїм дітям каже постійно, що вони їй зобов´язані що вона їх народила ( народила в ніщєту , пянки і мордобої) і
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:26
Ответ дляТочу ляси
Ну то хай. Не плакатиму
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:26
Ответ дляЧекаю завтра
Хай здохне щоб вона нам не заважала жити. !!!
МастерЮля• 15 апреля в 18:27
Ответ дляТочу ляси
Ещё и заставила Вас вернуться из Германии, тьфу на нее
Выше берите - родить заставила
Я_не_аноним_100%• 15 апреля в 18:28
Ответ дляКоко Шанель
А про Германию уже не пишите,переключились на свекровь и дочь ее?
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:28
Ответ дляМастерЮля
Выше берите - родить заставила
Лізла мені в труси і матку. Внуків вимагала. А їй по факту нічого не треба крім водяри. А і щоб люди її не обсудили. Хоча в селі бачать що напивається та спить
Я_не_аноним_100%• 15 апреля в 18:29
Ответ дляКоко Шанель
Да щас написала. Але Богом забуте село . Де дороги немає нормальної 15 км до села їхати 1,5 години
Так и Киев вам не нравится и село не такое.
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:29
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дочку свою теж при сватах на весіллі опозорила. Приїхала як риндя грязна в не випускала стакан з рук
Точу ляси• 15 апреля в 18:29
Ответ дляКоко Шанель
Ну то хай. Не плакатиму
На какие деньги будете кормить себя и ребенка, если Вы не работаете?
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:29
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Те село то жах жахливий
автор Коко Шанель • 15 апреля в 18:30
Ответ дляТочу ляси
Хай вале в село до мамані. Я розберуся