На дачі лежить просто величезна купа одягу мого, сестри та від двох дітей. Дитячий одяг різний, є фірмовий верхній, у різному ступені зношеності. Фотографувати та продавати нема часу. Знаходиться все у годині їзди від Києва
Я не зовсім вірно написала. Ми перевезли туди на зберігання весь свій гардероб, коли виїжджали із двох квартир. Тобто це не неліквід, а нормальні частково нові речі, не секонд. Воно там було два роки. За цей час діти повиростали, а у мене змінився розмір.