Указка• 15 апреля в 21:32
Яку Іспанію вибрати- Майорку в ЧЕРВНІ чи Салоу (для дітей цікавіше де?)
Салоу біля Барселони
Чи Майорка (Пальманова ті краї)
На Іберостар або Катманду на Майорці в мене не вистачить бюджету
Тобто бюджет обмежений, на готель з аквапарком не вистачить
А ось на простенький готель вистачить
Тому розраховую дітей підлітків після моря повозити по місцевості
Але не ясно яка місцевість буде цікавіша
Чи Майорка (Пальманова ті краї)
А ось на простенький готель вистачить
Фоточки нема• 15 апреля в 21:33
Вы уже серьезный конкурент темам о счастье в Германии.
Верните женщину с историями про иностранца и племянников!!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
САМ_ТАКОЙ• 15 апреля в 21:37
Ответ дляФоточки нема
Или ту маму с грушками.
Фоточки нема• 15 апреля в 21:38
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Или ту маму с грушками.
Я теперь понимаю про племянников и торт в подарок это были классные и разнообразные темы🥹
САМ_ТАКОЙ• 15 апреля в 21:38
Ответ дляФоточки нема
А может, это одно и то же существо пишет? Так сказать, авторская находка.
Фоточки нема• 15 апреля в 21:39
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Неее
САМ_ТАКОЙ• 15 апреля в 21:40
Ответ дляФоточки нема
А про поддельные бриллианты и спидозного мужа какая драма была?!? Эгегей!
А теперь слюнявят одно и то же, даже не клюет уже никто.
Мрію про пончик• 15 апреля в 22:07
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В мене де жа вю: в минулому році теж була навала тем про Іспанію від однієї мандрівниці.
Роза в вазі• 15 апреля в 22:21
Ответ дляМрію про пончик
І ще теми були про Молдову чи щось таке, як доїхати з дітьми))
Просто болталка• 16 апреля в 10:33
Ответ дляМрію про пончик
Ні, Ви не одна. Здається десь взимку вже була серія тем цієї автореси про Іспанію. І минулі роки теж було щось подібне, але там був Єгипет та Емірати здається. Стиль написанная багато однакових тем, дуже схожі.
Просто болталка• 16 апреля в 10:34
Автор, до вашого відома, Салоу далеко не близько біля Барселони, більше 100 км відстань. Ви туди кожен день не покатаєтесь. Хиба шо на день поїхати на екскурсію.