Маргарита и Мастер• 15 апреля в 23:25
Подруга і нові назви вулиць. Будете сміятися, але...
Начебто взагалі смішна ситуація, але мені дуже некомфортно від неї, тож хочу проговорити.
Вчилися з подругою в одній школі, гуляли одними вулицями, купа спільних спогадів. І ось я кажу їй "там на N (назва станції метро) гарну кав´ярню відкрили" . А вона робить вигляд, що не розуміє, перепитує де це. А все тому, що тепер ця станція називається інакше. І подруга від першого дня перейменування називає її новою назвою. Я не завжди встигаю згадувати нові назви та називаю так, як пам´ятаю. Колись я також звикну, але мені треба більше часу, бо деякі назви я геть не можу запам´ятати нові, тож кажу так, як вони раніше називалися.
Ці ситуації створюють дуже неприємне напруження в спілкуванні. Я дуже дивно себе почуваю і все частіше просто не бажаю нічого їй розповідати, щоб не відчувати себе чи то винною, чи то неправильною(
Всех в сад• 15 апреля в 23:57
Ответ дляМаргарита и Мастер
І 35 років спілкування в сраку через назву вулиці? (
зачем вам человек, который считает себя лучше и умнее вас, и постоянно пытается это показать?
Опля Картопля• 15 апреля в 23:57
Ответ дляЦікавий писочок
я звіринецьку взагалі не можу прийняти 😭
ну невже не було інших варіантів
Это что за станция? Около зоопарка?
Маргарита и Мастер
• 15 апреля в 23:57
Ответ дляВсех в сад
Можливо люблю її, тому й терплю(
Молчалка• 15 апреля в 23:58
Ответ дляЦікавий писочок
також не розумію. Ну вкладіть ви новий сенс в цю назву, тим більше, що назва це дозволяла (це ж не прізвище чиєсь, наприклад). Так, деякі сусіди нам тепер не друзі, але саме поняття дружби народів має місце.
Вот именно
Там же не шлось с каким народом…
Вот метро Минская до сих пор существует
А я бы переименовала. Минск Киеву не друг.
А дружбы народов мешали…бред
И название ужасное
Ассоциация с каким-то зверинцем
Там же не шлось с каким народом…
Вот метро Минская до сих пор существует
А дружбы народов мешали…бред
И название ужасное
Ассоциация с каким-то зверинцем
Телепузик• 15 апреля в 23:58
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я розумію, що ... не виправдовую її очікувань, чи щось таке. Що я не ідеальна для неї? Я не знаю навіть як це описати, ці відчуття
Ну что вы, ну какие ожидания? Дружба - это другое. А нащвания...ну при чем они к дружбе. Просто она на ровном месте конфликтует. Может, у нее сложный период и она нервная - ну пусть так и скажет: не обращай внимания, я на своей волне, не обидайся если что
осень харашо• 15 апреля в 23:59
Не такая она и подруга, если она настолько упоротая и ей эта ерунда важнее дружбы
Маргарита и Мастер
• 15 апреля в 23:58
Ответ дляМолчалка
Вот именно
Там же не шлось с каким народом…
Вот метро Минская до сих пор существует
А дружбы народов мешали…бред
И название ужасное
Ассоциация с каким-то зверинцем
Там же не шлось с каким народом…
Вот метро Минская до сих пор существует
А дружбы народов мешали…бред
И название ужасное
Ассоциация с каким-то зверинцем
Та вже не Мінська. Вона ж Варшавська буде
Молчалка• 15 апреля в 23:58
Ответ дляОпля Картопля
Это что за станция? Около зоопарка?
Нет) это бывшая Дружбы народов
И зоопарка там и близко нет. Это центр города рядом с Печерском и Родиной-мать
Опля Картопля• 15 апреля в 23:59
Ответ дляМаргарита и Мастер
Главное с Польшей не посраться…
Опля Картопля• 15 апреля в 23:59
Ответ дляМолчалка
Нет) это бывшая Дружбы народов
А чего тогда Звиренецька?
Маргарита и Мастер
• 16 апреля в 00:00
Ответ дляОпля Картопля
А чего тогда Звиренецька?
Бо історично місцевість називається Звіринець
Молчалка• 16 апреля в 00:01
Ответ дляМаргарита и Мастер
Нет. Они ее не меняют.
Как и станция метро Минская, так и Минский массив до сих пор есть и менять не собираются.
На варшавскую я бы тоже не хотела.
Лучше уж пусть «Вильнюская» или «Литовская»
Кстати, вспомнила ещё…- станция Берестейская есть)
Берестя- это по украински Брест ( тоже бульбо-город).
На варшавскую я бы тоже не хотела.
Молчалка• 16 апреля в 00:02
Ответ дляОпля Картопля
А чего тогда Звиренецька?
А я знаю?
Нашим потужникам так захотелось
Бл@ лишь бы им не пришло в голову Иерусалимская сделать 🤮
Нашим потужникам так захотелось
Опля Картопля• 16 апреля в 00:02
Ответ дляМаргарита и Мастер
Век живи - век учись. Даже и не знала
Цікавий писочок• 16 апреля в 00:03
Ответ дляОпля Картопля
Это что за станция? Около зоопарка?
це колишня Дружби народів
Маргарита и Мастер
• 16 апреля в 00:03
Ответ дляОпля Картопля
Век живи - век учись. Даже и не знала
Ще є Мишоловка, Кінь Ґрусть)
И_В_офигительных_штанах• 16 апреля в 00:05
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я казала. Не працює, вона відразу починає конфлікт, тобто не заминає ситуацію, а доводить її до сварки. Розісратися с подругою дитинства через назву вулиці чи станції метро - я не хочу (
Ну то есть она с вами идет на конфликт и ей на годы дружбы насрать, а вы что-то там пытаетесь сберечь?
Морковна• 16 апреля в 00:05
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можливо така особливість психіки, що я не можу швидко запам´ятати. Деякі назви нормально, швидко стали ок. А щось взагалі ніяк не йде. Але в мене й поліція ще іноді міліція...
То й ображайтесь далі. Її принципове рішення вас бісить і поважати його ви не збираєтесь. Просто будьте чесною, хорош вже тих відмазок. Не така вона вже вам і подруга, раз мінімальне розумове зусилля вас бісить.
Цікавий писочок• 16 апреля в 00:05
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ще є Мишоловка, Кінь Ґрусть)
і як я раніше жила, без знання цього коня)
Маргарита и Мастер
• 16 апреля в 00:08
Ответ дляМорковна
Мене нічого не бісить, коли вона розповідає, я ж не вимагаю щоб вона стару назву казала. Я або уточню район, якщо не зрозуміла, або можу навіть зробити вигляд що все ок, а потім тихо сама погуглю, якщо запам´ятаю сказане
СамавиховуюКота• 16 апреля в 00:09
Ну а я навіть не хочу називати певну вулицю певної назвою. Була колись вулиця Бойкова (на честь козаків), але її з часом почали називати ВОйкова та однойменна зупинка в нашому місті, потім її перейменували в Грязного (вибачте, в мене язик не повертається називати красиву вулицю Грязною - хоча подруга почала в стилі нових вєяній казать ’Грязнова’), потім ту вулицю перейменували у Фортечну - але в моїй пам´яті вона вам все одно Войкове-Бойкове.
Подруга мені каже, що я трохи не соврєменна - вулицю старою назвою називати, але... Я вважаю, що історію не можна так просто взяти і забувати. Якщо було Бойкова вулиця - то нехай у спілкуванні мешканців так і залишиться.
Маргарита и Мастер
• 16 апреля в 00:11
Ответ дляСамавиховуюКота
Запоріжжя? Вона ж не Грязного була, а Грязнова? А Войкова це був завод.
постою_послушаю• 16 апреля в 00:14
Ответ дляВсех в сад
а иногда так дебильно переименовывают, что слов нет...у нас в городе была улица Средняя, на укр. Середня, ну обычное нормальное название, без какой либо привязки к политике и т.п. ...нет бл..ть надо было переименовать, внимание! в Свища...вулиця Свіща...Боже, дай людям мозгов побольше...
А что не так с фамилией Свищ? Вы же понимаете, что это фамилия, верно?
И ведь вас сейчас беспокоит не то, что улицу Среднюю можно было вообще не переименовывать, а то, что ее так типа неблагозвучно назвали?
Телепузик• 16 апреля в 00:16
Ответ дляМорковна
При чем принципиальность? Сейчас столько всего переименовали, что не запомнишь. А иногда не выговоришь. У нас в Харькове ул. Халтурина стала Ахиезиров. 99.9% не знают, кто такой Халтурин и Ахиезиров. Но по-старому назывывают даже таксисты: т.к. выговорить сложно и не каждый запомнит. А я однажды на свое волне вышла на ст.метро Заводская вместо Тракторный завод. Стою и думаю: что за ерунда, где я 🤷
постою_послушаю• 16 апреля в 00:19
Ответ дляМаргарита и Мастер
І то. Що кажу ’була на ЛТ, бла-бла-бла’, а людина робить вигляд, що не знає де це, перепитує... Хоча вона точно знає( І я відчуваю себе дивно. Виправляюся, ніби я щось погане сказала, щоб підтримати нормальну розмову. Мені стає від таких відчуттів неприємно
Я бы сказала ей:’Люся, не чуди, рановато тебе для склероза, ты прекрасно понимаешь о какой улице я говорю’
постою_послушаю• 16 апреля в 00:20
Ответ дляБіле пальто
У меня тоже есть такая. Периодически начинает со мной говорить на укр, хотя сама русскоязычная и знает, что я общаюсь только на русском. Я теперь ей не отвечаю, если пишет мне на украинском) а если устно говорит , говорю - можешь со мной на русском говорить?) оказывается, может
А почему вы общаетесь только на русском? Это принципиальная позиция у вас такая?
Тяжка справа• 16 апреля в 00:21
Ответ дляВсех в сад
Мля,кто это придумывает 🫠😵💫 Как им спится потом ?
Неужели нельзя что-то красивое , вдохновляющее
постою_послушаю• 16 апреля в 00:22
Ответ дляМаргарита и Мастер
Похоже вы дорожите ею гораздо сильнее, чем она вами, автор
СамавиховуюКота• 16 апреля в 00:27
Ответ дляМаргарита и Мастер
Угу.
Мені іще не подобається, як попереіменовували німецькі вулиці.
І дуже не сподобалося, як на історичній німецький будівлі якій було на той момент 120 років - мельниці Нібура, замість того щоб реставрувати та придати вигляд аутентичної будівлі - хтось спотворив будівлю спереду портретом Надії Савченко.
Я розумію, що патріотизм у житті має бути - але я проти того, щоб спотворювати старі історичні будівлі.
Я за те, щоб на околицях міста створювати нові цікаві музеї - але ставшуюся архітектуру не чіпати.
Є у нас музей машин - чудово. Є краєзнавчий музей, де є виставка на честь війни. Хотілося би більш масштабні музеї - але щоб вони були нові, красиві, десь поблизу будування нових підземних шкіл на околицях міста (якщо побудуються).
Кубик Рубика• 16 апреля в 00:23
Понимаю... возле меня почти ни одной улицы со старым названием) вроде у себя дома, а ориентируешься не очень)