Бла бла бла• 16 апреля в 11:55
Покажіть ваші вбудовані конструкції стиралка-сушка-бойлер у ванній?
Дівчата поділіться фото як ви приховали, вбудували, вмонтували, втиснули пральну машинку-сушильну машинку та бойлер у квартирі, ванній чи душевій? Який обʼєм бойлера для сімʼї з 4-х чоловік? Дякую.
ОхиИВздохи• 16 апреля в 12:58
Я ж не спорю, вопрос был изначально про стиральную и сушильную как две отдельные единицы, конечно есть и другие варианты, каждому свое, вам подходит 2в1, мне например нет, все мы разные)
ОхиИВздохи• 16 апреля в 13:01
у нас семья из 4х человек, мои подростки только купаются утром и вечером в душе, нам и 100л мало
Як міряти?• 16 апреля в 19:13
Ответ дляЛеннон_Жив!
Бойлер у нас в туалеті в шафі над інсталяцією. Сушка й пралка у ванній. Бойлер на 100 л на двох
Гарно. А фасади з чого робили, щоб не розбухли в ванній. Мдф? Який?
Леннон_Жив!• 16 апреля в 21:57
Ответ дляЯк міряти?
Hpl
Бла бла бла
• 20 апреля в 18:52
Ответ дляПффф 100%
я вам скажу більше - не всім треба саме 100 л бойлер і точно не всім треба окрема сушильна машина. Тобто є купа різних варіантів-комбінацій, виходячи з потреб і можливостей.
Ми закінчували ремонт, влізаючи в кредити. По плану мала б бути сушильна машина і пральна. Я купила 2 в 1 як тимчасовий варіант. І зараз не бачу сенсу її змінювати. Сушить все, що мені треба.
Тому якщо не вистачає висоти стелі, то можна знайти інший вихід.
Яка фірма машинки і модель? Ви задоволені?
Бла бла бла
• 20 апреля в 18:53
Ответ дляЭлька-Карамелька
Бойлера нет, есть небольшая постирочная
У вас будинок?
Бла бла бла
• 20 апреля в 18:54
Ответ дляБочка порохУ
Усе в ванній в одній шафі, один над іншим
А на ск літрів бойлер і яка висота потолка?