Деловитая• Изменено 16 апреля в 18:21

Поиск работы. Стоит ли насторожиться?

Вакансия в госучреждении.
Вас бы смутили такие моменты?
1. Одним из этапов является полиграф.
2. Офис можно посмотреть только после получения оффера (все этапы онлайн, хотя просишь оффлайн - говорят, что только онлайн).
3. Также этапом является проверка человека - для этого нужно будет прислать фото паспорта и прислать все свои соцсети, при этом открыть все свои подписки и контакты. Объяснение эйчара: они проверяют, не ждун ли человек, не связан ли с РФ, есть ли родственники в РФ.
Может ли это быть какой-то мошеннической схемой? Предоставляли бы вы фото паспорта и ссылки на свои страницы? Я, например, не хочу, чтобы посторонние люди видели мои подписки - я подписана на гинекологов и разных специалистов, не хочу, чтобы непонятно кто это изучал.
автор Деловитая • 16 апреля в 22:18
Ответ дляП´яна вишня
Я в оборонному
Поліграф проходила
А от в офіс, в якому потрібно працювати в майбутньому — основний критерій для мене, по —перше —локація, по друге, щоб не опенспейс, по третє—щоб не їли перед компʼютером, то ж як би не ознайомили з місцем розташування і самим робочим місцем — відмовилась б, це кіт в мішку в подальшому
І так, родичі на окупованій — табу для багатьох таких компаній, але в мене є вони там, хоч я і не спілкуюся з ними
То ви бачили офіс та робоче місце ще до поліграфу і підписання трудового договору? Бо мені сказали, що офіс і кабінет зможу побачити лише після поліграфу, в день підписання трудового договору.
Цікаво, вони ж витрачають немалі кошти за послуги поліграфолога. Прийде людина, а їй в офісі щось не сподобалось...Чи загалом атмосфера не підходить. Чи кабінет тісний для всіх.

П´яна вишня• 16 апреля в 22:23
Ответ дляДеловитая
Пройшла поліграф і Перед підписанням ТД наполягла на перегляді офісу і місцерозташування
То все досвід, бо в мене подруга влаштувалась «не глядя» онлайн в досить відому компанію, а коли вийшла в офлайн, в реальність —тікала звідти, ледь відпрацювала два тижні при звільненні за 38 статтею, за 36 не відпускали. Тобто, на другий день після працевлаштування написала заяву на звільнення, звісно, вислухала багато вона про себе тоді нової інформації :]
Блондинка в Шоколаде• 17 апреля в 07:29
Ответ дляДеловитая
Це прописується в трудовому договорі? Наприклад, вийду заміж за іспанця, і мені не можна туди на пмж?
Трудовий договір не має ніякого відношення до заміжжя. Можете робити що хочете. Але, якщо ви наприклад володієте держтаємницею 1,2 чи 3 ступеню, маєте доступ до секретних документів, технологій, тощо, то вам буде його скасовано або одразу, або згодом. Або значно обмежено.В окремих випадках, коли ваша робота безпосередньо пов´язана з таємницею (відповідно до посадової інструкції), скасування допуску може призвести до звільнення.
Приховати нічого не вийде,бо РСО ви повинні повідомляти про всі зміни сімейного стану,місцяжительства,документів та телефонних номерів.
Якщо вони дізнаються про це не від вас,то чекайте неприємностей.

Але незрозуміло куди саме ви йдете,на яку посаду,що вона передбачає.Можливо вас не стосуються ніякі обмеження взагалі