ЯНаПэПэ• 16 апреля в 21:27
Иногда хочется тишины. Чтобы просто посидеть в тишине. Спрятаться от всего
Почему меня мама такой родила.
Вельшановна• 16 апреля в 21:39
Всім треба час один на один. Я навіть поговорить з собою можу. В мене любимий час, коли всі лягають спать, я буквально тримаю очі пальцями, щоб не заснуть і побути наодинці від усіх
Аннуитет• 16 апреля в 21:41
изредка снимаю на сутки хорошую видовую квартирку в пригороде именно с этой целью)
Точу ляси• 16 апреля в 21:56
Нормально. Теж таке люблю. Є дача в дуже тихому кооперативі. Протягом тижня тиша ідеальна, тільки пташечки, навіть музику не вмикаю. Та й на вихідні теж непогано, сусіди далеко.