МаксХмара• 17 апреля в 14:35
Он для чого вони хотіли кладовище на мільйон місць зробити
Тема за 21 рік
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2993376
ПодругаМужа• 17 апреля в 14:38
Ответ дляМаксХмара
Влада знала що буде війна. І вони готувалися
Конечно, знали. Они сами сказали, что знали.
МаксХмара
• 17 апреля в 14:39
Ответ дляПодругаМужа
А нам всім зелене шобло брехало щоб не розїхалися
Малая Налегке• 17 апреля в 14:40
влада звісно у нас так собі, але як ви уявляєте господарчі задачі держави? вони з цього і складаються - кладовища, очисні, каналізація, розподіл енергії і тд, до чого тут заговір?
МаксХмара
• 17 апреля в 14:41
Ответ дляМалая Налегке
Кладовище на мільйон місць? Вони знали що буде війна і готувалися. Розмінували Чонгар і кладовище.
Зелене шобло
Заліковий троль• 17 апреля в 14:41
В России ввели новые и обновили старые стандарты гражданской обороны на случай чрезвычайных ситуаций или военных конфликтов, которые включают в себя и правила срочных массовых захоронений.
Об этом стало известно из Базы ГОСТов.
Российские СМИ уточняют, что нынешние рекомендации касательно срочного захоронения тел рассчитаны лишь на военное время. Новые же стандарты вступят в силу 1 февраля 2022.
Среди принятых ГОСТов - ’Защитные сооружения гражданской обороны. Порядок оценки готовности’; ’Безопасность в чрезвычайных ситуациях. Оценка ущерба. Сроки и определения’; ’Защитные сооружения гражданской обороны. Сооружения быстромонтируемого блок-модульного типа полной заводской готовности. Общие требования’; ’Захоронение срочное трупов в военное и мирное время. Общие требования’.
В последнем из них разъясняется принцип создания братских могил, а также расписываются технологии их дезинфекции и обезвреживания в случае радиационного загрязнения.
Это новость 21 года.
Об этом стало известно из Базы ГОСТов.
Это новость 21 года.
Малая Налегке• 17 апреля в 14:42
Ответ дляМаксХмара
Зелене шобло
давайте вгадаю? ви голосували за зе?
МаксХмара
• 17 апреля в 14:42
Ответ дляЗаліковий троль
Об этом стало известно из Базы ГОСТов.
Это новость 21 года.
Об этом стало известно из Базы ГОСТов.
Это новость 21 года.
При чому тут раша? Я пишу що наші під Києвом планували в 21 році кладовище на мільйон місць
МаксХмара
• 17 апреля в 14:43
Ответ дляМалая Налегке
давайте вгадаю? ви голосували за зе?
Ні.
Заліковий троль• 17 апреля в 14:45
Ответ дляМаксХмара
Так погибло всего 55000 солдат ВСУ так сказал Зеленский
МаксХмара
• 17 апреля в 14:46
Ответ дляЗаліковий троль
Ви вірите тому брехливому шоблу, який казав що війни не буде а будуть шашлики?
Така бойова Я• 17 апреля в 14:47
Ответ дляМаксХмара
А вы с осени 2021 не знали?!
Клепки не хватало читать и внимательно смотреть на карты как нас окружают со всех сторон?
Заліковий троль• 17 апреля в 14:49
Ответ дляМаксХмара
Да он наш президент а кто против него тот москаль
Ду да ду да ду• 17 апреля в 14:51
Ответ дляМаксХмара
Ну, классика - шашлыки, Чонгар, зелене шобло, знали шо буде война.
Забыла ботяра скумбрию по 8
Ду да ду да ду• 17 апреля в 14:50
Ответ дляТака бойова Я
А вы с осени 2021 не знали?!
Та всё она знала, все знали, просто не хотели верить
Качка в тапцях• 17 апреля в 14:56
Ответ дляМаксХмара
Вас хтось тут тримав ДО війни?
Я матуся, мені можно• 17 апреля в 15:05
Ответ дляДу да ду да ду
Забыла ботяра скумбрию по 8
Та нє ніхто не забув. Нічого не забули і при нагоді люди все пригадають.
Ласкове телятко• 17 апреля в 15:05
Ответ дляМаксХмара
Ага, так би всі і розʼїхалися) куди цікаво?
Я матуся, мені можно• 17 апреля в 15:06
Ответ дляЛаскове телятко
Навіть по країні, щоб не помирати на Житомирські трасі і в Маріуполі.
Ласкове телятко• 17 апреля в 15:08
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я знала. Чоловік військовий, всі готувалися. Нікуди не поїхала, бо уявити не могла в якому це буде масштабі. І ніхто не міг .
Згадайте, в останні місяці перед війною всі про це говорили - Байден, в школу просили принести врачи води і печива і тд. І що, всі повірили і поїхали?
Я матуся, мені можно• 17 апреля в 15:09
Ответ дляЛаскове телятко
Цікаво чому генерали говорять інше. Розмінування Чонгару і відведення військ від Києва це підготовка?
Я матуся, мені можно• 17 апреля в 15:09
Ответ дляЛаскове телятко
Ні, тому що вірили потужному. Ще й досі залишаються ті хто вірить.
Ласкове телятко• 17 апреля в 15:10
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Йшла активна підготовка. Всім видали зброю. Ви згадайте як літаки зі зброєю місяцями летіли в Украіну. Це не був секрет
Я матуся, мені можно• 17 апреля в 15:11
Ответ дляЛаскове телятко
Не йшла активна підготовка. Саме тому так швидко зайшли на південь.
Ласкове телятко• 17 апреля в 15:11
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так треба було іншим повірити. Байден навіть дату називав -16. І що? Всі поїхали?
Ласкове телятко• 17 апреля в 15:12
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Про південь я не знаю. Донецька область дуже активно готовувалися
Я матуся, мені можно• 17 апреля в 15:13
Ответ дляЛаскове телятко
Ну давайте зараз мертвих звинуватимо, так простіше. Відповідальності ніякої. В нас так прийнято, ніколи найголовніші винуватці відповідальності не несуть. Поки що.
Я погнала• 17 апреля в 15:13
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ну чому ж? Йшла активна підготовка до здачі країни, в Оман літачком Патрушева піськограя не по приколу катали фсбшники. А українці знову їм все пересрали, як янику Майдан