Liiia• 17 апреля в 22:17

Хто тут купляв вже нерухомість?

ЖК Smart Residence, хто купляв чи щось знає про цей комплекс, читаю багато позитивних відгуків і документи дивилась, начебто в нормі ? Подобається місце і поряд з Києвом, будівлі не висотні, затишно
Prervana• 17 апреля в 22:23
В 8 утра по будням оттуда в город выберитесь для начала, а потом документы смотрите) может до второго этапа дело и не дойдет

автор Liiia • 18 апреля в 14:42
Але там теж все є і для дітей теж. Робота онлайн теж в поміч. Там вже три обєкти здані в експлуатацію. Тому поки нюансів не бачу
Vera-dd07• 18 апреля в 14:50
Ми, ще в тому році. Все в порядку і будівництво не зупиняється. На сайті https://smart-residence.com.ua/ завжди йде звіт. Але якщо думаєте сайту замало, я їздила сама дивитись. Якщо робота в Києві іноді час потрібно розраховувати на пробки. Але якщо що тут і школа поруч і торговий центр не далеко.