Хома з пастою• сегодня в 10:10
Перспективы на будущее
Итак хочу поразмышлять.В 22 году уехали в Германию Сейчас нам 47 и 45 лет .Работа 1500 и 2000 .Все время как будто и не там и не дома.что дальше делать.Грызть гранит и оставаться в Германии или менять страну.
Хитрушка-чекушка• сегодня в 10:46
Ответ дляХома з пастою
Постоянно ожидание что тебя под зад ногой
Так меняйте параграф
На циголках• сегодня в 10:47
Ответ дляВЫВсеВрете
Який відсоток працює ? Дірка в економіці це утримувати людей роками
Насправді, не все так печально щодо працевлаштування, як показують наші ЗМІ. Кількість людей, які виходять на роботу, щодня росте. Так, це не те, на що розраховували німці від початку- що наші за 6 міс типу «вивчать» мову на супер-інтенсивах і закриють всі низькооплачувані дірки, які не хочуть закривати самі німці. А приїхали люди з високими кваліфікаціями і саме їх визнавати захотіли. І комусь таки пощастило вже це зробити.
Та, якщо заберуть виплати, тоді всі, хто не захоче повертатись, підуть таки на ті низькооплачувані роботи і під це точно буде розроблено якийсь закон, щоб їх лишити. Німець думає в першу чергу за себе і за 1 цент в магазині буде стояти і чекати решти. Це така особливість ментальності, в них все прораховано і вони зроблять все можливе, аби вкладені інвестиції повернути і якось тримати на плаву свою економіку. А ще- самі німці зараз багато їдуть в Швейцарію, Австралію на роботу, сирійці не прийдуть на їх посади. Тому тут теж є певний розрахунок на українців, які готові будуть працювати більше часу за менші гроші..
Звісно, шанс приходу місцевих трампів в обличчі АФД росте. Але й ті будуть кричати одне, а заробляючих для них гроші все одно триматимуть..Тому, думаю, тут виключно питань зменшення/ зняття виплат стоятиме в першу чергу, але не «вигнати всіх»..Побачимо, звісно.
Хитрушка-чекушка• сегодня в 10:49
Ответ дляВЫВсеВрете
Ви бачили вимоги по зарплатні у людей середнього віку ?
Ну не только ж по зарплате можно перейти. Еще ж по ВО
ВЫВсеВрете• сегодня в 10:58
Ответ дляМарс атакує
Так не всі ж емігрували, багато хто просто тікав
А тікати можна було тільки в Німеччину ?
ВЫВсеВрете• сегодня в 11:00
Ответ дляХитрушка-чекушка
А во не повʼязане з зарплатнею
Чи самого факту вистачить і можна далі мову вчити ?
Хитрушка-чекушка• сегодня в 11:03
Ответ дляВЫВсеВрете
А во не повʼязане з зарплатнею
Нет, не связано. Для 18б нужно работать по специальности без привязки к зарплате.
Марс атакує• сегодня в 11:05
Ответ дляВЫВсеВрете
Їхали хто до родичів-знайомих, когось везли волонтери. До чого тут ваш сарказм?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
У більшості родичі німці
Сарказм вбачаєте ви , бо знаєте що питання виплат було рішаючим фактором
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
А люди з освітою не зароблять більше ніж некваліфіковані ? Зовсім же звʼязку немає ?
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну вы хоть почитайте условия. Вы спорите о том, чего не знаете
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ще раз запитаю - люди з кваліфікаціями зароблять не більше ніж без кваліфікації ?
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Кстати, вообще не показатель
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Нет
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Кстати, вообще не показатель
Звісно
Продавець і хірург так само отримують
Треба ось так• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
если вы не ’социальщики’, а официально работающие люди- вы нужны в любой стране, такие Европе нужны, другое дело что могут вашего мужа кишнуть.
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Звісно
Продавець і хірург так само отримують
Медиков и учителей не рассматриваем. Я, работая по специальности в бюро, получаю 18€ в час, мой муж, работая на заводе, получает 19€.
Мастер Клас• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Так переходите на другой параграф пребывания, чтоб не «выгнали», пытайтесь сделать пиж
Треба ось так• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Киев.
и шо ж вас так в Киеве испугало, враги сожгли родную хату?! я конечно не бессмертная, но живу в Киеве, не выезжая, да тревожно, да бомбят, но жить и работать можно!
Мастер Клас• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
У меня 3 група по онкологии
И все равно его могут мобилизовать(
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Всі зароблять як прибиральник
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Всі зароблять як прибиральник
Ха ха, выехали ж только врачи, архитекторы и пилоты
Кстати, эти без работы не останутся )
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Кстати, эти без работы не останутся )
Ха ха , це не розуміти що люди з кваліфікаціями не заробляють як прибиральники , хоч ви там щось намагаєтеся мене переконувати
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Позвольте поинтересоваться, кем вы работаете в Германии?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
З чого інтерес ?
Працюю за освітою що дає можливість мати блакитну карту
Марс атакує• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
У більшості родичі німці
Ви по діагоналі читаєте? Про те, що порадницям такі країни не підходять, це не сарказм? Я майже рік з початку війни жила в Німеччині, потім повернулась в Україну. Виїхала на початку березня до брата, щоб пересидіти, поки все закінчиться. Про соціал тоді ще і мови не було. І на початку війни таких була переважна більшість - їхали хто куди, аби просто перечекати. Ті, хто виїжджали пізніше, мабуть, вже більш усвідомлено обирали країну.
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
З чого інтерес ?
Чтоб понимать есть ради чего общаться )) Так кем вы работаете в Германии?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так має бути двостороннє бажання спілкування , а доводити щось людині для якої всі на одному щаблі навиків та заробітків без сенсу
Блакитна карта знаєте що це ?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Сарказму додаєте ви ,бо в написаному емоцій ніколи немає , їх додає той хто читає
Звісно мови не було про соціал саме тому люди міняли країни як рукавички замість інтеграції та легалізації
Хитрушка-чекушка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Блакитна карта знаєте що це ?
Знаю. Так я вам аргументировала на примере моей семьи. Мой муж без подтвержденной квалификации и работе не по специальности, зарабатывает больше, чем я. Хотелось бы от вас примеров услышать без голубой карты. Так сказать, на уровне простых обывателей, которые имеют шанс сменить параграф